Kerpe Görülecek Yerler

Kerpe'de doğa sporları tutkunları için doğru adres. Burada bisiklet turları, dağ ve doğa yürüyüşleri, kaya tırmanışı, yüzme, sualtı sporu, balıkçılık gibi aktiviteler yapmanız mümkün.Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Kerpe Görülecek Yerler

Toplam 3 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

Kerpe Görülecek Yerler - Kerpe En İyi 10 Yapılacak Şey

Kerpe'de doğa sporları tutkunları için doğru adres. Burada bisiklet turları, dağ ve doğa yürüyüşleri, kaya tırmanışı, yüzme, sualtı sporu, balıkçılık gibi aktiviteler yapmanız mümkün.
Kocaeli Kerpe, yaz aylarında tatilcilerin en popüler duraklarından biri. Karadeniz'in en sakin koylarına ev sahipliği yapması ve sevimli konaklama tesislerini barındırması Kerpe'yi popüler kılan en önemli sebeplerden.

Siz de Kerpe'de kısa ya da uzun bir tatil yapmayı planlıyorsanız Kerpe yapılacak şeyler, görülecek yerler listemize mutlaka göz atın.

Kerpe'de yapılacak şeylerin başında Karadeniz'in koyu mavi sularının keyfine varmak geliyor. Yaz aylarında Kerpe'deyseniz Kerpe Miço Cennet Koyu, Kerpe Sarısu ve merkezde bulunan Kerpe Plajı'nda denize girebilir, güneşlenebilir, bu güzel koyları ve plajların güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

Sahilde ve merkezde bulunan balık restoranlarında Karadeniz'den çıkan en taze deniz ürünlerini tadabilir, keyifli bir yemek yiyebilirsiniz.

Kocaeli Kerpe, doğa sporları yapmak için de oldukça uygun bir yer. Doğa ve dağ yürüyüşü, kaya tırmanışı, sualtı sporları, bisiklet turu, olta balıkçılığı ve kamp Kerpe'de yapabileceğiniz doğa aktiviteleri arasında bulunuyor.

Şayet doğa ile daha da iç içe olmak isterseniz Kerpe Babadağı'na çıkabilir, 400 metre yüksekliğe sahip bu tepeden Kerpe'yi izleyebilir, tertemiz havayla ciğerlerinizi doldurabilir, dilerseniz burada piknik yapabilirsiniz.

Kerpe'de yapılacak şeylerden biri de civar bölgeleri gezmek. Özellikle Kefken, Cebeci, Kumcağız ve Akçakoca gezmenizi önerdiğimiz Kerpe'ye yakın yerler.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın