Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Ortaca Aşı Koyu

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Fast food + 4
Bu restaurant menüleri Fast food,Sandviç,Kahvaltı,Unlu Mamüller mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Ortaca Aşı Koyu Hakkında

Popüler tatil beldelerinden ve kalabalık koylardan uzak, sakin bir seyahat imkanı sunan Ortaca Aşı Koyu, Muğla’ nın Ortaca ilçesinde yer almaktadır. Dalyan’ a yaklaşık 20-25 km uzaklıkta konumlanan koyun suları oldukça sakindir ve bu yönü onu ailelerin de gönül rahatlığıyla tercih edebileceği yerlerden biri haline getirmiştir.

Koy özellikle kalabalıktan uzakta, daha kendi halinde bir seyahati tercih edenler için birebirdir. Tekne ve yatların da sık sık uğradığı Ortaca Aşı Koyu’ nda şezlong, şemsiye ve yiyecek-içecek hizmeti alabileceğiniz bir işletme bulunmaktadır.

Dilerseniz gün boyunca buradaki işletmenin hizmetlerinden faydalanabilir ya da kendi yiyeceklerinizi getirmek isterseniz işletmenin yan tarafında bulunan piknik masalarında keyfinize bakabilirsiniz. Piknik masaları hemen çam ağaçlarının altında yer almaktadır. Ortaca Aşı Koyu aynı zamanda bir iskeleye ev sahipliği yapmaktadır. Ziyaretçiler denize plajdan girebileceği gibi, iskeleden atlama imkanı da bulabilmektedir.

Koy dalış meraklılarını tatmin edecek muhteşem bir su altı dünyasına sahiptir. Böylece profesyonel ya da değil pek çok dalış tutkunu sezon boyunca soluğu koyda almaktadır.

Yorum / Değerlendirme

Ortaca Aşı Koyu
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?