Mia Mensa

  • İstanbul / Beşiktaş / Kuruçeşme
  • Kuruçeşme Cad. No:64/C Makro Center Arkası

Mia Mensa

1992'den bu yana Kuruçeşme'deki yerinde hizmet veren Mia Mensa...

Eşsiz İstanbul Boğazı manzarası ve sıcak atmosferiyle alternatif bir parti serisini başlatan Mia Mensa salı geccelerine özel Tapas menüsü oluşturdu. Sıcak ve soğuk eşsiz “'tapas”' çeşidi ve özel İspanyol şarapları ile Mia Mensa, sizleri İspanyol'ların dediği gibi Vamosa tapear'a davet ediyor.

Yeniliklerine her geçen gün bir yenisini ekleyecek ve her hafta salı gecceleri yeni sürprizlerle size ağırlamaya hazır olan Mia Mensa salı akşamları gerçekleşecek müthiş partilerini sizlerle yaşamak için sizi bekliyor. Günün yoğun temposundan uzaklaşıp iyi vakit geçirmek isteyenlerin kaçış noktası misyonunu hedefleyen Mia Mensa, bu parti serisini her hafta salı akşamları gerçekleştirerek geleneksel hale getirmeye çalışıyor.

Mia Mensa'nın ana yemeklerini Güney İtalya mutfağından seçilmiş örnekler oluşturuyor. Pizza, makarna, gnocchi çeşitleri, et, tavuk, balık ve deniz mahsulleri ağırlıkta. Bu mutfağın seçilmesinin nedeni, Türk insanının ağız tadıyla uyuşması. Kullanılan taze malzemeler ve özel baharatalarla yaratılan lezzetler sunuluyor.
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın