Akasya Alabalık

  • Kocaeli
  • Çınarlı Mahallesi Alabalık Caddesi Şelale Altı

Akasya Alabalık

Şanslıyız ki Kocaeli Türkiye'nin önde gelen sanayi şehri olmasına rağmen, şehir ile doğanın kısa mesafede bir araya girdiği güzel bir şehir.

Şehrin gürültü ve stresinden bunalıp kendini doğanın koynuna atıp kurtulmak isteyenler için birçok alternatif var. Eğer bu tercihinizi hem ruhunuzu ferahlatacak hem de damak zevkinize hitap edecek bir yerden yana kullanmak isterseniz Maşukiye tam hayalinizdeki beklentilerinizle örtüşecek size göre bir yer diyebiliriz.

Şehrin göbeğinden yola çıktığınızda çok değil yaklaşık 20 dakikalık bir araç yolculuğundan sonra Anadolu'nun en güzel doğal mekanlarını dahi geride bırakacak bir manzaranın tam ortasında buluyorsunuz kendinizi.

Maşukiye'ye diğer bir adıyla aşıklar beldesine yaklaşırken sizi ilk dağlar selamlıyor o vakur heybetli aynı zamanda davetkar duruşlarıyla. Daha da yakalaştığınızda ağaçlar sanki kol kanat gerercesine dört bir yanınızı sarıyor ve selamlıyor.

7 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
7
Çalışanlar güler yüzlü
9

-

Dört kişi gittik. Balık çok lezzetli. Servis çok iyi. Çalışanlar güler yüzlü. İkram bol.

7
Hizmet ve kalite yerlerde
2

-

4 kişi (2 aile) yemek yemek için geldik. Fleto alabalık sipariş ettik. Hayatımda yediğim en lezzetsiz yemekti. Kaşar ekmek yesek daha iyiymiş. Hizmet ve kalite yerlerde. Hiçbirimiz memnun ayrılmadık. Resmen yesin, gitsin, bir daha gelmesinler mekanı. Buradaki çok beğendik, süperdi yorumlarına kanmayın.

7
Çok beğendim
10

-

Geldim. Çok beğendim. Herkesin gelmesini tavsiye ederim. Akasya Alabalık ekibine, başta Faruk Bey'e teşekkürler...

7
Süper bir yer
10

-

Akasya Alabalık ekibine ve Faruk abiye teşekkürlerimizi sunarız. Süper bir yer. Herkese tavsiye ederiz.

7
Kahvaltı yönünden zayıflamış
6

-

Eski halini aratır olmuş. Mekan yenilenmiş ama hizmet ve kahvaltı yönünden zayıflamış. Maşukiye'deki ilk tercihimdi, maalesef bu özelliğini yitirmiş.

7
Fiyatlar ve servis iyi
10

-

Maşukiye'deki tesisler ile ilgili oldukça olumsuz yorum okuyarak ön yargıyla gittik ancak Akasya Alabalık çalışanları bizi oldukça sıcak karşıladı. 5 kişilik alabalık salata mantar içeceklerle birlikte 106 TL para ödedik. Üzerine gelen ikramlar da cabası. Lavabolar ve genel olarak tesis gayet temizdi. Personel seçimleri çok yerinde bize hizmet veren Rıdvan Bey'e teşekkürü bir borç bilirim. Kesinlikle tavsiye ederim.

7
Doğasıyla, lezzetiyle vazgeçemeyeceksiniz
10

-

Maşukiye'ye gelip de Akasya Alabalık'ta kahvaltı yapmadan, Maşukiye Kirazlı Yaylası'na çıkmadan, Kartepe Kayak Merkezi'ne uğramadan, Devamını Göster