Fındıklı
Neredekal.com
İstanbul Mekanlar
Beyoğlu Mekanlar
Kerpe Diem Cafe & Restaurant

Kerpe Diem Cafe & Restaurant

₺ ₺
₺ ₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 4
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Salata,Türk Mutfağı,Kahvaltı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
3/5
Çok İyi
3 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Kerpe Diem Cafe & Restaurant Hakkında

Kerpe Köyünün güneye bakan tarafında berrak ve sakin denizinin kıyısı boyunca uzanan bir eğlenme, dinlenme ve lezzet mekanıdır. Manzarası, özel müzikleri ve hoş ışıkları ile popüler, sabahın erken saatlerinden gece 02:00 ye kadar hizmet veren taptaze balıkların sunulduğu Balık Restaurantından çeşitlli yiyecek ve içeceklerin plaja kadar servis edildiği Cafesine Şezlong ve şemsiyelerinden deniz araçlarına tertemiz tuvaletlerinden soyunma kabinlerine ve oldukça uygun fiyatlarına varıncaya kadar bütün bir günü dileğince geçirebilmek amacıyla tasarlanmış bir kere ya şayanların devamlı geldikleri tutku uyandıran minik bir Beach Club... Yaz sezonunda full menü hizmet veren Kerpe Diem Sezon haricinde de kapalı alana sahip muhteşem manzaralı ve sıcacık Balık Restaurantında bireysel veya grup misafirlerini ağırlamaktadır.

Yorum / Değerlendirme

3/5
Çok İyi
3 değerlendirme
Kerpe Diem Cafe & Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
31.08.2015
Misafir
Rezervasyonumuz yönetilemedi
Mekan güzel görünümüne bizi de çekti. Bütün gün yan tarafındaki Ceneviz Cafe restaurantta idik, akşam üzeri otele duş almaya giderken yemek yemek için rezervasyon yaptırdık. Masamızı seçtik, menüye baktık, en geç bir saat sonra geliriz diye ayrıldık. Tam bir saat sonra geldiğimizde bize ayrılan masada 4 kişi oturuyordu ve yemek ve içkileri yeni gelmişti. Garson bize hani iki saat sonra gelecektiniz diyerek önce bir olayı kapamaya ve çay kahve ikramına kalkıştı. Başka masa gösterdi sonra ve oturan kişilerin 5 dakika içinde kalkacağını söyledi. Ancak bardaktaki, kadehlerdeki her şey doluydu. Aç karına çay içip beklemek de nafile olacağından bahsedilen yiyecekleri yemeden kendimize başka bir yer bulduk. Ha bu arada şunu da söylemeden geçemeyeceğim, buradaki hesap tamamen ticaridir. Biz iki kişi ne yeriz içeriz, masadaki 4 kişi ne yer içer. Ama hesap edilmemiş bir şey vardı ki iyi rakı içici olduğumuz. Bizim yerimize oturan dört kişi bir 35’lik söylemişti. Biz açılışı 50’likle yaptık.
5/5 Mükemmel
22.07.2013
Misafir
Mükemmel
Kerpe'ye geldiğinizde şiddetle tavsiye edilecek bir mekan. Profesyonel bir ekip, harika mutfak, süper manzara. Gittiğinizde bağımlılık yapacağından eminim.
5/5 Mükemmel
22.07.2013
efe can
Mükemmel
`Kerpe`'ye geldiğinizde şiddetle tavsiye edilecek bir mekan. Profosyenel bir ekip, harika mutfak, süper manzara. Gittiğinizde bağımlılık yapacağından eminim.