Erciş Otelleri - Otel Fiyatları

En iyi 3 otel, en uygun fiyatlar

Erciş Otel Fiyatları

13. yüzyılda ticaret yolunun geçtiği Erciş'in bugün doğunun batıya açılan kapısı olması buraya ayrı bir önem kazandırmakta. Bölgeye gelen gezginlerin ise konaklamada tercihi Erciş otelleri olmakta.

Doğal güzellikleri bakımından öne çıkan ilçede yemyeşil ovalardan akan dereler ve ırmaklar bu eşsiz coğrafyanın güzelliğine güzellik katıyor. Bu toprakları keşfe gelen gezginler ve iş için ilçede bulunan kişiler konaklamada ise Erciş otelleri kategorisinde yer alan otelleri tercih etmektedir.

Nevan Suite Hotel Erciş

Erciş - Otel - 15 Misafir Yorumu

Van'ın Erciş ilçesinde bulunan tesisimizde Van Gölü'nün doğal güzellikleri içinde Van Gölüne sıfır tatil yapmanın keyfini Nevan Suite Otel'de yaşayacaksınız.Van'ın en güzel ilçesinde bulunan tesisimiz; konforun ve hizmetin en kalitelisini unutamayacağınız bir tatille renklendireceğiniz bir mekan. Otelimizin Genel Özellikleri Van Gölü'nün masmavi sularına ve doğal güzelliklerine karşı Erciş'in parlayan yıldızı Nevan Suit Hotel... Erciş'in ilk ve tek 5 yıldızlı oteli olan Nevan Suit Hotel, Türk ve Dünya mutfağının eşsiz güzelliklerini sunan; 350 kişilik restoranı, 500 kişilik toplantı salonu, 1000 kişilik balo salonu, 1000 kişilik düğün salonu 100 kişilik lobisi, Türk hamamı, saunası, jakuzili buhar odası, masaj salonu, reviri, fitness salonu, havuzu, vitamin...

Erciş otelleri ilçe merkezinde yer almakta olup gezip görülecek yerlere, bankalara, kamu kurum ve kuruluş binalarına, restoranlara, cafelere ve alışveriş mekanlarına oldukça yakın mesafede yer almaktadır.

Erciş otelleri yılın her ayı tercih edilse de tatil sezonu olan yaz aylarında en yoğun dönemini yaşamaktadır. Bu sebeple tavsiyemiz ileri tarihli bir Erciş ziyareti için kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönündedir.

Erciş otelleri, Erciş otel fiyatları, otellerin fotoğrafları, konumları, özellikleri ve iletişim bilgileri bu sayfada yer almaktadır. Bu sayfadan zevkinize ve bütçenize göre konaklamak istediğiniz Erciş oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hatta beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz otele erken rezervasyon yaptırarak hem istediğiniz zaman aralıklarında hem de dilediğiniz odada konaklamanızı yapabilirsiniz.

Erciş Otel Yorumları

1

Nevan Suite Hotel

Sadık sarmaşık - 11 Ağustos 2019, Pazar 20:50

Kahvaltıya dair hiçbir şey yok

Sabah kahvaltısı açık büfe olması gerekirken kahvaltıya indiğimde kahvaltıya dair hiçbir şey yoktu. Otelde unuttuğum bir şey için otelden çıkar çıkmaz aradım, acelem olduğu için dönemedim. 2 gün boyunca aradım, bilgi verecek kişinin olmadığı söylenildi. 2. günün sonunda öyle bir şey yok deyip kapattılar, otele güven sıfır.

10

Van Turvan Otel

Van Turvan Otel - 2 Ocak 2015, Cuma 10:29

Temiz bir otel

Otel çalışanları gayet misafirperver. Temiz bir otel, rahatlıkla kaldım.