Halat Restaurant

+ 4 Fotoğraf
1.5/5
Kötü
2 değerlendirme
Ücretsiz
Telefon

Halat Restaurant Hakkında

Tarihi Haliç kıyısında yer alan dayanılmaz Akdeniz mutfağı ve yerli yabancı şarap seçeneklerini misafirlerinin beğenisine sunmaktadır. Büyülü bir deneyim için bir yaz akşamı gelip deniz kenarındaki terasta Haliç’i seyrederek yemek yiyebilirsiniz. Rahmi M. Koç Müzesi bünyesinde hizmet veren Halat Restaurant, Pazartesi günleri haricinde her gün sabah 10.00’dan akşam 22.00’ye kadar hizmet veriyor. Tarihi Haliç kıyısındaki hoş konumu ve yelkenli teknelerin kullanıldığı dekorasyonu ile ilgi çeken mekan, Akdeniz mutfağı eşliğinde yerli ve yabancı şarapseçenekleriyle müşterilerine sunuyor. Halat Restaurant kapalı mekanında 80, bahçesinde de 250 kişiyi ağırlayabiliyor.

Yorum / Değerlendirme

1.5/5
Kötü
2 değerlendirme
Halat Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
01.02.2014
Misafir
Divan felaket olmuş
Eskiden sürekli uğrak yerim olan bu mekan şimdi geldiğimde Divan tarafından işletilmesi tam bir felaket olmuş. Parası kalmamış mı bilinmez lavabonun ışığı bile yanmıyor. Gerisini siz tahmin edin.
2/5 Ortalama
29.09.2013
Misafir
Fiyatları çok yüksek
Yemeklerin porsiyonları çok az, doyurucu değil, çeşit az ve fiyatların yüksek olması tabi ki beni çok rahatsız etti. Ama en rahatsız edeni de yemekte içilen sudan (1 şişe su 9 TL) ve yemek sonrası içilen çaydan (1 bardak çay 5 TL) para alınması. Tam bir açgözlülük, fırsatçılık. Bu Divan Halat Restaurant'a hiç yakışmadı, hiç!