White Mill Cafe

  • İstanbul / Beyoğlu / Cihangir
  • Susam Sok. No:13
10puan

White Mill Cafe

Lonely Planet'in Virginia Maxwell tarafından hazırlanan "Istanbul Encounter (Best of)" kitabında tavsiye edilen yeme ve içme mekanları arasına girerek, uluslararası arenada da kendini kanıtlayan White Mill Cafe, 3 senedir Cihangir Susam Sokağı'nın en belirgin sembollerinden biri...

Her zaman kullandığı ürünlerin lezzeti ve kalitesi ile ön plana çıkmayı başaran mekan; yenilediği menüsünde bademli tavuk, patlıcanlı penne, zencefilli kişnişli tavuk, mantarlı kuzu eti, ızgara bonfile, acılı taglietelleli bonfile dilimleri, wrap ve schnitzel çeşitleri gibi lezzetlerin yanısıra ünlü diyetisyen Selahattin Dönmez'den de detoksidan ve incelten alternatiflere yer vererek "Mutfakta Mutlak Lezzet" prensibini devam ettiriyor.

Mekanın ünlü kokteylleri arasında karadut ve votka karışımından GYPSY, greyfurt margarita, satsuma ve votka karışımından BODRUM, passion fruit ve vodka ile yapılan PASSION, taze zencefil, sake ve vodkadan oluşan ŞEY'i sayabiliriz.

Gece 01:30'a kadar açık olan White Mil Cafe, sigara içenleri de düşünerek özel bahçesini ısıtıcılar ve tentelerle kışa hazır hale getirdi.
2 misafir tavsiyesi
  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
2
10
White Mill Cafe
White Mill Cafe
Beyoğlu / İstanbul
Türkiye
Bahçesi harika

-

Özellikle yaz aylarında süper keyifli bir bahçesi var. Cihangir'de yeşillik görmek artık pek mümkün değil malesef; bu yüzden White Mill özel bir yer aynı zamanda. Havalar düzelmeye başladığı andan itibaren dolup taşıyor mekan. Bu nedenle mutlaka rezervasyon yaptırın gitmeden.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
2
10
White Mill Cafe
White Mill Cafe
Beyoğlu / İstanbul
Türkiye
Cihangir'in en güzeli

-

Geniş bahçesi, plaj havası verilmiş kumla kaplı zemini, ahşap mobilyaları, köşelerdeki salıncakları, leziz menüsü ve sıcak günlerin kurtarıcısı ev yapımı limonatası ile Cihangir'in en güzeli White Mill Cafe. Kapalı alanı bahçesi kadar güzel olmamakla birlikte, şık dekorasyonu ile iç açıyor. Özellikle yaz akşamlarında kendinizi bir Ege kasabasında hissetmek ve İstanbul'dan uzaklaşmak istiyorsanız, White Mill'in ağaçların gölgesindeki bahçesinde bir yemek molası verin.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)