search icondelete term icon
Giriş
01 Ekim Cum.
Çıkış
02 Ekim Cts.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Kocaeli Pansiyonları

Kocaeli için 10 otel listelendi.

Kandıra Babalı Yıldızlar Aile Pansiyonu

Pansiyon
Çocuk Dostu
Neredekal.com
3.5/5
Kocaeli merkezine 54.1 km uzaklıkta
200 TL200 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:200 TL
Tesisi Ara
 • Apart

Masal Otel İzmit

Kent Oteli
Şehir Oteli
Neredekal.com
4.7/5
Kocaeli merkezine 10.8 km uzaklıkta
220 TL220 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:220 TL
Tesisi Ara
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
220 TL
Tesis Fiyatı
Otelz.com
230 TL
220 TL'den başlayan fiyatlarla

Baltürk Otel İzmit

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.2/5
(99 değerlendirme)
Kocaeli merkezine 11.6 km uzaklıkta
310 TL310 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:310 TL
Tesisi Ara
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
274 TL
Jolly Tur
Tesis Fiyatı
310 TL
274 TL'den başlayan fiyatlarla

Kızılkaya Butik Hotel

Kent Oteli
İki gezgin için harika
Neredekal.com
5/5
Kocaeli merkezine 9.6 km uzaklıkta
289 TL289 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:289 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
289 TL
Otelz.com
Etstur
304 TL
289 TL'den başlayan fiyatlarla

Paris Park Hotel

Kent Oteli
Neredekal.com
5/5
Kocaeli merkezine 12.2 km uzaklıkta
300 TL300 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:300 TL
Tesisi Ara
 • Oda-Kahvaltı

One Blood Hotel

Otel
İş Seyahati Oteli
Kocaeli merkezine 10.7 km uzaklıkta
200 TL200 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:200 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

İzmit Saray Hotel

Otel
Havaalanı Servisi
Neredekal.com
3.6/5
Kocaeli merkezine 10.7 km uzaklıkta
249 TL314 TL
%26 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:249 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
237 TL
Etstur
Otelz.com
249 TL
237 TL'den başlayan fiyatlarla

Otel Kozluca

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4/5
Kocaeli merkezine 10.7 km uzaklıkta
276 TL290 TL
%5 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:276 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Business Palas Hotel

Otel
Şehir Oteli
Neredekal.com
5/5
Kocaeli merkezine 11.2 km uzaklıkta
315 TL315 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:315 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
284 TL
Etstur
Otelz.com
315 TL
284 TL'den başlayan fiyatlarla

Baltürk House Hotel

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.3/5
Kocaeli merkezine 11.3 km uzaklıkta
450 TL450 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:450 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
450 TL
Etstur
Tatil.com
450 TL
450 TL'den başlayan fiyatlarla

Kocaeli Pansiyonları

Kocaeli Pansiyonları

Kocaeli, Marmara Bölgesi sınırları içerisinde yer alıyor. Büyüklük bakımından İstanbul ve Bursa'dan sonra en büyük kent olduğunu söyleyebiliriz. Kocaeli ve İstanbul'un il sınırları neredeyse birleşmiş durumda bulunuyor. Türkiye'de sanayinin en gelişmiş olduğu kentlerin başında yer almasına rağmen, doğal güzelliklerin korunmuş olması tatilciler için şehri büyük bir cazibe merkezi haline getiriyor. Şehrin önemli bir konuma sahip olmasının diğer bir sebebi de Asya ve Avrupa kıtalarının birbirine bağlaması olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca hem Karadeniz'e hem de Marmara Deniz'e kıyısının olması da şehrin turizm için büyük bir avantaja sahip olmasını sağlıyor. Kocaeli yalnızca doğal güzellikleri ile değil eski ve köklü tarihi ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Şehrin ilk yerleşim izlerinin milattan önce 8. yy'a ait olduğu tahmin ediliyor. Eğer tatilinizi yaparken festivallere de katılmak istiyorsanız, Kocaeli her mevsim yapılan festivalleri ile sizin için harika bir tatil merkezi oluyor. Tüm bu özellikleri ile Kocaeli otelleri, ülkemizden ve dünyadan pek çok ziyaretçi ağırlıyor. Böylesine gelişmiş bir şehirde konaklama açısından hiç zorluk çekmiyorsunuz. Şehir pek çok farklı konaklama seçeneklerini bir arada bulunduruyor. Kocaeli pansiyonları misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını göz önüne alarak hizmet veriyor. Pansiyonların ulaşım açısından da şehrin merkezi yerlerinde yer aldığını söyleyebiliriz. Tatilinizi bir yandan doğanın tadını çıkarırken bir yandan da eski kültürlerin tarihine tanıklık ederek geçirmek istiyorsanız Kocaeli sizin için harika bir tatil noktası oluyor. Şehri istediğiniz her mevsim ziyaret edebilirsiniz.

