Yuvacık Görülecek Yerler

Doğal güzellikleriyle ön plana çıkan Yuvacık, özellikler İstanbul gibi bir metropole 70 km uzaklıkta bulunması nedeniyle hafta sonu kaçamakları için sıklıkla tercih ediliyor.Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Yuvacık Görülecek Yerler

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

Yuvacık Görülecek Yerler - Yuvacık En İyi 10 Yapılacak Şey

Doğal güzellikleriyle ön plana çıkan Yuvacık, özellikler İstanbul gibi bir metropole 70 km uzaklıkta bulunması nedeniyle hafta sonu kaçamakları için sıklıkla tercih ediliyor.
Doğayla baş başa muhteşem bir hafta sonu seyahati sunan Kocaeli Yuvacık, İzmit'e ise 12 km uzaklıkta yer alıyor. Barajı, tertemiz doğası ve konaklama alternatifleri nedeniyle Yuvacık'ı tercih etmek için pek çok sebebi olan sizleri bu seyahatte neler bekliyor, hangi aktivitelere katılmalı ve Yuvacık'ta yapılacak şeyler nelerdir merak ediyorsanız sizin için hazırladığımız listeye mutlaka bir göz atın.

Yuvacık Barajı: Yuvacık'ın en gözde duraklarından biri hiç şüphesiz Yuvacık Barajı. Muhteşem bir doğanın tam ortasında yer alan ve oksijen dolu bir gün geçirme olanağı sunan barajda piknik yapmadan, alabalık restoranlarında kiremitte alabalık yemeden, kendin pişir kendin ye olarak hizmet veren tesislerde mangal yapmadan dönmek olmaz. Tüm bu aktivitelerin hepsini bir günde yapamasanız da günün birinde mutlaka yapmak üzere barajdan ayrılmanızı tavsiye ederiz.

Barajda Kahvaltı: Barajın olmazsa olmaz aktivitelerinden biri de şüphesiz sevdiklerinizle yapacağınız bir kahvaltı olacaktır. Yöresel tatlara da yer verilen kahvaltı menüsünde muhlama ve yumurtalı kavurma gibi lezzetler servis edilmektedir. Güne keyifli bir başlangıç için barajda kahvaltı en doğru seçim olacaktır.

Doğa Yürüyüşü:Böylesine muhteşem bir doğaya gelip de yürüyüş yapmadan dönmek olur mu? Orman içerisinde saatlerce yürüyüş yapıp keyifli bir gün geçirmek için Yuvacık en doğru adreslerden biri.

Paintball: Takımlar halinde oynayabileceğiniz, boya topları ve silahlar ile oynan eğlenceli bir oyun olan paintball Yuvacık'ta arkadaş gruplarıyla yapılabilecek aktivitelerden biri.

ATV Safari:Tüm arazi ve hava koşullarına uygun ATV araçlarıyla, doğada keyifli ve adrenalin dolu bir gün geçirebilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın