Solar Beach

₺ ₺ ₺ ₺
+ 5 Fotoğraf
2/5
Ortalama
3 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Solar Beach Hakkında

İstanbul’un kirlenmemiş masmavi bir noktasında. Şehir’in karmaşasından çok uzakta tam bir tatil köyü anlayışı ile 2002 yılından itibaren İstanbul’lulara nefes aldıran Solar Beach, yepyeni süprizleri ile 2010 yazında da sizi İstanbul’da tatil keyfine davet ediyor. Şehrin yorucu temposundan birgün olsun uzaklaşmak, denizin ve yazın tadını çıkartmak isteyenler için yıllardır değişmeyen adres Solar Beach, 1 Kilometreyi aşan mükemmel eşsiz kumsalı, restoranları, barları, sınır tanımayan eğlenceli partileri, aktiviteleri ve katileti işletmeciliği ile tatil köyü rahatlığını İstanbul’lulara yaşatıyor.

Yorum / Değerlendirme

2/5
Ortalama
3 değerlendirme
Solar Beach
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
29.07.2017
Deniz Özgüder
Gereksiz pahalı
Çeşme, Bodrum veya Antalya'daki beach clubları andıran, bir biranın 27 lira olduğu, gereksiz pahalı bir mekan. Her şeyin çok pahalı olması bir yana, yanınızda bir su almanıza bile izin vermiyorlar ve bütün çantalarınızı karıştırıyorlar. Hafta sonu ücretleri hafta içi ücretlerinin 2 katı. Bu da yetmezmiş gibi otopark için bile para alıyorlar. Kalitesiz ve aldığı ücretlerin karşılığını hiçbir şekilde veremeyen rezil bir işletme.
1/5 Kötü
27.07.2015
Misafir
Günümüz zehir oldu
Pazar günü 5 yaşındaki oğlumuzla gittik bu plaja. Oğlum denizde gülüp oynarken birden ağlamaya başladı. Kucağıma alıp denizden çıkardığımda ayağında 2cm'lik bir yarık ve kanadığını gördüm. Oynadığı yere gidip baktığımda benim ayağıma da aynı şey battı ve kanattı. Kuma saplanmış halde paslı bıçak gibi bir çivi vardı. Üzerine de sarı duba bağlamışlar, neden fark etmemişiz, onu oyun oynayalım diye yapmamışlar diye de azar işittik bir de çalışanlardan. Revire koştuk ve oğlumun ayağına burada dikiş atılıp tetanos aşısı yapıldı. Bir hafta boyunca pansuman yapılacak. Günümüz zehir oldu, apar topar evin yolunu tuttuk. İşletmede yanımıza gelen ne bir sorumlu, ne bir yönetici, ne geçmiş olsun diyen biri, ne bir özür. O çivinin çoluk çocuğun oynadığı bir kumsalda ne işi var? Ve bu kaza sonucu bir sorumlunun bile etrafta olmaması kabul edilir bir şey değil. Böyle bir işletme olamaz, olmamalı. Sadece bizimle ilgilenen sağlık görevlisi bize insanca davrandı, bir tek o bizimle yakından ilgilendi. Aileyle kesinlikle gidilmez, işletmenin tek derdi girişte çantaları karıştırıp içinde yiyecek içecek var mı diye kontrol etmek. Çocuğunuz için yanınıza aldığınız ufak tefek atıştırmalıklara el koymak. Asla gidilmez ve böyle bir durum yurtdışında yaşansa eminim bu konu olay olurdu. Bizim ülkemizde insana verilen değer bu kadar. Asla gidilmez.
4/5 Mükemmel
31.01.2011
Misafir
Güzel bir plaj
Megadeth'in geldiği Rock İstanbul için gitmiştim bir defa, güzel temiz bir denizi var, kumsal da güzel. Tavsiye ederim. Beşiktaş civarından yanlış hatırlamıyorsam 1 - 1.5 saatte gitmiştim.