Solar Beach

  • İstanbul / Sarıyer / Kilyos
  • Turban Yolu N:4

Solar Beach

İstanbul'un kirlenmemiş masmavi bir noktasında. Şehir'in karmaşasından çok uzakta tam bir tatil köyü anlayışı ile 2002 yılından itibaren İstanbul'lulara nefes aldıran Solar Beach, yepyeni süprizleri ile 2010 yazında da sizi İstanbul'da tatil keyfine davet ediyor.

Şehrin yorucu temposundan birgün olsun uzaklaşmak, denizin ve yazın tadını çıkartmak isteyenler için yıllardır değişmeyen adres Solar Beach, 1 Kilometreyi aşan mükemmel eşsiz kumsalı, restoranları, barları, sınır tanımayan eğlenceli partileri, aktiviteleri ve katileti işletmeciliği ile tatil köyü rahatlığını İstanbul'lulara yaşatıyor.

3 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
3
Gereksiz pahalı
2

-

Çeşme, Bodrum veya Antalya'daki beach clubları andıran, bir biranın 27 lira olduğu, gereksiz pahalı bir mekan. Her şeyin çok pahalı olması bir yana, yanınızda bir su almanıza bile izin vermiyorlar ve bütün çantalarınızı karıştırıyorlar. Hafta sonu ücretleri hafta içi ücretlerinin 2 katı. Bu da yetmezmiş gibi otopark için bile para alıyorlar. Kalitesiz ve aldığı ücretlerin karşılığını hiçbir şekilde veremeyen rezil b.. Devamını Göster

3
Günümüz zehir oldu
2

-

Pazar günü 5 yaşındaki oğlumuzla gittik bu plaja. Oğlum denizde gülüp oynarken birden ağlamaya başladı. Kucağıma alıp denizden çıkardığımda ayağında 2cm'lik bir yarık ve kanadığını gördüm. Oynadığı yere gidip baktığımda benim ayağıma da aynı şey battı ve kanattı. Kuma saplanmış halde paslı bıçak gibi bir çivi vardı. Üzerine de sarı duba bağlamışlar, neden fark etmemişiz, onu oyun oynayalım diye yapmamışlar diye de a.. Devamını Göster

3
Güzel bir plaj
8

-

Megadeth'in geldiği Rock İstanbul için gitmiştim bir defa, güzel temiz bir denizi var, kumsal da güzel. Tavsiye ederim. Beşiktaş civarından yanlış hatırlamıyorsam 1 - 1.5 saatte gitmiştim.