Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Muğla Merkez Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Muğla Merkez Otelleri

Muğla Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 13 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Muğla Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Dağlardan ovalara dek uzanan Muğla Merkez, şehir turu yapacaklara birbirinden kaliteli konaklama alternatifleri sunuyor.
Ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Muğla'nın şehir merkezi, onca beldenin arasında, keşfedilmeye pek fırsat bulunamamış yerlerden biri maalesef. Muğla'nın sahip olduğu birbirinden şahane tatil beldeleri arasında Muğla Merkez, yalnızca içinden geçip gidilen bir yer haline geldi. Bu nedenle Muğla Merkez'in turist yoğunluğunun bir hayli az olduğunu söyleyebiliriz.

Hisar Dağı'nın eteklerinden başlayan Muğla Merkez, Karadağ, Kızıldağ Milli Parkı, Masa ve Hamursuz dağları ile çevrelenerek, ovalara doğru yayılan geniş bir alana sahip. Tarihi 1080 yılı Selçuklu dönemine dek uzanan Muğla Merkez, geçmişte pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmış. Osmanlı döneminde Rumların ve Türklerin bir arada dostça yaşadığı Muğla Merkez, 1924 yılında Rumların göç etmesinden sonra eski dokusunu korumaya başaran yegane bölgelerden biri.

İş ya da turistik seyahat amacıyla yolunuz Muğla'ya düştüğünde, rahat ve dolu dolu bir şehir gezisi için Muğla Merkez otellerinde konaklamanızı tavsiye ediyoruz. Sivil mimarinin en güzel örneklerini gözler önüne seren Muğla Merkez, çarşısından evlerine, esnaf lokantalarından tarihi yapılarına kadar pek çok gezilecek yere ev sahipliği yapıyor. Muğla Merkez otellerinde konakladığınız süre boyunca, şehirde keşfedilmedik yer bırakmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Muğla'ya iş seyahati amacıyla gelecekseniz eğer, konaklamak için yine Muğla Merkez otellerinin ideal olduğunu söyleyebilmek mümkün. Muğla Merkez otelleri, gerek havalimanına yakınlığı, gerek toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde olmaları, gerekse de misafirlerine son teknolojilerle donatılmış çalışma ortamları sunmaları ile işlerinizi rahatlıkla yürütebilmenizi sağlayacak hizmetler sunuyor.

Bu anlamda 4 ve 5 yıldızlı otellerden pansiyonlara kadar geniş bir seçeneğiniz olduğunu söylemek mümkün Muğla Merkez otelleri arasında. Muğla Merkez otelleri, rahat konaklama birimleri, toplu taşıma duraklarına yakınlığı ve sundukları kahvaltı hizmetleri ile misafirlere konforlu ve kaliteli bir konaklama ayrıcalığı yaşatıyor. Muğla Merkez otellerinin sunduğu tur masası, araba kiralama ve rehberlik hizmetleri, turistik amaçlı olarak şehre gelenlerin de işlerini fazlasıyla kolaylaştırıyor.

Eğer yakın bir zaman içerisinde, deniz tatili dışında herhangi bir sebepten dolayı Muğla'ya gelmeyi düşünüyorsanız, konaklamak için Muğla Merkez'i tercih edebilir ve Muğla Merkez otelleri arasından dilediğiniz bir tanesinde rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Akdeniz ve Ege'nin doğal güzelliklerini bünyesinde barındıran Muğla Merkez'de her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün.
Muğla, Antalya'dan sonra ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden biri. Birbirinden güzel tatil beldelerine ev sahipliği yapan Muğla, bu anlamda her yıl yerli-yabancı binlerce turist ağırlıyor. Ancak aynı durumu Muğla Merkez için söylemek güç ne yazık ki. Çünkü Muğla Merkez, deniz kenarındaki tatil beldelerinin kalabalığından olsa gerek biraz gölgede kalıyor. Halbuki Muğla Merkez'de de gezilip görülecek pek çok yer var.

Muğla Merkez, sanıldığının aksine küçük bir şehir merkezi değil, hatta oldukça geniş bir alana yayılmış durumda. Hisar Dağı'nın eteklerinden başlayıp, Karadağ, Kızıldağ Milli Parkı, Masa ve Hamursuz dağları ile çevrelenen Muğla Merkez, ovalara doğru uzanıyor. Onca doğal güzelliğin arasında koskoca bir geçmişin izlerini de taşıyor bu güzide şehir merkezi. Geçmişte pek çok medeniyete beşiklik etmiş olan Muğla Merkez, 1080 yılı Selçuklu döneminden kalma tarihi eserlere ev sahipliği yapıyor. Yakın geçmişte Muğla Merkez'de Rumlar ve Türkler bir arada dostça yaşayabiliyorlarmış. 1924'de Rumların göç etmesi, Muğla Merkez'in o eski dokusunu korumasına engel olmamış. Bu anlamda Muğla Merkez'in geçmişine sahip çıkan bir yapısı olduğunu söyleyebilmek mümkün.

