search icon
Giriş
28 Eylül Sal.
Çıkış
29 Eylül Çar.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Darıca Otelleri

Darıca için 10 otel listelendi.

Double Royal Hotel

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.6/5
Darıca merkezine 2.2 km uzaklıkta
318 TL318 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:318 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama

Hegsagone Marine Asia Hotel

Kent Oteli
Şehir Oteli
Neredekal.com
4.2/5
(28 değerlendirme)
Darıca merkezine 2.9 km uzaklıkta
374 TL374 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:374 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
373 TL
Otelz.com
Tatil.com
374 TL
373 TL'den başlayan fiyatlarla

Paradise Island Hotel

Kent Oteli
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
3.8/5
Darıca merkezine 3.1 km uzaklıkta
314 TL330 TL
%5 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:314 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
314 TL
Etstur
Otelz.com
330 TL
314 TL'den başlayan fiyatlarla

Bayramoğlu Resort Hotel

Otel
Şehir Oteli
Neredekal.com
4.1/5
Darıca merkezine 2.3 km uzaklıkta
449 TL449 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:449 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
386 TL
Etstur
Otelz.com
449 TL
386 TL'den başlayan fiyatlarla

Elite Hotel Darıca

Otel
Tüm Yıl Açık
Neredekal.com
4.1/5
(22 değerlendirme)
Darıca merkezine 1.6 km uzaklıkta
389 TL389 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:389 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
389 TL
Jolly Tur
Tatil.com
389 TL
389 TL'den başlayan fiyatlarla

Cuci Hotel Di Mare

Otel
Lüks Otel
Neredekal.com
4.4/5
(48 değerlendirme)
Darıca merkezine 2.9 km uzaklıkta
417 TL417 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:417 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
363 TL
Jolly Tur
TatilBudur.com
417 TL
363 TL'den başlayan fiyatlarla

Sea Garden Hotel Ve Restaurant

Otel
Darıca merkezine 3.5 km uzaklıkta
354 TL354 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:354 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Emsa Palace Hotel

Otel
Çocuk Dostu
Neredekal.com
5/5
Darıca merkezine 3.5 km uzaklıkta
220 TL220 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:220 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
209 TL
Etstur
Odamax
220 TL
209 TL'den başlayan fiyatlarla

Fesa Business Hotel

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.5/5
Darıca merkezine 4.7 km uzaklıkta
434 TL457 TL
%6 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:434 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
391 TL
Jolly Tur
Etstur
434 TL
391 TL'den başlayan fiyatlarla

Ener Old Castle Resort Hotel

Otel
Neredekal.com
4.4/5
(38 değerlendirme)
Darıca merkezine 4.8 km uzaklıkta
585 TL585 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:585 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
459 TL
Otelz.com
Etstur
585 TL
459 TL'den başlayan fiyatlarla

Darıca Otelleri

Darıca Otelleri

Darıca, Kocaeli'nin denize kıyısı olan bir ilçesi. Marmara Bölgesinde yer alması, tatil beldesi olarak tercih edilmesine olumlu katkı sağlıyor. Büyük şehirlerdeki iş kalabalığından uzaklaşmak isteyen ve kısa sürekli bir tatil yapmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği tatil bölgelerinden biri. Ulaşımının kolay, gelişmiş ve hızlı olmasından dolayı tercih edilme oranı oldukça yüksek. İstanbul'a yaklaşık olarak 38 km uzaklıkta bulunan Darıca, bu şehrin kalabalığından kaçmak isteyenler için oldukça ideal. Darıca ucuz oteller ile de ziyaretçilerine ekonomik konaklama fırsatları sunuyor. Ayrıca Darıca, konum olarak da birçok ulaşım seçeneğine sahip. Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakikalık bir mesafede yer alması, avantajlarından sadece biri. Kocaeli'nin sahil kenarında yer alan Darıca; temiz sahillere, tarihi asırlık çınarlara, sosyal alanlara ve sosyal tesislere sahip bir belde. Ayrıca Darıca Hayvanat Bahçesi de turistlerin yoğun ziyaret yerlerinden birisi. Bu yönüyle okulların tatili sonrası çocuklu ailelerin tercih yerlerinden biri haline geliyor. Ulaşım imkanlarındaki çeşitlilik, yılın her döneminde turist çekmesine sebep oluyor. Darıca otel fiyatları ise turistlerin ihtiyaç ve beklentilerine göre değişiklik gösteriyor. Marmara Bölgesi'nin en modern tatil merkezlerinden biri olan Darıca; güneşi, denizi, kumlu kumsalı ve modern dinlenme tesisleriyle günübirlik ya da uzun süreli tatillerini geçirmek isteyenlerin sık sık tercih ettiği tatil merkezi. Tüm tatil merkezlerinde olduğu gibi otel fiyatları da sezona göre değişiklik gösteriyor. Bu nedenle erken rezervasyon yapmak, fiyat olarak avantajlı seçenekler sunabilir. Darıca'daki oteller de çeşitlilik gösteriyor. Darıca havuzlu oteller ile tatilinizin konforunu arttırabilirsiniz.

Darıca Otelleri Fiyatları

Darıca Otelleri Fiyatları

Darıca otelleri fiyatları bazı parametrelere göre değişiklik gösteriyor. Darıca ucuz otellerin yanı sıra lüks otel seçenekleri de sunuyor. Otel fiyatlarının belirlenmesinde etkili olan faktörleri şöyle sıralayabiliriz:

 • Otelin sahip olduğu yıldız sayısı,
 • Otelin bulunduğu konum,
 • Otelin kıyı şeridine mesafesi,
 • Otelde hizmete sunulan aktiviteler,
 • Otelin yemek seçenekleri.

