Vona Restaurant Beach

  • Muğla / Bodrum / Bitez
  • Bitez Yalısı No: 40 Toloman Otel Bitişiği Bitez-Bodrum

Vona Restaurant Beach

Bitez yalısında; Muhteşem bir manzara, masmavi bir deniz, bitez koıyunda maviye nazır eşsiz bir manzara işte Vona. Vona seçkin iç tasarımı, eşsiz deniz manzarası ve iddialı mönüsü ile Bitez in en iyi restaurantı. Restorant, cafe-bar ve plaj konseptine sahip ,Vonanın mutfağı da çok iddialı. Dünya mutfağının şaşırtıcı lezzetleri, çok özel sunumlarla konuklarla buluşuyor.

Yaşamın Kıyısında;

Muhteşem bir manzara, masmavi bir deniz, bitez koyunda maviye nazır eşsiz bir manzara işte Vona.

Vona seçkin iç tasarımı, eşsiz deniz manzarası ve iddialı mönüsü ile Bitez yalısının en iddiali restaurantı.

Restorant, cafe-bar ve plaj konseptine sahip ,Vonanın mutfağı da çok iddialı. Dünya mutfağının şaşırtıcı lezzetleri, çok özel sunumlarla konuklarla buluşuyor.

Yaz aylarında gün boyu keyif... Kapalı alanı 60 kişilik kapasiteye sahip mekân ,açık alanı ile 200 kişilik kapasiteye ulaşmaktadir. plajıyla daha çok konuğu ağırlayabilmektedir. Mekânın yaz sezonu için amacı konuklarını sabahın erken saatlerinden itibaren plajında ağırlayıp, cafe-restoranında dünya mutfağından çeşitli lezzetler sunmak, akşamüstüne doğru çeşitli özel kokteyleri de kapsayan içkilerden yudumlamalarını sağlamak ve gece de koyun yaz esintisinde muhteşem müzikler dinletmek...

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Çökertme kebabı müthiş
8

-

Çökertme kebabını mutlaka deneyin, benim yediğim en iyi çökertme kebebıydı.

Yakınındaki Oteller