Daha çok iş seyahati amacıyla şehre gelenleri ağırlayan Muğla Merkez'de, turistik bir kent gezisi planlayanların da konaklayabileceği pek çok otel yer alıyor. Bu nedenle de Muğla Merkez otelleri, yıl içerisinde azımsanmayacak ölçüde misafir ağırlıyor. Muğla Merkez otellerinde konakladığınız süre boyunca, merkezde yer alan çarşıyı, sivil mimarinin en güzel örneklerini teşkil eden evleri, esnaf lokantalarını ve tarihi yapıları mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz.

Muğla Merkez otellerinin turistik mekanlara, toplu ulaşım imkanlarına ve havalimanına yakınlığı, Muğla Merkez otel fiyatlarını da doğrudan etkiliyor elbette. Öncelikle Muğla Merkez otel fiyatlarının, otelin hizmet kalitesine göre değişkenlik gösterdiğini belirtmekte fayda var. Daha çok iş amaçlı konaklamalarda tercih edilen, son teknolojilerle donatılmış ve misafirlerine üstün hizmet kalitesi sunan otellerin fiyatları, diğerlerine göre biraz daha yukarılarda seyrediyor. Turistik geziler için tercih edilen pansiyonların ve daha küçük otellerin fiyatları ise oldukça ekonomik. Yaz ve kış sezonunun Muğla Merkez otel fiyatlarına pek fazla etkisi yok. Elbette ki, yüksek sezon Muğla Merkez otel fiyatlarını da etkiliyor ancak aradaki fark misafirlerin ceplerini üzmeyecek cinsten.

Her koşulda Muğla Merkez otel fiyatlarının oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz. Her gelir düzeyine hitap edebilecek bir otel bulabilmek mümkün Muğla Merkez'de. Genel olarak 2019 Muğla Merkez otel fiyatları 40 TL ile 155 TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Siz de önümüzdeki günlerde iş ya da turistik gezi amaçlı olarak Muğla'ya gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Muğla Merkez'i tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Muğla Merkez otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Muğla Merkez otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Muğla Merkez Hakkında
Ülkemizin en güzel tatil beldelerine ev sahipliği yapan Muğla'nın şehir merkezi, farklı güzellikleri ile görenleri büyülüyor…
Ege Bölgesi'nin en güzel şehirlerinden biri olan Muğla, Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biri. Muğla Merkez ise, onca harika tatil beldesinin gölgesinde kalmış ve bu nedenle de keşfedilmeye pek fırsat bulunamamış bir şehir merkezi. Bizler genelde Muğla Merkez'i, o güzelim tatil beldelerine gitmek için kullanıyoruz. İçinden yalnızca geçip gittiğimiz Muğla Merkez, aslında pek çok doğal güzelliğe ev sahipliği yapıyor. Yine de turistik anlamda hak ettiği yerde değil bu güzide şehir merkezi.

Muğla Merkez, Hisar Dağı'nın eteklerinden başlıyor, Karadağ, Kızıldağ Milli Parkı, Masa ve Hamursuz dağları ile çevrelenerek, ovalara doğru geniş bir alana yayılıyor.

Geçmişte pek çok uygarlığa beşiklik etmiş olan Muğla Merkez'in tarihi 1080 yılı Selçuklu dönemine dek uzanıyor. Muğla Merkez, Osmanlı döneminde Rumların ve Türklerin bir arada dostça yaşadığı yerlerden biriymiş tarih sahnesinde. 1924 yılında Rumların göç etmesiyle de eski dokusunu günümüze kadar korumayı başarabilmiş.

Muğla Merkez, iş ve turistik seyahat amacıyla şehre gelenleri büyük bir keyifle ağırlayan pek çok otele de ev sahipliği yapıyor. Rahat ve dolu dolu bir şehir gezisinin yegane adreslerinden biri olan Muğla Merkez, sivil mimarinin en güzel örneklerini de gözler önüne seriyor. Çarşısından evlerine, esnaf lokantalarından tarihi yapılarına kadar birçok gezilecek yere ev sahipliği yapan Muğla Merkez, kesinlikle keşfetmeye değer bir yer.

