Bozcaada Otel Seçenekleri

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Alper Kaya

Bozcaada Otel Seçenekleri
Bozcaada'da güzel bir tatil yapmayı planlıyor ancak oteller arasından seçim yapmakta zorlanıyorsanız bu içeriğimiz tam size göre! Farklı amaçlar doğrultusunda size bazı Bozcaada otellerini tavsiye edebiliriz. Siz de Bozcaada seyahatinizden beklentinize göre hangi otelin sizin için daha ideal olduğuna karar verebilirsiniz. Hazırsanız başlayalım!

"Tam Merkezde, Tarihi Bir Atmosfer İçinde Olsun" Diyenlere: Bozcaada Posthane Otel

Bozcaada Otel SeçenekleriBozcaada'ya tek ulaşım yolu vapurla. İskeleden çok kısa bir yürüme mesafesiyle otelinize ulaşmak ve tarihi bir binada konaklamak istiyorsanız sizin için en ideal tercih, Bozcaada Posthane Otel olabilir. Adanın Rum mahallesinde, limana yaklaşık 200 metre mesafede olan Bozcaada Posthane Otel'in yapısı bir buçuk asırlık binanın tarihi dokusu hiç bozulmadan restorasyona tabi tutulmuş. 8 yaşa kadar %50 indirim uygulayan otelde, üç yaşa kadar olan çocuklar için de hiçbir ücret alınmıyor. Otelin bütün konaklama birimlerinde klima ve kaloriferli ısıtma sistemi bulunmakla birlikte güne güzel başlamaya birebir zengin açık büfe kahvaltı da yerel lezzetleri tadabileceğiniz bir seçenek olarak dikkat çekenler arasında.

Bozcaada Posthane Otel

  Otel
 • Cumhuriyet Mah /
 • Bozcaada /
 • Çanakkale

"Çocuk Dostu Olsun" Diyenlere: Le Mansion Otel

Bozcaada Otel SeçenekleriBozcaada'nın merkezinde, doğayla hem iç içe hem de istendiği takdirde otelin kendi bahçe alanında kalmak suretiyle izole bir tatil imkânı sunan Le Mansion Otel, en yakın plaja sadece bir kilometre uzakta olmasıyla da tercih sebebi. Ağaçlarla çevrelenmiş bahçesiyle, çevreden izole ama yeşilin tam içinde bir tatil geçirebilir; Bozcaada'da geçireceğiniz unutulmaz anları daha da güçlü kılabilirsiniz.

Le Mansion Otel

  Otel
 • Alaybey Mah /
 • Bozcaada /
 • Çanakkale

Çat Kapı Tatil Sevenlere: Ebruli Otel

Bozcaada Otel SeçenekleriBir akşam evde otururken, sevgiliniz veya arkadaşınızla “'Haydi, çantaları hazırlayıp tatile çıkalım!”' diye yola koyulma ihtimaliniz varsa Bozcaada'da tam size göre bir adres var: Ebruli Otel. Merkezi bir konumda yer alan Ebruli Otel, dört mevsim boyunca aynı yüksek standartta hizmet vermesiyle; Bozcaada'nın mevsim tanımayan gezginlerinin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Yolunuz Ebruli Otel'e düştüğünde, sabah kahvaltısında Bozcaada'ya özgü lezzetlerle yapılmış reçellerden tatmayı unutmayın!

Ebruli Otel

  Otel
 • Alaybey Mah /
 • Bozcaada /
 • Çanakkale

"Doğal Bir Atmosfer Olsun Ama Merkezde Olsun!" Diyenlere: Kemerbağ 29

Bozcaada Otel SeçenekleriBozcaada limanına sadece on dakikalık bir yürüyüş mesafesinde bulunan Kemerbağ 29; sadece mayıs-eylül ayları arasında hizmet vermektedir. En göz alıcı özelliği, deniz âşıklarını bile vazgeçirebilecek kadar sükseli, iki metrelik derinliğe sahip ve çevresiyle şelale bölümü tamamen doğal taşlarla inşa edilmiş havuzu olan Kemerbağ 29'da kuş ve cırcır böceği sesleriyle güne başlamak sizin için unutulmaz bir tatilin ilk adımları olacak.

Kemerbağ 29

  Otel
 • Alaybey Mah /
 • Bozcaada /
 • Çanakkale

Patili Dostları Olmadan Tatile Çıkmayanlara: Aya Yorgi Evleri

Bozcaada Otel SeçenekleriTatil planları yaparken evcil dostlarımız en belirleyici unsurdur çoğu zaman. Öyle ki, bazen onları kimseye emanet edemez ve yanımızda tatile götürmek zorunda kalabiliriz. Ya da onlarla tatil yapmayı zaten sevdiğimiz için bizim için en önemlisi ‘hayvan dostu' işletmeler olabilir. Bozcaada tatilinizi planlarken siz de evcil dostlarınızı yanınızda getirmeyi aklınıza koyduysanız Aya Yorgi Evleri sizin için dikkat çekici bir adres.

Aya Yorgi Evleri

  Otel
 • Alaybey Mah /
 • Bozcaada /
 • Çanakkale
Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)