Halat Restaurant, Sütlüce

Halat Restaurant

  • İstanbul / Beyoğlu / Sütlüce
  • Rahmi M. Koç Müzesi Kumbarhane Cad. No:2 Hasköy

Halat Restaurant

Tarihi Haliç kıyısında yer alan dayanılmaz Akdeniz mutfağı ve yerli yabancı şarap seçeneklerini misafirlerinin beğenisine sunmaktadır. Büyülü bir deneyim için bir yaz akşamı gelip deniz kenarındaki terasta Haliç'i seyrederek yemek yiyebilirsiniz. Rahmi M. Koç Müzesi bünyesinde hizmet veren Halat Restaurant, Pazartesi günleri haricinde her gün sabah 10.00'dan akşam 22.00'ye kadar hizmet veriyor.

Tarihi Haliç kıyısındaki hoş konumu ve yelkenli teknelerin kullanıldığı dekorasyonu ile ilgi çeken mekan, Akdeniz mutfağı eşliğinde yerli ve yabancı şarapseçenekleriyle müşterilerine sunuyor. Halat Restaurant kapalı mekanında 80, bahçesinde de 250 kişiyi ağırlayabiliyor.

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
Divan felaket olmuş
2

-

Eskiden sürekli uğrak yerim olan bu mekan şimdi geldiğimde Divan tarafından işletilmesi tam bir felaket olmuş. Parası kalmamış mı bilinmez lavabonun ışığı bile yanmıyor. Gerisini siz tahmin edin.

2
Fiyatları çok yüksek
4

-

Yemeklerin porsiyonları çok az, doyurucu değil, çeşit az ve fiyatların yüksek olması tabi ki beni çok rahatsız etti. Ama en rahatsız edeni de yemekte içilen sudan (1 şişe su 9 TL) ve yemek sonrası içilen çaydan (1 bardak çay 5 TL) para alınması. Tam bir açgözlülük, fırsatçılık. Bu Divan Halat Restaurant'a hiç yakışmadı, hiç!