Muğla Merkez otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
9
0 (850) 602 41 90
Hotel Egehan
Hotel Egehan
Bölge Trafik Karşısı Çevre Yolu Kavşağı Kötekli Köyü
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Açıkçası işlerini bu kadar iyi yapan bir otel beklemiyordum. Gayet başarılılardı. Fiyatlarına göre gerçekten iyi bir hizmet veriyorlar. Yatakları gerçekten çok rahat ve temizdi. Kahvaltı konusunda belki çeşitler artırılabilir ama o kadar yani. Otelin lokasyonu da oldukça iyiydi ve genel olarak memnun kaldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 41 90
Hotel Egehan
Hotel Egehan
Bölge Trafik Karşısı Çevre Yolu Kavşağı Kötekli Köyü
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Üniversite tercihim olarak dahi Muğla'yı istiyorum, o kadar seviyorum yani. Ve otel görevliler gerçekten sizi evinizde gibi hissettiriyorlar ve aşçılardan garsonlara memnun olmadığım kimse yok açıkçası.Resepsiyondaki arkadaşlar da çok güleryüzlü idi ve odalar da gayet temizdi. Banyolar da temizdi. Yemekler çok iyiydi ama kahvaltı ile ilgili belki daha iyi iş çıkarabilirler. Ayrıca otelde beni çeken bir başka şey ise otelin hayvansever tutumu idi. Eğer tatil için tekrar gelirsem tercihim yine Egehan olacak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 41 90
Hotel Egehan
Hotel Egehan
Bölge Trafik Karşısı Çevre Yolu Kavşağı Kötekli Köyü
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Egehan otel konum olarak oldukça işlek bir kavşakta. Bu sebepten ulaşım rahat, işlekliğine rağmen otopark sorunu da yok. Otel dışardan gerçekten çok güzel gözüküyor, direkt göze çarpan bir mimarisi var. İzzet Bey vardı otel sahibi, akşamları geliyor genelde ve herkesle tek tek konuşuyor. Odalar genel olarak temizdi ve çok rahat ettik. Muğla'da kalacak yere ihtiyacınız olduğunda, hemen Muğla çıkışında Marmaris yolu üzerinde.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 41 90
Hotel Egehan
Hotel Egehan
Bölge Trafik Karşısı Çevre Yolu Kavşağı Kötekli Köyü
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Yol üstü son anda bulduğumuz bir otel oldu ama hiç pişman olmadık. Hele daha önce bölgede kaldığımız diğer tesisleri düşününce... Gerek otelin temizliği gerek personelin ilgisini de ekleyince, bir de gayet profesyonel oldukları belliydi. Odalar desen çok rahattı. Tek problem kahvaltılarında içecek çeşitlerinin kısıtlı oluşu. İnsan bazen soğuk birşeyler de içmek istiyor. Artık denk geleceğimiz bir otel değil, direkt özel olarak rezervasyon yapacağımız bir otel oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 602 41 90
Hotel Egehan
Hotel Egehan
Bölge Trafik Karşısı Çevre Yolu Kavşağı Kötekli Köyü
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Öyle çok çok uzun uzadıya değil de 1-2 gecelik kalacak yere ihtiyacınız varsa tercih edin derim. Neden mi, otelin eşyaları genel olarak eskimişti ama temizdi. Kahvaltıları ise baya baya zayıftı, birşey yok gibiydi neredeyse, akşam yemekleri de tek çeşitti, Allah var o da lezzetliydi. Personelin genel hal ve davranışı iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 41 90
Hotel Egehan
Hotel Egehan
Bölge Trafik Karşısı Çevre Yolu Kavşağı Kötekli Köyü
