Çamlıhemşin Pansiyonları

En iyi 43 pansiyon, en uygun fiyatlar

Çamlıhemşin Pansiyon Fiyatları

Karadeniz'in olağanüstü doğal güzelliklerini sergileyen Çamlıhemşin'de, konaklama yapabileceğiniz pek çok pansiyon bulunuyor…

Çamlıhemşin'e geldiğinizde, bölgenin doğal güzellikleriyle iç içe yaşamak isterseniz eğer, size Çamlıhemşin pansiyonlarını önerebiliriz. Çamlıhemşin pansiyonlarının bir kısmı ahşap binalardan, bir kısmı bungalov tipi konaklama birimlerinden, bir kısmı ise apart dairelerden oluşuyor.

Karadeniz'in yeşil ve bol oksijen dolu doğasını gözler önüne seren ve yıl içerisinde binlerce turistin keşif bölgelerinden biri olan Çamlıhemşin farklı bir kültürle, farklı bir yaşamla tanıştırır misafirlerini.

Çamlıhemşin pansiyonları dört mevsim boyunca birçok yerli ve yabancı turist ağırlıyor. Kendi evinizdeymişçesine rahat hissedebileceğiniz Çamlıhemşin pansiyonlarında, aradığınız huzurun fazlasını bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Karadeniz'in muhteşem doğasında kendinizi arındırmak istediğinizde, Çamlıhemşin pansiyonları arasından size en uygun olanında konaklama yapabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Rize'nin en benzersiz köşelerinden biri olan Çamlıhemşin şelaleleriyle, yaylalarıyla uzun bir yolculuk sunar. Bu yolculuğun her anı yeşil bir doğa içerisinde gerçekleşir. Karadeniz'in tatil için en çok tercih edilen bölgesidir ve turizm açısından önemli bir yer olması bölgedeki otel sayısının da artmasını sağlamıştır.

Çamlıhemşin'deki oteller tatilcilerin tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Çamlıhemşin otelleri arasında butik otel, pansiyon ve dağ evleri gibi ekonomik fiyatlara sahip olan oteller bulunuyor. Bunların yanı sıra Çamlıhemşin'de lüks oteller de bulunmaktadır.

Otellerin geneli yıl boyunca açıktır. Çünkü bölge sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da hatırı sayılır bir ziyaretçi potansiyeline sahiptir.

Çamlıhemşin otel fiyatları arasında bütçenize en uygun konaklama tesisleri dağ evleri ve pansiyonlardır.

Çamlıhemşin fiyatları yaz sezonunda 90 TL'den başlıyor ve 200 TL'ye kadar fiyatlarda yükselme görülüyor. Kış mevsiminde ise turistlerin sayılarının azalmasından dolayı Çamlıhemşin otel fiyatları 50-90 TL'ye kadar düşüyor. Bu fiyatlara genellikle oda kahvaltı dahildir. Her şey dahil hizmetten yararlanmak istediğinizde mevcut fiyat biraz daha yükseliyor.

Tercih edeceğiniz oda tipi de Çamlıhemşin otel fiyatlarını etkileyen faktörler arasındadır. Otellerin hepsi birbirinden güzel doğal manzaralara sahiptir. Çamlıhemşin otel fiyatları sayfamızı tıklayarak bütçenize en uygun bir otelde erken rezervasyon yaptırabilir, harika bir Karadeniz tatiline ilk adımı atabilirsiniz.

Çamlıhemşin Pansiyon Yorumları

10

Zirve Ahşap Pansiyon

Şule özçelik - 6 Temmuz 2016, Çarsamba 00:08

Güler yüz, hizmet, temiz

Muhteşem, mükemmel, her şeyiyle çok güzel. Güler yüz, hizmet, temiz, konforlu, doğa içinde.

10

Semih Pansiyon

Semih Pansiyon - 19 Mayıs 2014, Pazartesi 11:47

Çok sıcak bir yer

Çok temiz ve çok sıcak bir yer. Odaları süper.