Giriş
01.06.22
Çıkış
02.06.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Van Merkez Günlük Daireler:

Van için 0 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Kriterlerinize uygun tesis bulamadık
Arama tarihini değiştir
Arama lokasyonunu değiştir
Tarihi ve doğal güzellikleri ile ülkemizin önemli turizm değerlerinden biri olan Van, merkez tesislerinde konfor dolu bir hizmet sunuyor.

Ülkemizin gerek yerli gerek yabancı konuklar tarafından sık sık ziyaret edilen şehirlerinden biri olan Van, tarihi değerleri ile olduğu kadar çevresindeki doğal güzellikler ve zengin mutfağıyla da ön plana çıkıyor. Ziyaretçileri bölgede farklı konaklama alternatifleri bekliyor.

Van merkez konaklama birimleri içerisinde ev konforunu arayan ve bütçesini düşünenler Van merkez günlük kiralık daireler ile aradıkları rahatlığı bulurken, çok uygun fiyatlara konaklayabilmektedir. Her birinin tıpkı bir ev dizaynına sahip olduğu daireler, daha çok apart daire olarak hizmet vermektedir.

Van merkez günlük kiralık daireler genellikle oturma alanı, yatak odaları, banyo ve mutfaktan meydana gelmektedir. Konaklama birimleri konukların konforu ve zevki ön planda tutularak özenle dizayn edilmiştir. Birimlerin büyük bir kısmı ikiden fazla kişinin konaklamasına olanak sunmaktadır.

Fazla kişinin konaklamasına olanak sunan Van merkez günlük daireler bu sayede gerek aileler gerek kalabalık gruplar tarafından rahatlıkla tercih edilmektedir. 1+1, 2+1, 3+1 ve daha fazla seçeneğe sahip tesisleri kişiler zevklerine ve kişi sayısına göre tercih etmektedir.

Donanımlı mutfaklarıyla ön plana çıkan Van merkez günlük kiralık daireler, genellikle ocak, buzdolabı, yemek alanı ve mutfak gereçlerine sahiptir. Tabi tüm bu özellikler tesislere göre farklılık göstermekte olup, bazı evlerde bulaşık makinesi ve fırın gibi ekipmanlar da bulunmaktadır.

Van merkez günlük kiralık daireler donanımlı birimlerinin yanı sıra merkezde yer almaları sebebiyle de avantaj sağlamaktadır. Tesislerden alışveriş yerlerine ya da turistik yerlere kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir.

Turistik ziyaretlerin yanı sıra iş seyahatler için de Van merkez günlük kiralıklar sıklıkla tercih edilmektedir. Evler konuklara kendi çamaşırlarını yıkama ve kendi yemeklerini hazırlama imkanı sunmaktadır.

Van günlük kiralık daireler yılın dört mevsimi hizmet vermeye devam etmeleri sebebiyle klima ve ısıtma sistemine sahiptir. Kimi evlerde balkon bulunurken, kimi evlerde otopark ya da ücretsiz Wi-Fi erişimi gibi olanaklar mevcuttur. Konuklar tüm bu tesis özelliklerine göre kendilerine en uygun daireyi tercih etmektedir.

Van günlük kiralık daire fiyatları ise özellikle kalabalık ve uzun süreli konaklamalarda çok daha avantajlıdır. Bu sebeple yıl içerisinde hem konforu hem de fiyatları sebebiyle pek çok ziyaretçi tarafından tercih edilmektedir.

Konaklama için apar daireleri tercih etmeniz durumunda dilerseniz sayfamız üzerinden fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Böylece hem size en uygun tesise karar verebilir hem de dairelerin müsaitlik durumu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Van Merkez Günlük Daireler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Van bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Van bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Van Merkez Günlük Kiralık Daireler ve Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Van Merkez Günlük Daireler için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Van Merkez Günlük Daireler için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Van Merkez Günlük Daireler için ödeme yöntemleri nasıldır?
Van Merkez Günlük Daireler için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.