Ufuk Pansiyon

 • Pansiyon

Tesis Konaklama Fiyatları

- tarihleri arasında geçerli gecelik en uygun ortalama oda fiyatı.

  Fiyatlar Hakkında Önemli Bilgi

  Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

  Ufuk Pansiyon

  Fırtına Vadisi, yaşamın büyüleyici ayrıntılarına ve çeşitliliğine ev sahipliği yapan ender bir vadidir. Endemik bitki ve hayvan türlerini barındırır. Flora ve fauna çeşitliliği sayesinde UNESCO tarafından koruma öncelikli alanlardan biri olarak ilan edilmiştir. Yani bu görkemli vadinin üzerine titrenmesi gerektiği bilimsel çalışmalarla sabitlenmiştir.

  Bizler çok şanslı olduğumuzun farkındayız. Bu dağlar bize meyvelerinden sundu, hayvanlarımızı onunla besledik, otlarından yedik, derelerinden içtik. Sadece midemizi beslemekle kalmadı, ruhlarımızı yüzyıllardır coşkusuyla doyurdu, bilgisiyle eğitti, kudretiyle güçlendirdi, varlığıyla neşelendirdi ve bu şekilde eşsiz yöre kültürünü yaratmamızı sağladı.

  Sonra bu kültürü korudu ve bu günlere kadar getirdi. Bizler de bu dağlara, üzerinden süzülen suya, göklere uzanan ağaca, dallarına değen buluta karşı duyduğumuz minneti ve saygıyı ifade etmek, onun değerini anlatmak kültürünü paylaşıyoruz. Bunu yaparken şu an bize yaşam veren doğaya ihanet etmeden, kirletmeden, hırpalamadan, kültürü yozlaştırmadan, sevgiyle, bağlılıkla ve umutla yapıyoruz.

  Umudumuz sahip olduğumuz tüm değerleri en doğru şekilde anlatmak, ve gelecek nesillere en iyi şekilde bırakabilmek. Bunun için de doğanın dilinden anlayabilecek insanları bir araya toplamak için kapılarımızı araladık.
  Yazının devamı  
  İlk görüşü siz yazın

  Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

  İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

  Görüşlerinizi Yazın

  Tesis Özellikleri

  • Sezon AralığıSezon Aralığı Belirtilmemiş
  • Kredi KartıKredi Kartı Sorunuz
  • OtoparkOtopark Yok
  • İnternetİnternet Yok