Kumlubük Yacht Club - Hollandalı Ahmet, Kumlubük

Kumlubük Yacht Club - Hollandalı Ahmet

  • Muğla / Marmaris / Kumlubük
  • Kumlubük Marmaris

Kumlubük Yacht Club - Hollandalı Ahmet

Çam ağaçlarının tertemiz mavi sularla buluştuğu kumlubükü koyunda yer alan “'Kumlubükü Yat Club”' 1981 yılında kuruldu.

Genellikle deniz yolu ile ulaşılan yat kulübü yatçılara tüm hizmetleri sunmakta, 35 yat kapasiteli iskelesinde elektrik,su hizmetleri dışında duş dinlenme imkanları ve Türk, Çin mutfağının seçkin yemeklerinin sunulduğu restaurant'ı mevcut.
Kara yolu ile gelenler için denizden yararlanacakları güzel bir plaj cafe ve restaurant servisi var.

Yeşille mavinin buluştuğu bu güzel sahilde bir gün geçirerek tatilinizin keyfine keyif katabilir ve mutfağının eşsiz lezzetinin tadını damağınızda götürebilirsiniz.

10 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
10
Kötüydü
1

-

California sushinein etrafında seyrek susamla servis edildiği, penne adı altında bildiğimiz paket makarnanın önümüze konduğu, kuş kadar deniz balığının baştan savma bir salata eşliğinde sunulduğu, sahibi olduğunu iddia eden kişinin anlamsızca ortalarda dolandığı bir işletme. Keşke o fiyatların karşılığının alındığı düzgün bir yer olabilseymiş. Ha bir de haziran ayına inat makarnanızın yanındaki şarabın sıcak olması?

10
15 dakika kadar sipariş alınmasını bekledik
2

-

6 Temmuz 2016 Çarşamba günü saat 19:00 sularında mekanınıza ailecek geldik. Yer gösterilmesi için kapıda uzunca bekledikten sonra kimse ilgilenmeyince boş bulduğumuz bir masaya oturduk. Yaklaşık yarım saat bir görevlinin menü getirmesini bekledik, en sonunda kalkıp kendimiz aldık. 15 dakika kadar sipariş alınmasını bekledik, yine gelen giden olmadı. Eşimin gidip bulup masaya çağırdığı garson arkadaş yemeği bar kısmı.. Devamını Göster

10
Hizmet kalitesi çok kötü
2

-

Denizi ve havası çok güzel. Fakat hizmet kalitesi çok kötü. Sonradan görme zenginler için gayet uygun.

10
Çok güzel
6

-

Çok güzel ama aşırı pahalı.

10
Kesinlikle tavsiye etmem
2

-

Tesise ilk girdiğimizde sonradan sahibi olduğunu öğrendiğimiz bir bayan yanımıza gelip fiyatımız şu, yemek yerseniz ödemezsiniz, yazıyı kapıda görmediniz mi gibi konuşmalar yaptı. Daha önce ne Türkiye'de ne de başka bir yerde karşılaşmadığımdan anlam veremedik. Onun seviyesine inmedik tabi. Yanımızda bebek olduğundan bir şans daha verdik. Gözünü para bürümüş bu bayan dinlenmek ve huzurlu bir pazar gününde geldiğimiz.. Devamını Göster

10
Mekan güzel ama
4

-

Mekan ve deniz güzel ama Marmaris civarında çok daha uygun fiyatlara aynı güzellikte bir çok tesis bulunmakta. Menüde belirlenen fiyatların, sunulan hizmete ve damak tadına oranla çok çok üzerinde olduğunu düşünüyorum. Az yiyip çok ödediğimiz Kumlubük Yacht Club - Hollandalı Ahmet 'e bir daha gitmeyi düşünmüyorum.

10
Hava, mekan ve denize laf yok
2

-

Bu bölge içeresinde tekneyle ya da karadan farklı bir ortam ve yemek için gelinebilecek fakat Çin yemeğini asla tavsiye etmediğim, ayrıca hesapta 30+70 TL'lik kuver parası alan (palamar parası hariç) bir daha kolay kolay ziyaret etmeyeceğim bir yer. Gidene afiyet ziyade olsun ama ne tadını ne mutfağını tavsiye ediyorum. Hava mekan ve denize laf yok .

10
Mükemmel
10

-

Mükemmel ötesi bir deniz. Harika yemekler. Bayramda görüşürüz.

10
Harika bir gündü
8

-

Hollandalı Ahmet'in yeri olarak geçen Kumlubük Yatch Club çok güzel, aile ortamı olan deniz ve restaurant isteyen her kesime hitap ediyor, kimsenin rahatsız etmediği nezih bir plaj, nezih ve hijyenik bir restaurant var, Türk ve Çin yemeklerini bulabilirsiniz, ortalama 40-60 TL harcayarak günün stresini atabilir ve lacivert tertemiz denizde balıklarla birlikte yüzebilirsiniz.

10
Gidip Denemekte Fayda Var
8

-

Tanıdıklarımın çok tavsiye ettiği bir yerdi, herkes Hollandalı Ahmet'in yemeklerini öve öve bitiremiyordu, onun için geçen yaz gitmeye karar verdim. Mekan, Kumlubük diye bir yerde, Turunç'tan 2 - 3 km daha devam ediyorsunuz, Kumlubük'ün de en ucunda. Menüsü zengin, Çin mutfağı bile var ama bana Çin mutfağını denemek mantıksız geldi, sonuçta deniz kenarında ve balık restoranı olmasıyla ünlü bir yer. Onun için salata .. Devamını Göster