Dilovası Otelleri

En iyi 3 otel, en uygun fiyatlar

Dilovası Otel Fiyatları

Kocaeli'ne bağlı ilçe sanayi ve iş potansiyeli bakımından oldukça yüksek hacme sahip. İş için bu ilçeye gelenler de konaklamada Dilovası otelleri kategorisinde yer alan tesisleri tercih etmektedir.

Dilovası, Kocaeli Yarımadası'nın güney kıyında yer alan ilçedir. Roma, Bizans ve Osmanlı döneminde İzmit Körfezi'nin karşı kıyıya en yakın noktasında yer alması ile jeopolitik konumu itibariyle oldukça önemli bir yere sahipti. Dilovası'nda 1960'lardan sonra sanayi kuruluşları hızla artmaya başlamış ve 1980'lere gelindiğinde de sanayi ile birlikte nüfusun arttığı ve gecekondulaşmayla birlikte kentleşme başlamış oldu. Dilovası sanayi bölgesinde dünyada ve Türkiye de isim yapmış birçok sanayi tesisi aktif olarak çalışmaktadır. Dilovası'nda faaliyet gösteren sanayi kuruluşlarından bazıları Türkiye'nin en ..
Daha Fazla Oku »

En İyi 1 Dilovası Oteli

Yakamoz Hotel & By Çapa Balık Dilovası

Kent Oteli - Dilovası - 3 Misafir Yorumu

Kocaeli – Dilovası'nda denizin yanı başında yer alan Yakamoz Hotel & By Çapa Balık, muhteşem manzaralı restoranı ve ihtiyaçlarınız ön planda tutularak dizayn edilmiş konaklama birimleri ile konfor dolu bir hizmet sunmaktadır. Yılın dört mevsimi açık olan tesisin özel restoranında birbirinden lezzetli deniz ürünleri ve yemekler servis edilmektedir. Otel bünyesinde ise konuklara özel ücretsiz otopark alanı temin edilmektedir.

Yakamoz Hotel & By Çapa Balık'ın odalarının her biri özel banyo ve klimalıdır. Birimlerdeki banyolar ise konforunuz için havlu, saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo
... Kocaeli – Dilovası'nda denizin yanı başında yer alan Yakamoz Hotel & By Çapa Balık, muhteşem manzaralı restoranı ve ihtiyaçlarınız ön planda tutularak dizayn edilmiş konaklama birimleri ile konfor dolu bir hizmet sunmaktadır. Yılın dört mevsimi açık olan tesisin özel restoranında birbirinden lezzetli deniz ürünleri ve yemekler servis edilmektedir. Otel bünyesinde ise konuklara özel ücretsiz otopark alanı temin edilmektedir.

Yakamoz Hotel & By Çapa Balık'ın odalarının her biri özel banyo ve klimalıdır. Birimlerdeki banyolar ise konforunuz için havlu, saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleriyle donatılmıştır. Uydu yayınlı televizyon, balkon ve eşya dolabı tesisin diğer standart oda özelliklerindendir. Ayrıca otel ve restoran genelinde muhteşem bir dağ ve deniz manzarası hakimdir.

Yakamoz Hotel & By Çapa Balık'ın resepsiyonu haftanın 7 günü açık olup, gün boyunca ziyaretçilerine hizmet vermektedir. Otel genelinde konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur. Tesis genelinde oda servisi ve ek yatak hizmeti de bulunmaktadır

Daha Fazla Bilgi»