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Muğla'daki otel sayısı bir elin parmaklarında sayılabilir. Ve yaz mevsiminin dışında bazıları bile kapalı. Şehrin eski kısmı çok ilginç olmasına rağmen, Muğla, gezginlerin sık sık ziyaret ettiği bir şehir değildir. Bir gece için bir otele ihtiyacımız vardı ve herhangi bir otel olabilirdi doğrusu bu. Aradığımız üç şey vardı; temizlik, iyi bir yatak ve kahvaltı. Otel gayet temizdi, yatakları da rhattı iyi bir dinlendik ve kahvaltıya geince ise, çok zengin değildi ama yeterliydi. Bonus olarak, otelin ucuz olması da iyi olurdu ki ucuzdu da.Dışarıdan görünüş olarak da gayet tarihi gözüken bir otel gibiydi. Güzel bir deneyim oldu bize.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 41 90
Hotel Egehan
Hotel Egehan
Bölge Trafik Karşısı Çevre Yolu Kavşağı Kötekli Köyü
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Pamukkale'ye gidiyorsanız ve biraz mola vermek istiyorsanız güzel bir mola yeri. Oldukça geniş bir oda içinde büyükçe bir de yatak var, terlik vs. kişisel bazı eşyalar da konuyor. Sizi rahat ettirecek küçük detayları düşünmüşler. Kahvaltıda çokça çeşit vardı ve çayları da güzeldi. Gece geç saatlerde dahi isteğiniz olması durumunda servise devam ediyorlar. Teşekkürler herşey için!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 41 90
Hotel Egehan
Hotel Egehan
Bölge Trafik Karşısı Çevre Yolu Kavşağı Kötekli Köyü
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Sözde otelde WiFi olduğunu iddia ediyorlar ama gerçekten yok. Odalrı kabul edilebilir genişlik ve temizlikte. Kahvaltıları da güzeldi ama WiFi'n olmaması çok büyük eksiklikti. Ayrıca dikkatli olmakta fayda var, odanız asansöre uzak olsun! Kahvaltıda kendinize sandviç hazırlayabiliyorsunuz, sonraki öğünleri geçiştirmek için hazırlayıp çantaya atın derim :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 22 74
Demircioğlu Park Hotel
Demircioğlu Park Hotel
Emirbeyazıt Mah. Cumhuriyet Cad. No: 4
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Muğla'nın merkezinde çok güzel bir otel, her şey yürüyüş mesafesinde. Kahvaltı gayet güzeldi ve personel güler yüzlüydü. Otelin genel hizmetleri de yeterliydi. Bu bölgedeki oteller arasında fiyatı uygun olanlar arasında. Bu yüzden bu oteli herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 22 74
Demircioğlu Park Hotel
Demircioğlu Park Hotel
Emirbeyazıt Mah. Cumhuriyet Cad. No: 4
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Otel kötü değil, fakat internet erişimi sorunlu. Hızı yaklaşık 100 kb, ağa pasaport numarası ve oda numarası ile erişilebiliyor. Oda havasız. Bu ücrete daha iyisi olabilirdi. Ancak Rus halk atasözünde olduğu gibi "Hizmetçiye hizmetçi tutulmaz." Muğla, kesinlikle görülmeye değer bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 22 74
Demircioğlu Park Hotel
Demircioğlu Park Hotel
Emirbeyazıt Mah. Cumhuriyet Cad. No: 4
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Daha önce bu kadar lüks bir otel görmedim. Her şey çok kaliteli ve güzeldi. Hizmet kalitesi de çok üst düzeydi. Bu otel ile ilgili sevmediğim tek şey kimlik kartımızın check-in sırasında kopyasının alınmasıydı. Bu durum normal görünüyor fakat lüks otellerde olmaması gerek diye düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 22 74
Demircioğlu Park Hotel
Demircioğlu Park Hotel
Emirbeyazıt Mah. Cumhuriyet Cad. No: 4
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Kahvaltı zayıftı ama diğer hizmetlerde herhangi bir sorun yaşamadım. Şehir merkezine yakın, otel temiz ve çalışanlar güler yüzlü. Konaklamam boyunca benimle çok güzel ilgilendiler. Tüm çalışanlara çok teşekkür ediyorum. Tekrar konaklanabilir. Tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 600 22 74
Demircioğlu Park Hotel
Demircioğlu Park Hotel
Emirbeyazıt Mah. Cumhuriyet Cad. No: 4
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

