Durak Lokantası(Alkolsüz Mekan)

  • Fethiye / Ölüdeniz / Ölüdeniz Merkez
  • Ölüdeniz Cad. 57/1

Durak Lokantası(Alkolsüz Mekan)

Durak Hotel & Lokanta
Sizlere hizmet sunmanın gururunu yaşarken, bu süreçte edindiğimiz tüm tecrübe ve deneyimler sayesinde en iyi hizmeti elde etmeniz adına çalışıyoruz.

Ekibimiz, sunduğumuz konaklama seçenekleri ve diğer tüm detaylar sizlerin daha rahat bir süreç yaşaması üzerine kurulmuştur. Rahat, muhafazakar ve istediğiniz gibi bir konaklama deneyimi yaşamanız adına çalışmaktayız.

Biz Bir Aileyiz…
Bizler, ticari kaygılar ile kurulan ve bu noktada hizmet sunan bir şirket değiliz. Aksine, bizler gerçek bir aileyiz ve bu mantıkla hizmet sunan büyük bir ailenin parçalarıyız.

Amacımız, her zaman; her misafirimiz için en iyi konaklama seçeneğini sunabilmektir. Bu sayede bir daha gelebileceğiniz gerçek dostlarınız olarak her zaman sizler için çalışmaya devam edebilmekteyiz.

İçki Servisi Sunmayız
Hotel politikalarımız gereği; hotel içinde ve dışında, lokanta gibi ayrı alanlarımız içerisinde hiç bir şekilde içki servisi, satışı yapmayız. Bu noktada gelen talepleri de karşılamayız.

Zira bizler alkolden uzak, daha gerçek lezzetleri sunmaya ve bu noktada ailelere, muhafazakar konaklama arayanlara uygun olan bir adres olmak adına çalışıyoruz, çalışacağız…

Özel Oda Seçenekleri
Bir çok farklı oda seçeneği sayesinde, bireysel, grup ya da aile gibi tüm konaklama ihtiyaçları karşısında cevap sunabilecek konumdayız, kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

Sizler de her türlü ve durum karşısında ki konaklama ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilir, gerekli konaklama süreci desteğini firmamızdan hemen alabilirsiniz.

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
İşletme yetersiz
1

-

Sabah kahvaltısı için gittiğimizde tam bir rezaletle karşılaştık. Kahvaltı vasatında altında... 2 kişilik serpme kahvaltı sipariş ettik, ürünler kalitesiz ve doyuruculuk bakımından yetersizdir. Göz boyamak için ve kahvaltı masasında kalabalık etsin diye reçel tabağından başka bir şey yoktu desek yeridir. Ekmeği istememiz üzerine 5 dakika sonra gelmesi çayın ise kahvaltı bittikten sonra gelmesi tam bir rezalet ve viz.. Devamını Göster

2
Pideleri çok lezzetli

-

Ailecek gidebileceğiniz bir yer, fiyatları bölgeye göre çok uygun. Pideleri çok lezzetli, tavsiye ederim.