W Lounge

  • İstanbul / Beşiktaş
  • Süleyman Seba Cad. No:22 Akaretler /

W Lounge

Siz nerede oyalanıyor, vakit geçiriyor, işten sonra nerede rahatlıyorsunuz? Gece şehirde kasırga gibi turlarken nerelere uğruyorsunuz? İşte burası hepsinin başladığı yer...

Aksiyonun önünüze serilmesini bekleyin. Ya da kendi aksiyonunuzu yaratın. İkinci kattaki konumuyla Akaretler'in güzelliğine ve canlılığına kuş bakışı bakan mizansenimiz, yenilikçi görseller, şaşırtıcı tasarımlar ve dünyanın en gözde sanatçılarının hipnotize edici müziğiyle her zaman değişmeye devam ediyor ve bu mizansende hiçbir zaman hiçbir şey aynı kalmıyor.

Türkiye'nin en iyi Elektronik Dans Müzik DJ'lerinden olan müzik direktörümüz Doğuş Çabakçor'un seçkin mixleriyle eğlenin ve ülkedeki en iyi DJ'lerin müzikleri ile dans edin. Müzik direktörümüz Doğuş Çabakçor tarafından bizzat kurgulanan harika mixlerin tadını çıkarın ve ardından Doğuş Çabakçor başta olmak üzere ülkenin en gözde ‘spin master'larının eşliğinde dalgalanmaya devam edin. Uluslararası kabul gören DJler, dünyanın her yerinden tınılarda gezinip kabinde parlarken, siz de onlarla beraber evrenselleşin.

Kendinizi Mustafa Toner'in sıcak ve şık tasarımının ortasında, Derin Sarıyer'in özel yapım mobilyalarına yerleşip rahatlatın ve bir yandan da W imzalı renkli kokteyl menüsünden içkilerle keyfinizi rötuşlayın. Ya da tüm gece ay ışığı altında vakit geçirebileceğiniz Teras'ta takılın.

Gelin ve biz dönerken siz de bizimle kendinizi rüzgara bırakın. Anı devrimleştirin ve geceyi bir cümbüşe dönüştürün.
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Yakınındaki Oteller