Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Maya Restaurant

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Salata + 4
Bu restaurant menüleri Salata,Türk Mutfağı,Kahvaltı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 7 Fotoğraf
3.7/5
Çok İyi
5 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

3.7/5
Çok İyi
5 değerlendirme
Maya Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
27.08.2016
Nilay öner
Minik bir kaseye sıvanmış fava
İlk girişte cam arkasındaki kirli, üstü çöp dolu, içinde izmarit dolu kül tablası bulunan masa sizi karşılıyor. Sonra üstüne oturmaya çekindiğiniz pis minderler. Oturur oturmaz zar gibi kesilmiş peynirler, minik bir kaseye sıvanmış fava, küçük parmaktan daha küçük çiğ kabağın içinde mercimek kadar sarılmış peynir, süt dana bonfile ama çay tabağı büyüklüğünde. Netice olarak nasıl kesildiğine akıl sır erdiremediğim, incelikten tabağa yapışmış cheescake. Ve 2 kişi 320 TL hesap. Şaka gibi. Bizim için ilk ve son. Kazıklanmak isteyenlere tavsiye edilir.
5/5 Mükemmel
14.10.2013
Misafir
Şiddetle tavsiye ediyorum
Bozcaada'ya geldiyseniz mutlaka uğramanız gereken bir yer. İnanılmaz bir akşam yemeği için şiddetle tavsiye ediyorum.
5/5 Mükemmel
14.10.2013
Ömer Civan
Şiddetle tavsiye ediyorum
`Bozcaada`'ya geldiyseniz mutlaka uğramanız gereken bir yer. İnanılmaz bir akşam yemeği için şiddetle tavsiye ediyorum.
5/5 Mükemmel
23.07.2012
Misafir
Farklı ve güzel
Bozcaada'daki belki de tek alternatif mekan. İşletmecisi daha ilk anda kendinizi oldukça rahat hissetmenizi sağlayor, rezervasyon yaptırıp gitmeniz gerekli öyle ben geldim demek yok, menü falan sormayın o gün ne çıkarsa şansınıza onu yemek durumundasınız ve böyle olması soğuk mezeler, peynir tabağı, ara sıcakla başlayan ana yemek, tatlı ve kahveyle biten yemeğin süprizlerle dolu olmasını sağlıyor. Menü olmadığı için ne ödeyeceğinizi de kestiremediğiniz mekan biraz daha ucuz olsa çok memnun kaldık demeyen kimse olmayacağına eminim.
5/5 Mükemmel
23.07.2012
Aycan B
Farklı ve güzel
`Bozcaada`'daki belki de tek alternatif mekan. İşletmecisi daha ilk anda kendinizi oldukça rahat hissetmenizi sağlayor, rezervasyon yaptırıp gitmeniz gerekli öyle ben geldim demek yok, menü falan sormayın o gün ne çıkarsa şansınıza onu yemek durumundasınız ve böyle olması soğuk mezeler, peynir tabağı, ara sıcakla başlayan ana yemek, tatlı ve kahveyle biten yemeğin süprizlerle dolu olmasını sağlıyor. Menü olmadığı için ne ödeyeceğinizi de kestiremediğiniz mekan biraz daha ucuz olsa çok memnun kaldık demeyen kimse olmayacağına eminim.