Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Gün Batımı Et Balık Restaurant

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 5
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Kebap,Türk Mutfağı,Kahvaltı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
3.4/5
Çok İyi
6 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

3.4/5
Çok İyi
6 değerlendirme
Gün Batımı Et Balık Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
28.08.2020
Misafir
Mekanı terkettik
Manzaraymış, yemeğiymiş gözümde beş para etmez. Biri var sürekli kedilerde gözü, sorduk mekan sahibiymiş. Kediye tekme attığını görünce, yediğimiz yemek burnumuzdan gelerek mekanı terkettik. Bir daha önünden bile geçmem. Hayvanseverseniz size de tavsiye etmem.
5/5 Mükemmel
02.08.2020
Misafir
Çok memnun kaldık
Muhtesem manzara esliginde harika mezeler, tatmadiginiz lezzetler ve cok guzel Ilgi alaka. Ahtapot guvec sahaneydi, ozellikle Mert Sef'imin ayricalikli ilgisi ve tatli dilinden cok memnun kaldik.Ayrica fiyatlar da gayet iyiydi
5/5 Mükemmel
02.08.2020
FERİDE BAYRAM
Çok memnun kaldık
Muhtesem manzara esliginde harika mezeler, tatmadiginiz lezzetler ve cok guzel Ilgi alaka.Ahtapot guvec sahaneydi, ozellikle Mert Sef?imin ayricalikli ilgisi ve tatli dilinden cok memnun kaldik.Ayrica fiyatlar da gayet iyiydi
5/5 Mükemmel
20.07.2019
BURCU YILMAZ
Manzarası muhteşem
Muhteşem manzara eşliğinde yediğimiz harika yemek. Mezeler ve kılıç balığı harika. Fiyatlar gayet normal. İlgi ve alakaları gerçekten çok iyiydi. Bebeğimizle rahat ettiğimiz bir mekan. Tavsiye ederim uğramadan gitmeyin.
2/5 Ortalama
19.07.2018
Rüstem Arslan
Kuver aldılar
Günbatımı restoranda yediğimiz orta lezzetli yemeklerden sonra gelen hesabın düşünülenden çok olduğunu görünce yaptığımız incelemede karşılığında hiçbir şey vermeden kişi başı kuver adı altında 5 TL aldıklarını, sorduğumuzda ise bunun İstanbul’da da alındığını ve bir gelenek olduğunu söylediler. Oysa ki kuver adı altında her yerde yemek öncesi sıcak lavaş, tereyağı, peynir vs. verirler. Ayrıca mezeler de küçük porsiyon ve pahalı.
Daha fazla yorum gör