Bu gibi faktörlere bağlı olarak otel fiyatları değişiklik gösteriyor. Bunun yanında otel fiyatları; sezona, otelde kalacak kişi sayısına, otelde kalınacak gün sayısına bağlı olarak da değişiklik gösteriyor. Ayrıca, bazı oteller ek hizmetler de sunabiliyor. Kuru temizleme, oda servisi ve özel araç gibi ek hizmetler de fiyatların artmasına neden olabiliyor. Havuzlu oteller, diğerlerine nazaran daha yüksek fiyatlara sahip olabilir. Otellerde yer alan spor salonu, SPA ve sauna hizmetleri de fiyatları farklılaştıran etmenler arasında bulunuyor. Darıca'da yer alan farklı hizmet seviyelerindeki oteller arasından bütçenize uygun olan seçenekleri tercih ederek tatilinizin ilk adımını atabilirsiniz.

Darıca'da Konaklama

Darıca'da Konaklama

Darıca'da konaklama yapmak için birçok farklı otel tipi bulunuyor. Darıca, modern otelleri ile ziyaretçilerine farklı seviyelerde hizmet seçenekleri sunuyor. Darıca havuzlu oteller, tatiline lükslük katmak isteyen ziyaretçiler için oldukça ideal bir seçim. Bu otellerin fiyatları, diğer otellere göre daha farklı seviyelerde olabilir. Havuzlu otellerde dilediğiniz gibi yüzebilir, hatta güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Bu otellerdeki havuzlar, gerekli hijyenik koşullara sahip oluyor. Ayrıca bazı oteller hassasiyetleri olan ziyaretçileri düşünerek kadın ve erkekler için ayrı havuz seçenekleri de sunuyor. Bazı turistlerin ilgi ve ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiş otel tiplerinden biri de Darıca termal otel seçenekleri oluyor. Bu otellerin genelinde SPA hizmeti, kapalı havuz, açık havuz, sigara içilmeyen bölümler de mevcut. Darıca'yaailecek ya da kalabalık bir grupla gidecek olan turistler için dizayn edilmiş oteller de mevcut. Darıca suit otel seçenekleri,çoklu kalma olanağı sağlayan ev ortamından farksız konforlu odalardan oluşuyor. Özellikle çocuklu aileler tarafından tercih ediliyor. Darıca tatil otelleri , ziyaretçilerin ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre farklı seçenekler sunuyor. Farklı hizmetler sunan tatil otellerinde doyasıya eğlenebilir, huzurlu vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca, Darıca butik otelleri n genelinde yöresel ve ulusal lezzetleri barındıran mutfaklar da mevcut. Nispeten daha ucuz olan Darıca otelleri, daha ekonomik bir tatil planlayan ziyaretçilerin imdadına yetişiyor. Erken rezervasyon yaparak ucuz seçeneklere kolayca ulaşabilirsiniz. Tüm otellerde daha uygun fiyatlarla konaklamak için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca, dönemsel olarak yoğunluğun az olduğu zamanları da tercih ederek daha ekonomik bir tatil planlayabilirsiniz.

Darıca Gezilecek Yerler

Darıca Gezilecek Yerler

Darıca konumu, modern tesisleri ve çeşitli mesire alanlarıyla turistlerin uğrak alanlarından birisi. Darıca, birçok güzelliği ve yeri içerisinde barındırıyor. Darıca'ya geldiyseniz görmenizi tavsiye ettiğimiz yerler bulunuyor. Darıca'da gezilebilecek yerlerden bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

 • Bayramoğlu: İstanbul ve çevresinden yoğun olarak turist çeken yerlerden biri olan Bayramoğlu, yazlık konutların sıklıkla yer aldığı bir tatil beldesi. Senenin yoğun iş temposunun yorgunluğunu burada ailenizle atabilirsiniz. Darıca sahil kentine de yakın olan bu yer, çok tercih edilen bir tatil merkezi.
 • Sancaktepe: Darıca'nın en yüksek tepesi olan Sancaktepe, muhteşem manzarasıyla bölgenin en çok tercih edilen yerlerinden biri. Mesire alanında piknik yapılabilir, yüksek oksijenli bölgede yürüyüşe çıkabilirsiniz. Aynı zamanda buradan günbatımını da izleyebilirsiniz.
 • Darıca Kalesi: Tarihi çok eski zamanlara dayanan bu kalenin eski adı Tararion Kalesi olarak biliniyor. Evliya Çelebi'nin de Seyahatname isimli kitabında bahsettiği bu yeri ziyaret ederek tarihi bir yolculuğa çıkabilirsiniz.
 • Darıca Hayvanat Bahçesi: Bayramoğlu'nda yer alan hayvanat bahçesi, İstanbul'a 38 km uzaklıkla bulunmakta. Yaklaşık olarak 350 çeşit hayvan ve 500 çeşit bitkiden oluşan Darıca Hayvanat Bahçesi, yerli turistlerin de yoğun ilgi gösterdiği yerlerden biri.
 • Dudayev Parkı: Burada yer alan amfi tiyatrosunda Şehirler ve Kültürler Kaynaşması Festivali düzenliyor. Bu amaçla belli tarihlerde oynanan oyunları izleyebilir, festivalin tadını çıkarabilirsiniz.

Siz de yoğun hayat temposundan biraz uzaklaşmak için Darıca'yı tatil planlarınıza dahil edebilir, Darıca otelleri ile huzur dolu bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Darıca Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Darıca Otelleri için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Darıca Otelleri - En Uygun Darıca Otel Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 220 TL - 764 TL
Darıca bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Darıca bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Darıca Otelleri - En Uygun Darıca Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Darıca Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Darıca Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Darıca Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Darıca Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.