Bozcaada Sulu Bahçe Koyu

  • Çanakkale / Bozcaada

Bozcaada Sulu Bahçe Koyu

Bozcaada'nın ünlü plajları Ayazma ve Habbele arasında yer alan Bozcaada Sulu Bahçe Koyu, bölgenin diğer plajlarına oranla sakin yerlerinden biridir. Ayazma Plajı'na 300 m mesafede yer alan koy, genelde çevredeki yazlıkçılar tarafından ve bölgede sakin bir seyahat arayışında olanlar tarafından tercih edilmektedir. 2016 yılına kadar herhangi bir tesis ya da şezlong bulunmayan koyda bu tarihten itibaren şezlong ve şemsiye hizmeti verilmeye başlanmıştır. Tesisi olmadığı içi ıssız sayılabilecek olan Bozcaada Sulu Bahçe Koyu, bu nedenle sıklıkla günübirlik olarak tercih edilebilmektedir.

Koy oldukça bakir ve göz alıcı bir güzelliğe sahiptir. Bölgeyi ziyaret eden misafirler genelde hemen yukarısında yer alan çadır kamp yeri ya da Ayazma Plajı'ndaki tesislerden faydalanmaktadır. Bozcaada Sulu Bahçe Koyu'na ulaşım ise oldukça kolaydır. Şehir merkezinden kalkan minibüslere binerek, Ayazma Plajı'ndan sonra, Habbele Plajı'na gelmeden inerek koya ulaşabilirsiniz. Bozcaada ziyaretinize farklı bir renk katacak olan koyu, seyahatiniz boyunca tercih ederek sevdiklerinizle sakin ve bir o kadar keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
Bozcaada Sulu Bahçe Koyu
10

-

Bozcaada otellerinde konaklayan misafirlerin tercih ettiği bir nokta.

2
Bozcaada Sulu Bahçe Koyu
10

-

Sulubahçe Koyu'nda artık kalınabilecek butik otel tarzında bir tesis bulunmaktadır. Dışarıdan görünümleri villa tarzında olan bu iki binada 17 oda bulunmaktadır. Sıcak ortamı denize olan yakınlığı ile size rahat bir dinlenme ortamı sunan tesis Temmuz basında açıldı. Umarım sizde beğenirsiniz Bozcaada oteli.