45lik Bar
45lik Bar - Görsel 1
45lik Bar - Görsel 2
45lik Bar - Görsel 3
45lik Bar - Görsel 4

45lik Bar

₺ ₺ ₺ ₺
+ 6 Fotoğraf
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

45lik Bar Hakkında

45lik Bar arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile beraber gidebileceğiniz geçmiş ile günümüz arasında bir zaman makinesi görevi gören yer. Buraya gelerek eski şarkıları dinleyebilir ve geçmiş yılları yâd edebilirsiniz. Mekân kökleri tarihi açıdan da eskiye dayanıyor. Kapısından girdiğiniz andan itibaren sizi geçmişe götüren bir mekân olan 45lik Bar, duvarlarında bulunan dünya yıldızlarının posterleri ile sizleri karşılıyor. Mekân içerisinde bulunan poster ve plaklar ile gelen kişilerin gençlik ve çocukluk dönemlerine yolculuk yapmasını sağlıyor. Kapılarını ilk defa 1994 yılında açan 45lik Bar hâlâ ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Unutulmuş veya tozlu raflarda kalmış plakları bulup onları unutulmaktan kurtaran bir işletme. 45lik Bar canlı müzik mekânda 80ler ve 90lar şarkıları da çalıyor. Mekân kırmızı tuğlalar ve taşlar ile yapılı olduğundan nostaljik havasını hâlâ koruyor ve eski dokusunu kaybetmiyor. Mekân içerisinde wifi ve kredi kartı gibi hizmetler mevcut. Ayrıca kalabalık gruplara özel mekân içerisinde küçük bir oda gibi oturma alanları yer alıyor. 

45lik Bar Özellikleri

45lik Bar İstanbul canlı müzik hizmeti ile de misafirlerine eğlenceli dakikalar yaşatıyor. 45lik Bar gelen müşterilerine özel otopark ve vale hizmetleri de sunuyor. Issız Adam filminde mekân olarak kullanılan 45lik Bar her geçen gün daha fazla kişinin ilgi odağı oluyor. Sizler de sevdikleriniz ile eğlenceli saatler geçirmek veya çocukluğunuza dönmek isterseniz 45lik Bar hafta içi ve hafta sonu hizmet veriyor. Fakat rezervasyon yaparak gitmenizde fayda var çünkü hafta sonları kalabalık olabiliyor. Mekân genellikle saat 11.00 ve 04.00 arasında açık oluyor. 45lik Bar Taksim Firuzağa Yeni Çarşı Cad. Beyoğlu İstanbul’da bulunuyor. 

Belli bir geçmişe sahip olan mekân müzik severlerin ortak noktası konumunda yer alıyor. Mekânın içerisinde bulunan Türk ve dünya yıldızlarına eşlik eden şarkılar adeta zamanda yolculuk yapmanıza neden oluyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan mekânın büyük bir kitlesi bulunuyor. Mekâna girdiğiniz andan itibaren sizi tatlı bir sakız kokusu karşılıyor. Dizi ve müzik sektöründen ünlü kişilerin de uğradığı mekân olan 45lik Bar hiç eskimeyen mekânı ve şarkıları ile adeta yıllara meydan okuyor. Mekân müşteri memnuniyetine ciddi anlamda özen gösteren bir yer olduğu için gönül rahatlığı ile eğlenebilir ve eski şarkıların tadını çıkarabilirsiniz. 45lik Bar arkadaş çevreniz ve sevdikleriniz ile gidip rahatlıkla eğlenebileceğiniz bir mekân.

45lik Bar’da alkollü ve alkolsüz birçok seçenek bulunuyor. Belli saatler arası fazla kalabalık olduğundan gitmeden önce rezervasyon yaptırmanız oraya gittiğinizde size fayda sağlayabilir. Siz de iletişim numarasından rezervasyon yaptırabilir ve 45lik Bar hakkında yazılan yorumları okuyabilirsiniz. 45lik Bar hakkında fikirlerinizi paylaşabilir ve mekânı puanlayabilirsiniz. Ayrıca 45lik Bar fotoğraflarını da inceleyebilir ve 45lik Bar telefon ile mekan hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.  Konaklama ihtiyacınız olursa Taksim Otelleri sayfasından kendinize uygun oteli bulabilirsiniz. 

45lik Bar Nerede?

Beyoğlu ilçesinde bulunan bar arkadaşlarınız ile eğlenip stres atabileceğiniz bir mekân. Kalabalık gruplar halinde gidebilir ve eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Sizleri alıp geçmişe götürecek ve çalan şarkıları ile eğlenceli anlar yaşatan mekân geçmişten bu yana hala ününü korumaya ve her geçen gün daha çok tanınmaya devam ediyor. 45lik Bar İstanbul’un en kalabalık yeri olan Avrupa yakasında bulunuyor. Otobüs, Marmaray, metro, tramvay ve minibüsler ile gelebilirsiniz. Ayrıca 45lik Bar konum ile mekâna kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksim Restoranları ve Yemek Yenilecek Yerler sayfasından yeni mekanlar keşfedebilirsiniz.  45lik Bar adresi ise şöyle biliniyor: Tomtom Cad. Yeni Çarşı Cad. Beyoğlu/ İstanbul.  45lik Bar yorum ve fotoğraflarını inceleyebilir sizler de bar hakkında fikirlerinizi yazabilirsiniz. 

Yorum / Değerlendirme

45lik Bar
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?