4 Yıldızlı bir otel için, personel yeterince profesyonel değil. Konum şehir merkezine yakın ve çok iyi ama bunlar yeterli olmuyor. Yemekler sıradandı. Temizlik hizmeti kötü değildi fakat iyi bir şey de söyleyemiyorum. Daha iyi bir personel kadrosuyla daha iyi bir noktaya gelebilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 22 74
Demircioğlu Park Hotel
Demircioğlu Park Hotel
Emirbeyazıt Mah. Cumhuriyet Cad. No: 4
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Bizim odadaki klima, soğuk hava yerine sıcak hava üflüyordu ve bu, hava sıcaklığının 35°c'nin üstüne olduğu bir günde yaşandı. (otelin koridor ve kamusal alanlarında sıcaklık güzeldi).Biz personele şikayet edince, Pazar günü olduğu için yapabilecekleri bir şey olmadığını ve görevli bakım personelinin o an mevcut oldumadığını söylediler. Odamızdaki sıcaklık cam açıkken bile 27°'de ölçüldüğünden, neredeyse hiç uyumadan korkunç bir gece geçirdiğimizi söylemeye gerek yok.Güzel otel, konforlu oda, harika kahvaltı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 22 74
Demircioğlu Park Hotel
Demircioğlu Park Hotel
Emirbeyazıt Mah. Cumhuriyet Cad. No: 4
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Büyük olasılıkla kaldığım en iyi otellerden biri. Elverişli, oldukça uygun fiyatlı, gerekli tüm imkanlara sahip, rahat, büyük odalar ve iki tarafta şaşırtıcı büyüklükte tam boy cam pencereler. İngilizce konuşabilen dost canlısı personel ve ücretsiz otopark. Restoran muhteşem. Aynı zamanda çok aile dostu - çocuklar için çok uygun- büyük ve düzgün planlanmış.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 600 22 74
Demircioğlu Park Hotel
Demircioğlu Park Hotel
Emirbeyazıt Mah. Cumhuriyet Cad. No: 4
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Yeterince temiz değildi. Personelin ilgisi çok kötüydü. Wi-Fi çok kötüydü. Lokasyon iyiydi. Sadece konumun iyi olmasının arkasına sığınıp çok kaliteli hizmet sunmayı ikinci plana bırakmış gibi bir halleri vardı. Hizmet kalitesini beğenmedim sıradan bir oteldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 22 74
Demircioğlu Park Hotel
Demircioğlu Park Hotel
Emirbeyazıt Mah. Cumhuriyet Cad. No: 4
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Geçen Temmuz ayında iş gezisine gittim. Ön büro personeli çok cana yakın ve yardımsever. Bir deprem yaşadık ve kriz yönetiminde çok başarılı oldular. Hepsine buradan tekrar teşekkür ediyorum. Otel şehir merkezinde ve her yere yakın. Tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 22 74
Demircioğlu Park Hotel
Demircioğlu Park Hotel
Emirbeyazıt Mah. Cumhuriyet Cad. No: 4
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Otel şehir merkezinin yanında. Şehrin her yerine kolay erişim var. Kahvaltı geliştirilebilir, ancak odalar temiz. Odalara gitmek için kartınızı göstermeniz gerekiyor. Kapı park yeri mevcuttur. Genel şartlardan memnun kaldım, tekrar gelebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 214 22 22
Carissa Otel
Carissa Otel
Emirbeyazıt Mah. 14. Sok. No. 10
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Herşey çok beğendik, bence Muğla'nın en iyi oteli çünkü otelde herşey dört dörtlüktü. Personel çok yardımseverdi ve otel çok konforlu ve temizdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (252) 214 22 22
Carissa Otel
Carissa Otel
Emirbeyazıt Mah. 14. Sok. No. 10
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmış temiz bir otel. Otel ve odalar çok ferah. Çalışan arkadaşlar gayet yardımsever ve düzgün. lokasyoonu çok iyi. Kahvaltısı biraz mütevazı ama yeni bir otel olduğundan olabilir. Gitmenizi öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (252) 214 22 22
Carissa Otel
Carissa Otel
Emirbeyazıt Mah. 14. Sok. No. 10
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

