Kandıra Otelleri

Kefken Limanı, Kefken Adası, Bağırganlı gibi gezilip görülebilecek pek çok yerin olduğu bir ilçedir Kandıra.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Kandıra Otelleri

Toplam 7 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Çok bakımsız"

"Oda konforu"

6.0

Misafir yorumu

2 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 49 37

* Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 48 70
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Çapraz bir odada kaldık"

"Bu fiyatlara hayal gibi"

4.4

Misafir yorumu

7 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Mükemmel bir tatildi"

"Her sene giderim"

10

Misafir yorumu

2 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Kandıra Otelleri ve Kandıra Otel Fiyatları

Kefken Limanı, Kefken Adası, Bağırganlı gibi gezilip görülebilecek pek çok yerin olduğu bir ilçedir Kandıra.

İzmit'in ilçelerinden biri olan Kandıra il merkezine yaklaşık 40 kilometre mesafede bulunur. Doğusunda Adapazarı, batısında ise Şile ile İstanbul'a bağlanır.

Karadeniz'e kıyısı olan Kandıra eski bir liman yerleşimidir. Tarihte Roma, Bizans ve Ceneviz gemilerinin Karadeniz'deki uğrak limanlarından biri olan Kandıra günümüzde halkı genel olarak tarımla uğraşan Kocaeli'nin en küçük ilçesidir.

Kocaeli Kandıra'da gezip görebileceğiniz yerler vardır. Bunlar Kefken Limanı, Kefken Adası, Kefken Bağırganlı, Kefken Pembe Kayalar ve Kefken Kovanağzı Koyu'dur.

Kandıra'da konaklama için çok sayıda seçenek bulunmamaktadır. Kocaeli Kandıra'da yer alan oteller genellikle Kefken'de yer alır. Limana yakın konumda bulunan Kandıra otelleri bu sayede yaz turizmi kapsamında da hizmet vermektedirler.

Kandıra otellerinde yaz aylarında tatil için konaklayabilirsiniz. Özellikle Kefken'de yer alan oteller denize oldukça yakın konumda bulunur.

Kocaeli Kandıra oteller fiyatları da genellikle ekonomik bir seyir izler. Fiyatlar 50-100 TLarasında değişmektedir.

İstanbul, Sakarya, İzmit gibi şehirlere oldukça yakın olan Kandıra özellikle haftasonu kaçamakları için oldukça ideal...

Marmara bölgesinin popüler tatil beldeleri Kefken ve Cebeci'ye ev sahipliği yapan Kandıra, her bütçeye uygun otel fiyatları ile tatilcilere cazip seçenekler sunuyor.

Kandıra, Kocaeli'ye bağlı küçük bir ilçe. Karadeniz'in kenarında kurulu olan Kandıra, Marmara bölgesinin popüler tatil beldeleri Kefken ve Cebeci'ye ev sahipliği yapıyor. Her bütçeye uygun otel fiyatları ile Kandıra tatilcilere caizp seçenekler sunuyor.

Kandıra otel fiyatları mevsimsel değişikliklere ve sezona göre artıp azalan talebe göre farklılık gösteriyor. Bahar ve yaz aylarında talebin oldukça arttığı Kandıra otellerinde fiyatlar da yükselişe geçiyor. Kefken ve Cebeci gibi tatil beldelerine yakın konumu Kandıra otellerine olan ilgiyi arttırıyor.

Özellikle haziran, temmuz ve ağustos aylarında tatilcilerin büyük ilgisini gören Kandıra otellerinde fiyatlar bu dönemde yükselse dahi yine uygun ücretlerle konaklama yapmak mümkün. Kandıra otel fiyatları her mevsim ve dönem misafirlerine cazip seçenekler sunuyor.

Geçtiğimiz sezon olduğu gibi 2017 yılı yaz sezonunda da Kandıra otel fiyatları tatilcilere ekonomik alternatifler sunacak. Yaz sezonunda gecelik ortalama 70-80 TL'den başlayan Kandıra otel fiyatları sezon başı ve sonunda daha da uygun seviyeye inecek.

Çoğunlukla hafta sonları talebin arttığı Kandıra otellerinde yaz aylarında rezervasyonsuz yer bulmak neredeyse imkansız. Siz de Kandıra otellerinde uygun fiyatlarla konaklama yapmayı düşünüyorsanız önceden yerinizi ayırtmayı unutmayın.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın