Yakamoz Restaurant Bozcaada

  • Çanakkale / Bozcaada
  • Alaybey Mahallesi Yalı Caddesi No:14

Yakamoz Restaurant Bozcaada

Farkımız, farklı oluşumuz...

İşimizi seviyoruz. Yeni sezonda daha keyifli bir ortam yaratmak amacı ile damak tadınıza görsel bir şölen sunduk. Zevkli ortamımızda günlük taptaze organik mezelerle, Ege balıklarını, kalamar, kokoreç ve ahtapot ızgaramızı, meşhur ada otarından yapılmış zeytinyağlı mezelerimizi, siz değerli dostlarımıza samimi ortamımızda sunmayı hedefledik.

Şaraplarınızı da unutmadık...

3 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
3
Balık dışında her şey yenir
2

-

9 Eylül gecesi ızgara barbun istedik tavada. Çok yağlı bir barbun geldi, midemiz yandı. Böyle bir adada lezzetli balık yapamayan yer. Meze seçenekleri tamamen karasal, deniz mahsülü çok az. Aman salataya dikkat, domatesler ham seçilmiş, lezzet yok.

3
Yakamoz, yeri dışında hayal kırıklığı
4

-

Biz de olumlu yorumlara kanarak gittik. Yeri muhteşem ama onun dışında büyük hayal kırıklığı. Ortalamanın altında. Fiyatları İzmir'in en lüks restoranları ile aynı veya üzerinde olmasına rağmen lezzet diye bir şey bulamazsınız. Pardon sıcak otları güzeldi ama buna karşılık kalamar ve karides kötüydü. Eğer keyif ve lezzet arıyorsanız uzak kalın. Ortalama ve altı lezzet sizi tatmin ediyorsa gidebilirsiniz.

3
Süper bir akşamdı, yine geleceğiz
10

-

20 Temmuz 2011 akşamı oradaydık ve süper bir ortamda çok güzel bir akşam yemeği yedik. Özellikle kalamar dolması bir harikaydı. Balık Bozcaada'da yenir. Çok teşekkürler...

Yakınındaki Oteller