Kumlubük Yacht Club - Hollandalı Ahmet

₺ ₺ ₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 2
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Uzakdoğu mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
2.3/5
Ortalama
11 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Kumlubük Yacht Club - Hollandalı Ahmet Hakkında

Çam ağaçlarının tertemiz mavi sularla buluştuğu kumlubükü koyunda yer alan “Kumlubükü Yat Club” 1981 yılında kuruldu. Genellikle deniz yolu ile ulaşılan yat kulübü yatçılara tüm hizmetleri sunmakta, 35 yat kapasiteli iskelesinde elektrik,su hizmetleri dışında duş dinlenme imkanları ve Türk, Çin mutfağının seçkin yemeklerinin sunulduğu restaurant’ı mevcut. Kara yolu ile gelenler için denizden yararlanacakları güzel bir plaj cafe ve restaurant servisi var. Yeşille mavinin buluştuğu bu güzel sahilde bir gün geçirerek tatilinizin keyfine keyif katabilir ve mutfağının eşsiz lezzetinin tadını damağınızda götürebilirsiniz.

Yorum / Değerlendirme

2.3/5
Ortalama
11 değerlendirme
Kumlubük Yacht Club - Hollandalı Ahmet
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
28.06.2020
Misafir
Kötüydü
California sushinein etrafında seyrek susamla servis edildiği, penne adı altında bildiğimiz paket makarnanın önümüze konduğu, kuş kadar deniz balığının baştan savma bir salata eşliğinde sunulduğu, sahibi olduğunu iddia eden kişinin anlamsızca ortalarda dolandığı bir işletme. Keşke o fiyatların karşılığının alındığı düzgün bir yer olabilseymiş. Ha bir de haziran ayına inat makarnanızın yanındaki şarabın sıcak olması?
1/5 Kötü
06.07.2016
Fulya Kaymaz
15 dakika kadar sipariş alınmasını bekledik
6 Temmuz 2016 Çarşamba günü saat 19:00 sularında mekanınıza ailecek geldik. Yer gösterilmesi için kapıda uzunca bekledikten sonra kimse ilgilenmeyince boş bulduğumuz bir masaya oturduk. Yaklaşık yarım saat bir görevlinin menü getirmesini bekledik, en sonunda kalkıp kendimiz aldık. 15 dakika kadar sipariş alınmasını bekledik, yine gelen giden olmadı. Eşimin gidip bulup masaya çağırdığı garson arkadaş yemeği bar kısmında veya içeride yiyebileceğimizi söyleyince kalktık. Güzel konumuna yazık olmuş, talihsiz bir işletme. Turizmin yerlerde süründüğü böyle bir dönemde hizmet anlayışı bu olmamalı. Şiddetle kınıyorum.
1/5 Kötü
14.09.2015
Misafir
Hizmet kalitesi çok kötü
Denizi ve havası çok güzel. Fakat hizmet kalitesi çok kötü. Sonradan görme zenginler için gayet uygun.
3/5 Çok İyi
11.07.2015
Misafir
Çok güzel
Çok güzel ama aşırı pahalı.
1/5 Kötü
25.08.2014
Gokcen uyanık
Kesinlikle tavsiye etmem
Tesise ilk girdiğimizde sonradan sahibi olduğunu öğrendiğimiz bir bayan yanımıza gelip fiyatımız şu, yemek yerseniz ödemezsiniz, yazıyı kapıda görmediniz mi gibi konuşmalar yaptı. Daha önce ne Türkiye’de ne de başka bir yerde karşılaşmadığımdan anlam veremedik. Onun seviyesine inmedik tabi. Yanımızda bebek olduğundan bir şans daha verdik. Gözünü para bürümüş bu bayan dinlenmek ve huzurlu bir pazar gününde geldiğimiz anda canımızı çok sıktı. Belki de direk kalkıp gitmemiz gerekiyordu ama kaldık. Sonrasında beklediğimiz hizmet kalitesini de alamadık açıkçası. Yazık, tesis fena değildi ama hem mekan sahibinin davranışları hem de servis kalitesi çok kötü. Plajda sürekli sipariş verebilmek için garson aradık. Paranızla rezil olacağınız bir yer. Yakınlarda birçok tesis daha var. Aynı deniz, plaj düzenlemesi daha iyi hem de yemekleri daha güzel. Burayı tavsiye etmem. Çin yemekleri menüsü için de tercih etmiştik fakat sipariş ettiğimiz tüm yemekler lezzetsiz ve çok yağlıydı. Bebek için çorba istediğimde sadece Çin çorbası olduğunu, başka çorba vermeyeceklerini belirttiler. İyi hizmet, müşteri odaklı bir tesis olsa en azından alternatif sunabilirlerdi. Sonradan başka arkadaşlarımla konuştuğumda bu bayanın aynı davranışına maruz kalmışlar. Ve bir daha kesinlikle gitmeyeceklerini belirttiler. Yazık, hizmet sektöründe olup da bu şekilde hareket edebilme özgürlüğü olması bir mekan sahibinin enteresan, bu tesise gitmenizi kesinlikle tavsiye etmem.
Daha fazla yorum gör