Yengeç Restaurant Küçükkuyu

  • Çanakkale / Ayvacık / Küçükkuyu
  • Sahil Mah. Cemal Burnaz Cad. No:36 Limaniçi

8 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
8
Bir daha gitmem
1

-

Yıllarca değişik restoranlara giderim böyle kazık yemedim. Bir daha bedava deseler gitmem.

8
Mezeler lezzetli
9

-

Küçükkuyu'da yemek yenecek yegane restorandan biri. Ortam sıcak, mezeler lezzetli, fiyatlar da uygun. Özellikle sütlü patlıcanlı bir mezeleri var, ısrarla isteyin.

8
Fiyatları gayet makul
10

-

Her masaları dolu olduğu halde yardımcı olarak bizi misafir eden, mezelerinin tazeliğine ve deniz ürünlerine bayıldığımız çok sıcak işletmecileri olan bir yer. Tesadüf eseri gittik, çok memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye ederiz. Fiyat dengesi de gayet makul. 2 kişi bol meze, deniz ürünleri ve alkol 175 lira ödedik.

8
Amatör bir işletme
4

-

Mezeleri ve ara sıcakları aynı anda masaya getirip bir an önce yiyip kalkın der gibi bir halleri olan amatör bir işletme. Bazı garsonlar kabadayı edasında, fiyatlar deniz olmayan Ankara'nın 2 katı. Balık yemeden kişi başı 125 lira, hem de 1'er duble rakıyla.

8
Aç kalmadığınız sürece gitmeyin
2

-

Servis, hizmet, kalite iğrenç. Kendileri yorum yapıp yüksel notlar ile aldatmaca yapıyorlar herhalde. Aç kalmadığınız sürece gitmeyin bu mekana. Hesabı da kitlemekte ustalar.

8
Mezeler ve ara sıcaklar
10

-

Mezeler ve ara sıcaklar harika. Kullanılan ürünlerin kaliteli olduğu çok belli. Hesaplar normal geliyor. Denemelisiniz.

8
Harika
10

-

Yemekleri harika. İmkanım olsa her akşam giderim lakin hizmet biraz suratsız ama üstüme alınmadım. :)

8
Mükemmel yemekler
10

-

Sahilde güzel bir lokasyonda bulunan bu balıkçıya iki kez gittik ve iki seferde de memnun kaldık. Kendinizi mükemmel mezelere öyle bir kaptırıyorsunuz ki balık yemeden doyabiliyorsunuz. :) Balıklar taze ve lezzetli, pişirilirken lezzet kaybı olmamıştı. Fiyatlar oldukça uygun, mekan da çok temiz. Uzun uzun yazıp anlatmaya hacet yok, her yönü ile mükemmel. Tavsiye ederim ve tekrar geleceğiz.