Vittoria Club Bodrum

  • Muğla / Bodrum
  • P.T.T Karşısı Ticaret ve Kültür Merkezi No:1 Bodrum

Vittoria Club Bodrum

Vittoria' nın en önemli özelliğinden biri gece hayatının kalite ile buluşmasıdır. Ayrıcalıklı yaklaşımıyla hergün 23:00' te misafirlerine kapılarını açan Vittoria' da ki yerinizi almak için bizi arayın. İtalyan mutfağının birbirinden seçkin ve lezzetli tatlarını, açık hava keyfi ile yaşayabileceğiniz, Bodrum'un en ayrıcalıklı restaurantlarından biriyiz.

Bodrum'u ziyaret ediyorsanız ve damak tadınıza düşkünseniz, Vittoria ilk tercihiniz olmalı. Menü skalası ile gözlerinize hitab eden Vittoria, enfes yemekleri ile damaklarınızda unutulmaz tatlar bırakacak.

Bodrum Vittoria® Ristorante İtaliano

İtalyan mutfağının birbirinden seçkin ve lezzetli tatlarını, açık hava keyfi ile yaşayabileceğiniz, Bodrum'un en ayrıcalıklı restaurantlarından biriyiz. Bodrum'u ziyaret ediyorsanız ve damak tadınıza düşkünseniz, Vittoria ilk tercihiniz olmalı!

7 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
7
Kötü
2

-

Ben hayatımda böyle kötü bir mekan daha görmedim. Parası olana, şişe açtırana birinci sınıf muamelesi, diğerlerine sanki yokmuş gibi ikinci sınıf muamelesi… Hiç tavsiye etmiyorum. Aklı olan gitmesin.

7
Yerimizde hiç duramadık
10

-

Sanırım 4-5 saatliğine oradaydık ve inanır mısınız yerimizde hiç duramadık, DJ'ine bayıldık!

7
Spor kıyafet ile almadılar
2

-

5 yıldızlı otelden tur ile gece cluba geliyorum. Tur tarafından bilgilendirilmediğimden (böyle bir uygulamayı da dünyanın çok ülkesine gittim ama görmedim maalesef) spor kıyafet ile geliyorum. Kapıda duran yalnızca vücutları iş yapan insanlar, hitap etmesini bilmeyen korumalar beni içeri almıyor. Bütün hevesim kırıldı gecem berbat oldu. Sürekli olarak bütün çalışanlarıyla ilgi de eksiklik yapmayan ETS turu yine de k.. Devamını Göster

7
Tamamen kaliteli bir mekan
10

-

Yurtdışından misafirlerim geldi, yemek yiyip kulübe kalacak bir yer ararken Vittoria Club Bodrum'u tavsiye etti oteldeki görevli arkadaşlar. Yemekleri güzel, kulübü çok güzel, ışıklar, servis personeli, DJ, oynamaktan yerimizde duramadık. Tamamen kaliteli bir mekan.

7
Kaliteli olduğu kadar pahalı da
6

-

Her şeyi ile mükemmel bir mekan, çok kaliteli bir o kadar da pahalı...

7
Buram buram kalite işte burada
10

-

Biraz pahalı, fiyatlar uçuk ama karşılığını kat ve kat alıyorsunuz, gidilmesi görülmesi gereken bir mekan. Tüm çalışanlarını uyguladıkları kalite politikasından ve ödün vermeyen tavırlarından ötürü yürekten kutlarım.

7
Kaliteli bir mekan
6

-

Bodrum'un son 2 yıldır en revaçta olan mekanıdır Vittoria. Birçok ünlünün de tercih ettiği Bodrum merkezde bulunan bu mekana rezervasyonsuz girmeniz oldukça zor, özellikle de cuma ve cumartesi günleri. Ancak fiyatlarının biraz fazla olduğunu da ekleyeyim. Ama bu mekana en azından bir kere gidilmeli.