İş seyahatlerimde tercih ediyorum. yeni bir otel, temiz ve konforlu. personel çok yardımsever. Özellikle gecenin bir vakti bile kibar bir şekilde karşılayan Ülker hanıma teşekkürlerimi bir borç bilirim. kahvaltıyı çok beğendik, tercih edeceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 214 22 22
Carissa Otel
Carissa Otel
Emirbeyazıt Mah. 14. Sok. No. 10
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Otelin konumıu çok iyi ve ulaşım çok kolay. tabelalara bakarak rahatlıkla oteli bulabiliyorsunuz. Temiz bir otel banyolar çok temizdi. 5 yıldızlı otl hissiyatı veriyor. otopark olması büyük rahatlık. Sessiz bir otel kafa dinlemek için ideal. Bence alternatif aramaya gerek yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 214 22 22
Carissa Otel
Carissa Otel
Emirbeyazıt Mah. 14. Sok. No. 10
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Otelin ulaşımı çok kolay ve otopark mevcut o yüzden beğendiğimiz bir otel oldu. Kahvaltı çok zengindi ve lezzetliydi. Personel yardımsever ve güler yüzlü, Otel yeni ve çok temiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 214 22 22
Carissa Otel
Carissa Otel
Emirbeyazıt Mah. 14. Sok. No. 10
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Muğla'nın merkezinde ve konumu çok kolay, ulaşım rahat rahatlıkla bulabiliyorsunuz. ODaların büyüklüğü çok iyi ve otel çok temiz. Otopark var personel çok güler yüzlü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (252) 214 22 22
Carissa Otel
Carissa Otel
Emirbeyazıt Mah. 14. Sok. No. 10
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Yolculuğumuz sırasında uğramamıza rağmen Carissa otel hizmeti ve imkanları ile kendisine hayaran bıraktı.personelin yardımseverliliği, kahvaltının çeşitliliği ve ürünlerin kalitesi bizi memnun etti. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 214 22 22
Carissa Otel
Carissa Otel
Emirbeyazıt Mah. 14. Sok. No. 10
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Yeni bir oteldi ama yine de konforluydu. Personel çok yardımseverdi ve otel çok temizdi. Hergün oda temizliği yaptılar. çok huzurlu bir oteldi ayrıca kahvaltıları da çok lezzetliydi. Tüm carissa ailesine teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 214 22 22
Carissa Otel
Carissa Otel
Emirbeyazıt Mah. 14. Sok. No. 10
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Yeni bir otel olmasına rağmen odalar çok konforluydu ve ferahtı. Giriş kattaki odalardan direk bahçeye çıkabiliyorsunuz. Kahvaltı yeterli düzeyde, peronel çok ilgili.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 600 88 71
Petek Otel
Petek Otel
Cumhuriyet Cad. Orhaniye Mah. No:27
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Hava sıcaklığı 40 dereceydi ve klima çalışmıyordu, hiçbir şey yapmadılar. İnternette lanse ettikleri konfor ortamıyla pek alakası olmayan rahatsız ve yapış yapış bir gece geçirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 88 71
Petek Otel
Petek Otel
Cumhuriyet Cad. Orhaniye Mah. No:27
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Yalnız başıma kafa dinlemek için ayarladığım tatilimde beni evimde gibi hissettirmeyi başardıkları için herkese teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 88 71
Petek Otel
Petek Otel
Cumhuriyet Cad. Orhaniye Mah. No:27
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Buraya on kere gelsem onunda da burada kalabilirim, çok sevdim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 88 71
Petek Otel
Petek Otel
Cumhuriyet Cad. Orhaniye Mah. No:27
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Bodrum'dan Kaş'a giderken bir gece Petek Otel'de kaldık. Muğla, ilginç Osmanlı mimarisine sahip, şaşırtıcı derecede hoş bir kasabadır. Otel merkezine yakın ve çok oldukça yakın. Merkeze yürüyerek ulaşabilirsiniz ve otele yakın yeterli kafe ve dükkan vardır. Biz bir paketi için yükseltilmiş ve oda konforlu, geniş ve çok temiz. Hava durumu mükemmel çalıştı. Otel brekfast mükemmel bir tipik Türk kahvaltısı oldu. Biz orada kaldı ve asla işe yaramaz izlenim vardı otelde Bar kapatıldı. Muğla'da bir gecelik konaklama için bu oteli tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 88 71
Petek Otel
Petek Otel
Cumhuriyet Cad. Orhaniye Mah. No:27
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Ege'den Akdeniz'e geçerken uyumak için Muğla'da 1 gece geçirdik ve burada kaldık. Şehir merkezine yakın bulunan ve beklenen tüm standart olanaklarla büyük bir şehir otelidir. Kısaca, 1 gece geçirmek için iyi bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 88 71
Petek Otel
Petek Otel
Cumhuriyet Cad. Orhaniye Mah. No:27
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Uzun bir araba yolculuğumuza mola verebilmek adına burada bir gece kaldık. Harika bir otel. Geniş odaları, çok misafirperver ve güler yüzlü personeli ile bizi kendine çekti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 88 71
Petek Otel
Petek Otel
Cumhuriyet Cad. Orhaniye Mah. No:27
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Otel, Muğla'nın şehir merkezindeki otobüs terminaline 10 dakikalık yürüme mesafesinde. Otelin teçhizatları biraz nostaljik kalıyor ama işlevseldi. Otelin giriş kısmında asansör ve rampa var, bu nedenle engelli bireyler için de son derece uygun. Kahvaltıları çok güzel, hem Türk tipi hem de Avrupai tipte kahvaltıları mevcut :) Resepsiyon personeli çok yardımcı oldu. Odalarımız sık ??sık temizlendi, sadece havlular değişmedi (bir hafta öylece kaldılar yani en azından bir kez değiştirilebilirdi takdir edersiniz ki). Banyo duş, tuvalet ve saç kurutma makinesi ve birtakım sabun vb. ile donatılmıştı. WiFi oldukça iyi çekiyordu, sadece arada zayıf çektiği oldu. Lobide ücretli masaj koltuğu var (denemedim). Sanırım sevmediğim tek şey yeterince elektrik prizi olmayışıydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 41 82
İzethan Hotel
İzethan Hotel
Abdi İpekçi Bulvarı No:75-77
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Şehrin merkezinde, temiz sessiz ucuz personel saygılı bence başka kriter aranmamalı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 41 82
İzethan Hotel
İzethan Hotel
Abdi İpekçi Bulvarı No:75-77
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Fiyat-performans muazzam. Otel tertemiz, konforlu, uygun fiyatlı, iyi bir konuma sahip ve çalışanları harika. Sonraki ziyaretlerimde hiç düşünmeden burada kalmayı düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 602 41 82
İzethan Hotel
İzethan Hotel
Abdi İpekçi Bulvarı No:75-77
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Odanın kalitesi güzeldi personel güler yüzlüydü temiz bir tesisti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 41 82
İzethan Hotel
İzethan Hotel
Abdi İpekçi Bulvarı No:75-77
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Odası rahattı televizyon ve kumanda da sıkıntı vardı. Çok temizdi tesis. Konumu da güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 41 82
İzethan Hotel
İzethan Hotel
Abdi İpekçi Bulvarı No:75-77
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Çok eski bir oteldi. Odam genişti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 41 82
İzethan Hotel
İzethan Hotel
Abdi İpekçi Bulvarı No:75-77
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Muğla merkezde markete yemek ve cafelere yakın. Ulaşımı kolay önünde otoparkı mevcut.Hesaplı yabancılarında tercih ettiği biryermiş gördüm. Temiz bir otel kahvaltı fena değil İş için kalınacak bir tesis Öneririm

