Sardunya Restaurant

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 2
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Türk Mutfağı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 7 Fotoğraf
4.6/5
Mükemmel
26 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Sardunya Restaurant Hakkında

Restaurantımızın otel bölümünde 15 oda bulunmaktadır. Odalarımız bungalow tarzı odalardır. Odalarımızın kapasitesi oda büyüklüğüne göre değişmekte olup, 1 oda kapasitesi 2-4 kişi arasındadır. İskelemizin kapasitesi 8-10 tekne arasındadır. İskelemizde elektrik ve su hizmeti verilmektedir. Ayrıca tekne ile gelen misafirlerimiz için duş kabinlerimiz de bulunmaktadır. İskelede tekneler icin maalesef önceden yer ayıramıyoruz. Restaurantımızda kapasitemiz 150 kişiliktir ve rezervasyon ile misafirlerimizi ağırlıyoruz. Akşam yemeği için 1-2 gün önceden rezervasyon yapılırsa misafirlerimiz icin rezervasyonlarını çok daha kolaylıkla yapabiliriz. Hafta sonu için ise biraz daha erken rezervasyon yapılması misafirlerimizin yer bulması açısından daha uygun olacaktır. Restaurantımızda Wİ-Fİ hizmeti de bulunmaktadır. Rezervasyonlarımızı sadece telefon ile yapmaktayız. Rezervasyon ve diğer bilgiler için iletişim: +90 (252) 446 40 03

Yorum / Değerlendirme

4.6/5
Mükemmel
26 değerlendirme
Sardunya Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
12.10.2020
Misafir
En mükemmel balık lokantası
Kesinlikle akdeniz sahil şeritindeki en mükemmel balık lokantası mezeleri balık ları deniz mahsullerı degişmeyen kalite ve hizmet anlayışları ndan dolayı kıskançlık yaratan biryer !
1/5 Kötü
01.09.2016
Misafir
Lezzet vasat
Son derece abartılı reklamı yapılan ancak gerçekte diğer restoranlardan hiç farkı olmayan bir yer. Özellikle dibindeki teknelerle burun buruna yemek yemek tam bir rezaletti. Fiyatlar saçma uçuk, servis kötü, lezzet vasat. Gidilmese çok daha güzel olur.
5/5 Mükemmel
15.04.2016
Misafir
Yemekler olağanüstü
Harika bir mekan. Servis güzel, yemekler olağanüstü. Teşekkürler.
5/5 Mükemmel
23.09.2015
Misafir
Her şey dört dörtlük
Her şey dört dörtlük ne yazayım ki! Senelerdir bozulmayan kalamar, balık, servis...Teşekkürler Sardunya Restaurant...
4/5 Mükemmel
21.08.2015
Misafir
Manzara üst taraftan biraz daha iyi
İlk 98 Nisan ayında `Selimiye`’ye geldiğimde öğrendiğim bir yer. Bugün Selimiye’yi gerek denizden, gerekse karadan Türkiye’de birçok insan öğrendiyse bu mekanın payı büyük. Lezzet konusu tartışılmaz, meze ve deniz mahsullerinde çok iyiler. Servis yoğun ilgiye göre fena değil. Fiyat yediğiniz balığa göre değişiyor ama ne ucuz, ne de pahalı. Manzara üst taraftan biraz daha iyi ama iskelede denize yakın yemenin daha keyifli olacağını düşünenleri yanıltır, çünkü botshowda hissettiriyor insana. Masa manzarası sadece bağlı teknelerin havuzlukları hatta kamaraları. Ayrıca yoğun talep gereği rezervasyonun en az 2 gün sonraya verilmesi kısa tatil programı yapanlara sıkıntı yaratabiliyor. Dolayısıyla illaki burada yiyeceğim diyenlerin seyahat öncesi iletişime geçmesinde fayda var.
Daha fazla yorum gör