Van Gölü Yakınındaki Oteller

Van Gölü en yakın 20 Otel

Van Gölü Yakın Oteller

Türkiye'nin en büyük gölü konumunda olan Van Gölü, doğal güzelliğinin yanı sıra işlevselliğiyle ve üretkenliğiyle ülkemizde önemli bir yere sahiptir. Van Gölü'nün 3.713 kilometrekarelik bir yüzölçümü olup, suları tuzlu ve sodalıdır. Bir özelliği vardır; göl sert kışlar geçirmesine rağmen donmaz.

Nevan Suite Hotel

Van - Otel - 16 Misafir Yorumu

Van'ın Erciş ilçesinde bulunan tesisimizde Van Gölü'nün doğal güzellikleri içinde Van Gölüne sıfır tatil yapmanın keyfini Nevan Suite Otel'de yaşayacaksınız.Van'ın en güzel ilçesinde bulunan tesisimiz; konforun ve hizmetin en kalitelisini unutamayacağınız bir tatille renklendireceğiniz bir mekan. Otelimizin Genel Özellikleri Van Gölü'nün masmavi sularına ve doğal güzelliklerine karşı Erciş'in parlayan yıldızı Nevan Suit Hotel... Erciş'in ilk ve tek 5 yıldızlı oteli olan Nevan Suit Hotel, Türk ve Dünya mutfağının eşsiz güzelliklerini sunan; 350 kişilik restoranı, 500 kişilik toplantı salonu, 1000 kişilik balo salonu, 1000 kişilik düğün salonu 100 kişilik lobisi, Türk hamamı, saunası, jakuzili buhar odası, masaj salonu, reviri, fitness salonu, havuzu, vitamin...

Van Gölü ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Van Gölü yakınlarında konaklamak için 200 TL den başlayan fiyatlar çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat 250 TL dir

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Van Gölü otellerinde 200 TL den başlayan fiyatlarla oda buldu. 3 yıldızlı otel fiyatları 280 TL den ve ortalama otel fiyatları 250 TL olarak bulundu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Van Gölü yakın otellerinde 200 TL den başlayan fiyatlarla oda buldu. 3 yıldızlı otel fiyatları 300 TL ve ortalama otel fiyatları 250 TL olarak bulundu.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Erciş semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.

Van Gölü Otel Yorumları

3

Nevan Suite Hotel

Bahadır TUNÇOL - 21 Kasım 2019, Perşembe 11:11

Temizlik yok

Otele bir turla geldik. Çarşaflar, yastık kılıfları değiştirilmeden düzeltilip deodorant sıkılmış. Odanın değiştirilmesini istedik. Kalorifer yakılmamış. Söylememize karşın yine de yakılmadı. İlk odada klima çalışıyordu, ikinci verdikleri odada klima da çalışmıyordu. Banyoda, tuvalette temizlik yok. Muhatap olacak sorumlu da yok.

10

Van Turvan Otel

Van Turvan Otel - 2 Ocak 2015, Cuma 10:29

Temiz bir otel

Otel çalışanları gayet misafirperver. Temiz bir otel, rahatlıkla kaldım.