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 41 82
İzethan Hotel
İzethan Hotel
Abdi İpekçi Bulvarı No:75-77
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Güneye doğru giderken vakit geç olup yorulmaya başlayınca daldık Muğla'nın merkezine ve ilk önümüze çıkan oteli (izethan) atadık. Fiyat uygun gelince odaya balmak için girdik. Çalışanlar yörenin insanı, güleryüzlü, kibar. Oda biraz eski dizayn ama temizdi. Otel genel olarak kaliteli. Tabi ki tatil ve eğlence yeri değil. Kahvaltı iyiydi. Oteli boş sanmıştık ama kahvaltıda öyle olmadığını gördük.Muğla'ya geliniyorsa ya da dinlenmelik bir geceisteniyorsa başka otele bakmaya bile gerek yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 41 82
İzethan Hotel
İzethan Hotel
Abdi İpekçi Bulvarı No:75-77
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Muğla merkezde güzel bir otel, sıcak suyu, mükemmel açık menü kahvaltısı, güler yüzlü müşterisi ile bence gayet de kalınabilecek bir otel. Arzu ederseniz akşam yemegi mevcut olan otelde dilerseniz yakınlardaki lokantalarda da güzel yemekler mevcut. Fiyatları da gayet uygun bu arada.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 41 82
İzethan Hotel
İzethan Hotel
Abdi İpekçi Bulvarı No:75-77
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Bir zamanlar çok çekici bir binaydı. Bir Zamanlar. Şimdi olması gereken şeyin bir gölgesidir. Konforlu, küçük odalar, yeterli kahvaltı. Mükemmel yüzme havuzu. Ne ekersen onu biçersin. Şehrin merkezine 15 dakikalık yürüme mesafesinde. Otelin önünde park yeri.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 41 82
İzethan Hotel
İzethan Hotel
Abdi İpekçi Bulvarı No:75-77
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Bu otel çok keyif aldım. Temiz, rahat ve sessiz. İyi wifi. İyi sıcak su. İyi ısıtma. İyi kahvaltı. Geniş oda. Güler yüzlü personel. Tek kişilik bir ücret olarak 70 TL ödemiştim. Konumu oldukça merkezi. Merkez meydanına yaklaşık 10 dakikalık yürüme mesafesinde. Muğla çok güzel bir kasabadır. Kesinlikle tekrar İzethan'da kalırdım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 01 91
TN & CO Exclusive CIP Suites And Prime Class Rooms
TN & CO Exclusive CIP Suites And Prime Class Rooms
Emirbeyazıt Mah. Recai Güreli Cad. No. 5
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Öncelikle Tamer Bey'e eşi Nil Hanım'a ve tüm çalışanlara teşekkür etmek istiyorum. Aile ortamından hiçbir farkı yok. Çok güler yüzlü ve cana yakın insanlar. Her türlü ellerinden geldiği kadar sizlere yardım ediyorlar. Uzun zamandır kaldığımız en iyi yer ve en iyi insanlar. Her şey on numaraydı. Tekrardan çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sevgili Devrim Bey, güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. TNCO CIP ailesi sizlerle daha anlamlı bizler için. Muğla'ya tekrar geldiğinizde sizleri bekliyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