Kocaeli Tatili

Kocaeli Tatili

Kocaeli tatil planınızı yaparken planınıza harika doğa yürüyüşü rotalarını, romantik yürüyüş rotalarını ve tarihi gezileri ekleyebilirsiniz. Kocaeli ailenizle ve sevdiklerinizle rahatlıkla tatil yapabileceğiniz güvenli bir şehir olma özelliği de gösteriyor. Kocaeli pansiyonları bulundukları konum nedeniyle toplu taşıma araçları ve şahsi aracınızla rahatlıkla ulaşabileceğiniz noktalarda yer alıyor. Şehrin ruhuna uyan, 7/24 sıcak su hizmeti bulunan ve konforunuz için tasarlanmış odaları ile Kocaeli tatil pansiyonları size tüm bu hizmetleri sunuyor. Tatilinizi doğa ile baş başa geçirirken ayrıca Kocaeli termal pansiyon seçenekleri sayesinde bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Aynı zamanda şifa bulacağınız termal tesisler sayesinde birçok hastalığınızdan da kurtulabilirsiniz. Şehirdeki antik havanın sayesinde doğa tatilinizi tarihi eser keşfi ile birleştirebilirsiniz. Eski uygarlıkları tanımak, yaşam koşullarını anlamak herkes için eşsiz bir deneyim oluyor. Size sunduğu tüm bu olanaklar sayesinde şehirde tatilin tadını doyasıya çıkarıyor olacaksınız. Kalacak yer konusunda hala bir karar veremiyorsanız Kocaeli pansiyonları seçeneklerini inceleyebilir ve harika bir tatilin kapılarını aralayabilirsiniz. Kalacak yer incelemesi yaparken kendi beklentilerinizi ve size sunulan hizmetleri göz önünde bulundurmalısınız. Şehir her mevsim tatile uygun olduğu ve İstanbul, Bursa gibi büyük şehirlere yakın olduğu için pek çok zaman yoğunluk yaşanabiliyor. Bu yüzden tatil planınızı yaparken erken rezervasyon yaptırmakta fayda olabilir. Ayrıca erken rezervasyon fırsatları sayesinde daha ekonomik bir tatil planlamış olacaksınız.

Kocaeli Gezilecek Yerler

Kocaeli Gezilecek Yerler

Kocaeli festivalleri, tarihi eserleri ve doğal alanlarıyla size tatilden bekleyeceğiniz pek çok şeyi sunuyor. Şehir komşuları açısından da çok şanslı olduğu için gezilecek yer yalnızca bölge ile sınırlı kalmıyor. Kocaeli'nin hemen yanı başında bulunan Bursa, İstanbul gibi illeri de tatil planınıza ekleyebilirsiniz. Kocaeli'de gezilecek yerler listesinde sıralananlardan bazıları ise;

 • Osman Hamdi Bey Müzesi: Müze, Osman Hamdi Bey tarafından köşk olarak tasarlanıyor. Yaz aylarını bu köşkte geçiren Osman Hamdi Bey pek çok eserini burada yapıyor. Köşkün içinde resimhane, kayıkhane ve müştemilat kısımları bulunuyor. Ayrıca köşkün çok geniş bir bahçesi bulunuyor ve bölge halkı piknik yapmak için burayı tercih ediyor. Müzenin duvarlarında Osman Hamdi Bey'in tablolarının kopyası bulunuyor. Ressamın en ünlü tablosu olan Kaplumbağa Terbiyecisi'ni de burada görmeniz mümkün oluyor.
 • Kocaeli Saat Kulesi: Saat kulesi Osmanlı padişahı 2. Abdülhamit'in tahta çıkışının 25. yılı şerefine yapılıyor. Saat kulesinin kim tarafından yapıldığı tam olarak bilinmiyor. Fakat 1900 yılında temelinin atıldığı ve yapımının bir yıl içinde tamamlandığı tahmin ediliyor. Kulenin etrafında kitabeler bulunuyor. Kulenin orta katında ise 2. Abdülhamit'in tuğrası bulunuyor. Tarih meraklıları için görülmeye değer bir eser.
 • İzmit Saray Müzesi: Mermerden yapılmış olan Kasr-ı Humayun yani Av köşkü Garabet Amira Balyan tarafından Avrupa barok stilinde yapılıyor. Cumhuriyet döneminde Ziraat ve Vilayet odaları olarak kullanılıyor. Ne yazık ki 1999 depremiyle çok hasar görüyor ve daha sonra restorasyon çalışmaları yapılıyor. Müzede Osmanlı döneminde sarayda kullanılan bazı ve eşyalar ve Atatürk'e ait bazı eşyalar sergileniyor.

Kocaeli Pansiyon Fiyatları

Kocaeli Pansiyon Fiyatları

Kocaeli gezi planı yaparken sahip olduğu imkanlar gibi konaklama imkanları da bir hayli geniş bulunuyor. Bu şehre gitmeden önce rezervasyon yaptırmanızda size fayda sağlıyor. Kocaeli pansiyon fiyatları belirlenirken birçok farklı kriter meydana geliyor. Eğer daha ekonomik bir tatil planlıyorsanız Kocaeli pansiyon ucuz seçeneklerini de göz önünde bulundurmalısınız.

 • Kocaeli tam pansiyonlar diğer seçeneklere göre çok daha ekonomik hizmet veriyor. Tüm öğünlere erişebileceğiniz yemek fırsatları sunuyor.
 • Kocaeli yarım pansiyonlar da görece ucuz seçenekler arasında yer alıyor. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği hizmetinden faydalanabileceğiniz hizmetler sunuyor.
 • Bir diğer ekonomik tercih olan Kocaeli termal pansiyon seçeneklerini değerlendirebilir ve tatilinizin tadını çıkarırken bir yandan da termal tesislerin keyfine varabilirsiniz.
 • Eğer daha ekonomik ve daha kısa süreli bir tatil planlıyorsanız Kocaeli günlük pansiyon seçeneklerini değerlendirmeniz size fayda sağlıyor.

Kocaeli Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kocaeli Pansiyonları için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Kocaeli Pansiyonları - En Uygun Kocaeli Pansiyon Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 200 TL - 530 TL
Kocaeli bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Kocaeli bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Kocaeli Pansiyonları - En Uygun Kocaeli Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Kocaeli Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Kocaeli Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Kocaeli Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Kocaeli Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.