Bozcaada'da Sıra Dışı Bir Konaklama: Akvaryum Otel, Konaklama Önerileri

Bozcaada'da Sıra Dışı Bir Konaklama: Akvaryum Otel

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Bozcaada'da Sıra Dışı Bir Konaklama: Akvaryum Otel

Üzüm bağları ve rüzgârları ile ünlü Bozcaada'nın Akvaryum Koyu'nda konaklama keyfini hiç yaşadınız mı?

İsmini bulunduğu koydan alan Akvaryum Otel, Bozcaada’nın en sıra dışı mekânlarından biri… Merkezden sadece 7 km uzaklıkta ancak ıssız bir koyda tek başına. Her noktası sizin için ince ince düşünülerek hazırlanmış 15 odası ile tüm yıl boyunca hizmet veriyor Akvaryum Otel.

Akvaryum Otel’de konaklarken, sadece yorulan bedeninizi değil, ruhunuzu da dinlendirme şansına sahipsiniz. Toplantı ve aktiviteleriniz için özel hazırlanmış alanlar ve workshopların da bulunduğunu ekleyelim.

Akvaryum Otel’in odalarında, balkon, banyo, TV gibi klasik hizmetlerin yanı sıra, küvet, jakuzi ve şömine gibi lüks ayrıcalıklar da bulunuyor. Balkonlarında yerdeki karolar dahi Şahin Paksoy tarafından özel olarak hazırlanmış toprak karolardan oluşuyor.

Akvaryum Otel

Bir gidenin bir daha gittiği, hatta sevdiklerini gönderdiği Akvaryum Otel’in en özel yanını ise sona sakladık. Bozccada’nı hayran kalınası doğasına saygı duyuyor ve otel güneş enerjisinden elde edilen elektriği kullanıyor. Tamamen yenilenebilir bu enerji ile doğaya, tüm ayrıntıların düşünüldüğü otelleri ile size saygı duyuyor ve en iyi şekilde ağırlamak için misafirlerini bekliyorlar.

Ancak tesis yetkililerin bir notu var. Bu ayrıcalıklı otelden yararlanmak isteyenlerin, rezervasyonla gelmesi gerektiğini, aksi takdirde oda bulmak konusunda sıkıntı yaşanabileceğini belirtiyor…

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)