4 Aralık 2018, Salı 19:32
50
10
0 (252) 333 01 91
TN & CO Exclusive CIP Suites And Prime Class Rooms
TN & CO Exclusive CIP Suites And Prime Class Rooms
Emirbeyazıt Mah. Recai Güreli Cad. No. 5
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

26 Ekim 2018'de eşim ile bir gece kaldık. Otel odası başta olmak üzere her yer tertemiz ve de bakımlıydı. Başta Tamer Bey, eşi ve personel otelde bizi bir müşteri gibi değil adeta özel bir akraba gibi ağırladılar. Otel odası, banyo-WC'nin temizlikleri, büyüklükleri çok iyi. Bundan sonra Muğla ve çevresinde konaklayacağımda hiçbir arayışa girmeden kalacağımız bir otel. Otelin konumu da tam merkez. Kendilerine teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 214 22 22
Carissa Otel
Carissa Otel
Emirbeyazıt Mah. 14. Sok. No. 10
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Bu otelde 1 gece konakladık. 5 yıldızlı otel konforunda ve her şey birinci sınıftı. Deluxe odada kaldık. Ayrıca kahvaltı da süperdi. Dört dörtlük bir şehir oteli. Tavsiyemdir .

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 01 91
TN & CO Exclusive CIP Suites And Prime Class Rooms
TN & CO Exclusive CIP Suites And Prime Class Rooms
Emirbeyazıt Mah. Recai Güreli Cad. No. 5
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Gerek lokasyonu, gerek temizliği ve konforu ile gerçekten çok ayrıcalıklı bir otel. Muğla'da olmaktan duyduğunuz keyfi kat kat arttırıyor. İşletmesi ve hizmet zaten tartışılmayacak kadar iyi. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 01 91
TN & CO Exclusive CIP Suites And Prime Class Rooms
TN & CO Exclusive CIP Suites And Prime Class Rooms
Emirbeyazıt Mah. Recai Güreli Cad. No. 5
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

Muğla merkezde internetten bularak kaldığımız TN&CO Exclusive CIP Suites And Prime Class Rooms memnuniyetle ayrıldığımız bir otel oldu. Hijyen, temizlik çok iyi. Hoş ve samimi bir karşılama… Otel yeni revize edilmiş. Otelin hiçbir yerinde sigara içilmiyor. Konforlu bir konaklama için tercih edilebilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Değerli görüşleriniz için teşekkür ederiz. Tesisimizde sizleri ağırlamaktan her zaman memnuniyet duyacağız. Sevgi ve saygılarımızla. Otel yönetimi.

23 Temmuz 2018, Pazartesi 12:54
50
10
0 (850) 600 32 24
Muğla Hotel
Muğla Hotel
Muğla-Marmaris Karayolu 1. Km Cns Opet Yücelen Hast. Arkası No. 10
Muğla Merkez / Muğla
Türkiye

-

İş için geldiğimizde kaldık. Karşılama ve odaların temizliği çok iyiydi. Tek kişilik odaların genişliği yeterli. Sabah kahvaltısı çeşitlilik olarak bakıldığında yetersiz kalıyor. Akşam yemekleri güzel. Resepsiyon'daki arkadaşlar olsun, restorandaki Hatice Hanım olsun çok ilgili ve güler yüzlü. Tekrar konaklamayı düşündüğüm bu otelin fiyatları da yüksek değil. Otel yönetimine ve personeline ve özellikle Hatice Hanım'a teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)