Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Place (5)
Restoran (1)

Hüsnünün Yeri Balık Lokantası

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 5
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Salata,Türk Mutfağı,Kahve,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
1.3/5
Kötü
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1
3 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

1.3/5
Kötü
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1
3 değerlendirme
Hüsnünün Yeri Balık Lokantası
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
19.08.2019
Misafir
Yemek sonrası çay yok
Bayramın 1. günü şans eseri oturduğumuz restoran. Oturmaz olsaydık keşke. İçkisiz, az şey yiyip deli hesap ödedik. Müşterileri nasıl kazıklarız onun hesabını yapıyorlar. Yemek sonrası çay yok. İnternet yok mekanda. Böyle esnaflık olmaz. Tuvaletler feci pis. Aman gitmeyin kesinlikle, paranızla rezil olup gerilirsiniz benden söylemesi...
0/5 Çok Kötü
10.07.2019
Misafir
Farklı bir tat ya da sunum yok
Mayıs 2018, internetteki tavsiyelere bakarak Hüsnünün Yeri’nin meşhur kalamarını yemeye gittim. Kalamar diye avuç içinden küçük 3 kalamar geldi kaç TL? 60. Değer mi? Değmez. Farklı bir tat ya da sunum yok ayrıca. Kuver adı altında 30 TL. Nedir bu diye soruyorsun? Alkol almıyorsun ben nereden para kazanacağım, ekmek ve su parası dediler. Yazacağım bunları internette diyorsun, sana iyi şeyleri de yaz bari diyecek kadar pişkinler üstelik! Bence müşteri kazanmak, özel olmak, esnaf olmak bu değil. Kimseye tavsiye etmiyorum başta işletmecinin tavrı, ikinci olarak fiyat, üçüncü olarak da lezzet bakımından ben bir gezi sayfasında yazarım aynılarını orada da paylaşacağım.
0/5 Çok Kötü
23.08.2018
Osman Erden
Arkaya aldılar
Dün uğradık, rezervasyona gerek yok dediler, bugün ilk giden olduk, arkaya aldılar, hoş değil dedik, işinize geliyorsa, gelmiyorsa çıkın gidin dediler. Anlayacağınız daha müşterisine, yani mekanının esas sahiplerine saygısı olmayan bir müessese, gerekli notu siz verin. Önümüzde de bir müşteriyi benzer sebepten kovdular, bence Türkiye’de tek kalmış balık restoranı.