Martı Restaurant

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 3
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Salata,Türk Mutfağı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 8 Fotoğraf
3/5
Çok İyi
4 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Martı Restaurant Hakkında

Antik çağların Tenedos’unda, görkemli ve gizemli Trokya kentini tam karşına almış, şimdi sakin huzurlu ama nice kavgalara tanık olmuş, geçmişini unutmuş bir denizin kıyıcığında oturmuş, gümüş kıvılcımlı dalgalarla yıkanan taşları ve üzerinde uçuşan martıları gözleyen hoş bir mekan bizimkisi... Sıcak yaz günlerinin serin molası, deniz, güneş, gün boyu servis. Gün akşama kavuşmak üzereyken iyice huzur bulan dalgalarla birlikte soluklanmak için, muhteşem manzarası eşliğinde Bozcaada’nın denizinden gelen balıklarını, dağlarından gelen yeşilliklerini, bağlarından gelen şaraplarını tatmak için. Kısacası, Bozcaada’yı doludizgin yaşamak için...

Yorum / Değerlendirme

3/5
Çok İyi
4 değerlendirme
Martı Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
19.05.2014
Misafir
Bozcaada için güzel değil
Güzel bir cumartesi akşamımızı rezil ettiler. Hayatımda böyle bir yer görmedim, ana yemeği 2 saatte sunamadılar ve sonunda yemek veremeyeceklerini gizlice itiraf ettiler. 51 yaşımdayım, böylesini görmedim. Bozcaada için kötü bir mekan. Özellikle 1 ay önceden rezerve yapan Secem Hanım'a görüşlerimi belirtmek isterim.
1/5 Kötü
19.05.2014
METİN KOCATEPE
Bozcaada için güzel değil
Güzel bir cumartesi akşamımızı rezil ettiler. Hayatımda böyle bir yer görmedim, ana yemeği 2 saatte sunamadılar ve sonunda yemek veremeyeceklerini gizlice itiraf ettiler. 51 yaşımdayım, böylesini görmedim. `Bozcaada` için kötü bir mekan. Özellikle 1 ay önceden rezerve yapan Secem Hanım'a görüşlerimi belirtmek isterim.
5/5 Mükemmel
22.11.2012
Misafir
Bozcaada'daki favori mekanlarımdan
Bozcaada'da rakı balık için favori mekanım Martı Restaurant. Adanın merkezine çok yakın; fakat kalabalıktan uzak, sakin köşede, denizin hemen kıyısında yer alıyor. Mekanın atmosferi sıcak, dekorasyon sade ve şık. Mezeler, balıklar ve tatlılar gayet lezzetli. Fiyatlar da Bozcaada standartlarına göre uygun sayılır. Yemek için olmasa bile bir akşamüstü, bir kadeh şarap içmek için mutlaka uğrayın. Fazlasıyla keyif alacaksınız.
5/5 Mükemmel
22.11.2012
Zeynep Hüvel Keleş
Bozcaada'daki favori mekanlarımdan
`Bozcaada`'da rakı balık için favori mekanım Martı Restaurant. Adanın merkezine çok yakın; fakat kalabalıktan uzak, sakin köşede, denizin hemen kıyısında yer alıyor. Mekanın atmosferi sıcak, dekorasyon sade ve şık. Mezeler, balıklar ve tatlılar gayet lezzetli. Fiyatlar da Bozcaada standtarlarına göre uygun sayılır. Yemek için olmasa bile bir akşamüstü, bir kadeh şarap içmek için mutlaka uğrayın. Fazlasıyla keyif alacaksınız.