Yeni Mahalle
Neredekal.com
Kayseri Mekanlar
Assos Ehl-i Keyf Cafe Restaurant

Assos Ehl-i Keyf Cafe Restaurant

₺ ₺
₺ ₺ ₺
Fast food + 4
Bu restaurant menüleri Fast food,Türk Mutfağı,Kahve,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 9 Fotoğraf
2.7/5
Ortalama
12 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Assos Ehl-i Keyf Cafe Restaurant Hakkında

Ehl-İ Keyf Cafe Restaurant Behramkale Assos Çarşısı mevkiinde bulunmaktadır. Gün batımının keyfini ve içinize verdiği huzuru çağdaş hizmet anlayışı ve özgün mönüsüyle birleştiren Assos Ehl-İ Keyf Cafe Restaurant her şeyden önce sizlere en iyi şekilde hizmet vermeyi ilke edinen yapısıyla günü tatlı yorgunluğunu keyfe çevirir. Nargile ve doğal damla sakızlı kahvenizi yudumlarken seyretmekten keyif alacağınız (Ehl-İ Keyif) de Midilli Adası, Ege Boğazı ve denizle birleşen doğamızın sizin hayatınıza hayat katacak olan gün batımımız ile size Ehl-İ Keyif’le keyif verici zamanlar geçirtmek bize ve size mutluluk verecektir. Sizleri en kısa zamanda aramızda görmek, size hizmet vermek bizi ve sizi eminiz ki gururlandıracaktır...

Yorum / Değerlendirme

2.7/5
Ortalama
12 değerlendirme
Assos Ehl-i Keyf Cafe Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
24.08.2018
selin uzun
Yemeklerini beğenmedik
Fiyatları saçma sapan, çalışanlar inanılmaz kibirli. Gelmezseniz gelmeyin, bize müşteri mi yok havasında çalışma ortamı var. Yemeklerini beğenmedik, dibek kahvesi diye değişik bir kahve verdiler. Nargile takımları milattan önceden kalma. Nargile içmeyi seviyorsanız aman diyelim içmeye kalkmayın.
0/5 Çok Kötü
15.09.2016
Mihrab yildiz
Sakın gitmeyin
Sakın gitmeyin. Girişte tabelada sülün, keklik, bıldırcın, kaz etini tattınız mı yazıyor. Hoşumuza gitti, girdik. Siparişleri verdik. Güveçte çok güzel servisle geldi. Gelelim yemesine; ne çatal ne bıçak ne de diş kesiyor. Hesaba gelince; tabi ki de ödemedik.
5/5 Mükemmel
02.05.2016
birol akincı
Fiyatları çok pahalı
Assos’un girişindeki reklam tabelasına aldanmayın. İnsanları kandırıyorlar. Fiyatları çok pahalı. İki kahvaltıya 65 TL para ödedik. Sarma yapmak için asma yaprağı aldık. Bir tane yiyemeden attık çöpe.
5/5 Mükemmel
02.05.2016
birol akincı
Fiyatları çok pahalı
`Assos`’un girişindeki reklam tabelasına aldanmayın. İnsanları kandırıyorlar. Fiyatları çok pahalı. İki kahvaltıya 65 TL para ödedik. Sarma yapmak için asma yaprağı aldık. Bir tane yiyemeden attık çöpe.
1/5 Kötü
20.09.2015
Funda saglam
Fahiş fiyatlar
Daha gözleme ile kır pidesini ayırt edemeyen, lezzetsiz yemek kültürüne fahiş fiyatlar ekleyen saçma sapan bir işletme. Beni Assos’tan soğuttu resmen. Gözleme yerine tadı tuzu olmayan, piyasada 2 TL’ye satılan iki kir pidesine 40 TL ödemiş olmanın hazımsızlığını yaşadım. Otantik ve kaliteli duran işletme günübirlik tatilcileri kazıklamakta çok usta.
Daha fazla yorum gör