Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Çamlıhemşin Otelleri

Çamlıhemşin için {{ (filteredHotels).length}} / 25 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Çamlıhemşin Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Karadeniz'in tarifsiz manzaralarına sahip olan Çamlıhemşin, yaylalarıyla, tarihi değerleriyle ve kültürüyle farklı bir dünyanın kapılarını aralar misafirlerine.

Göz kamaştıracak kadar güzel bir coğrafyanın parçası olan Çamlıhemşin, yeşilin her tonunu taşıdığı doğasıyla yıl içerisinde turistlerin ilgi odağı durumundadır. Palovit Şelalesi, Gito Yaylası, Fırtına Deresi ve Hazindak Yaylası gibi güzellikleri dilden dile dolaşır. Tabii zengin mutfağı da keşfedilmeyi bekleyen tatlarla doludur.

Rize'nin Çamlıhemşin ilçesinde keyifli bir Karadeniz tatili yapmak, gerçekleştirmek istediğiniz hayallerinizden biriyse, Çamlıhemşin otellerinin birinde yerinizi ayırabilirsiniz. Bölgede otellerin yanı sıra, butik otel, pansiyon ve dağ evleri gibi konaklama tesisleri de bulunuyor. Bütçenize hangi otel hitap ediyorsa, çok geçmeden rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Çamlıhemşin otellerinin birçoğu yaylaların arasında, birçok otel ise Kaçkar Dağları'nın eteklerinde konuşlanmıştır. Lüks otel bulmakta mümkündür Çamlıhemşin'de, küçük konaklama tesisleri de… İnternet üzerinden araştırma yapıp, Çamlıhemşin otelleri, konumları ve otel fiyatları hakkında bilgi edinebilir, bütçenize hitap eden bir otelde konaklayabilirsiniz.

Çamlıhemşin otellerinde konaklayarak, hem bölgenin tarihi kalıntılarına hem de birbirinden güzel doğal manzaralarına kısa yolculuklar yapabilir ve keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Çamlıhemşin otellerinin geneli yılın her mevsimi hizmet vermektedir. İlkbahar, yaz, sonbahar veya kış… Dilediğiniz mevsim Çamlıhemşin otellerinde konaklama imkanınız bulunuyor.

Karadeniz'in yeşil ve bol oksijen dolu doğasını gözler önüne seren ve yıl içerisinde binlerce turistin keşif bölgelerinden biri olan Çamlıhemşin farklı bir kültürle, farklı bir yaşamla tanıştırır misafirlerini.

Rize'nin en benzersiz köşelerinden biri olan Çamlıhemşin şelaleleriyle, yaylalarıyla uzun bir yolculuk sunar. Bu yolculuğun her anı yeşil bir doğa içerisinde gerçekleşir. Karadeniz'in tatil için en çok tercih edilen bölgesidir ve turizm açısından önemli bir yer olması bölgedeki otel sayısının da artmasını sağlamıştır.

Çamlıhemşin'deki oteller tatilcilerin tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Çamlıhemşin otelleri arasında butik otel, pansiyon ve dağ evleri gibi ekonomik fiyatlara sahip olan oteller bulunuyor. Bunların yanı sıra Çamlıhemşin'de lüks oteller de bulunmaktadır.

Otellerin geneli yıl boyunca açıktır. Çünkü bölge sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da hatırı sayılır bir ziyaretçi potansiyeline sahiptir.

Çamlıhemşin otel fiyatları arasında bütçenize en uygun konaklama tesisleri dağ evleri ve pansiyonlardır.

Çamlıhemşin fiyatları yaz sezonunda 90 TL'den başlıyor ve 200 TL'ye kadar fiyatlarda yükselme görülüyor. Kış mevsiminde ise turistlerin sayılarının azalmasından dolayı Çamlıhemşin otel fiyatları 50-90 TL'ye kadar düşüyor. Bu fiyatlara genellikle oda kahvaltı dahildir. Her şey dahil hizmetten yararlanmak istediğinizde mevcut fiyat biraz daha yükseliyor.

Tercih edeceğiniz oda tipi de Çamlıhemşin otel fiyatlarını etkileyen faktörler arasındadır. Otellerin hepsi birbirinden güzel doğal manzaralara sahiptir. Çamlıhemşin otel fiyatları sayfamızı tıklayarak bütçenize en uygun bir otelde erken rezervasyon yaptırabilir, harika bir Karadeniz tatiline ilk adımı atabilirsiniz.

Çamlıhemşin Hakkında

Tarihi yapıları ve Rize'nin eşsiz doğası ile göz kamaştıran Çamlıhemşin, huzuru arayanların bulabilecekleri en mükemmel yerlerden birisidir...

Çok eski tarihine ait kesin bir bilgi bulunmayan Çamlıhemşin'e, 1071 Malazgirt Meydan Muharebesi öncesinde Türk boylarının göç ve yerleşimleri olmuştur. Alparslan tarafından Malazgirt Muharebesi sonunda Selçuklu Devleti yönetimine giren bölge, 1184 yılında Trabzon - Pontus İmparatorluğu egemenliğine girmiştir.

1462 yılında Fatih Sultan Mehmet komutasındaki Osmanlı ordusu tarafından feth edilen bölge Osmanlı topraklarına katılmıştır.

Eski adı Vicealtı olan Çamlıhemşin, daha sonraları Hemşin adını almıştır. 1953 yılında Çamlıca adını alan bölge, 1957 yılında Çamlıhemşin adını aldı ve ilçe rütbesine erişti.

14.-15. Yüzyıllar arasında tarihlenen Zilkale'ye giderek kaleyi gezebilirsiniz. Doğu yönündeki pencerelerinden vadi manzarasını doyasıya izleyebilirsiniz. Doğal bir kaya kütlesi üzerine kurulan kaledeki farklı giriş ve geçitlerden kale içerisinde gezebilirsiniz. Zilkale ile aynı tarihlerde yapılan, dikdörtgen mimarisi ile Yukarı Kale'de tarihi dokuları görebilirsiniz.

Harç kullanılmadan yapılan eski kemer köprüleri, tarihi taş konakların ihtişamını, evlerin hemen yanında bulunan serenderleri, tarihi camileri, mezarları, koç heykellerini ve değirmenleri görebilirsiniz.

Yörenin meşhur yemekleri olan mısır ekmeği, çorbalarını, sebze yemeklerini, hamsili ekmeği, hamsili pilavı, kiremitte hamsiyi, hamsi köftesini, termoni, ekşaşi, pekmezli asudeyi, laz böreğini, kabak sütlacını, pepeçura ve dahasını Çamlıhemşin'de tadabilirsiniz.

Uluslar arası önem taşımakta olan ve yurdumuzun en çok kar yağışı olan Kaçkar Dağındaki Milli Parkta, kayak keyfini yaşayabilirsiniz. Ayrıca, nehir sporları, tırmanma, izcilik, treking gibi birçok aktivite gerçekleştirebilir, kamp yapabilirsiniz.

İstanbul'a 1158 km, İzmir'e 1419 km, Ankara'ya 840 km ve Ankara'ya 1312 km mesafede bulunan Rize'ye ulaşabilir, şehir merkezinden kalkan vasıtalar ile Çamlıhemşin'e ulaşabilirsiniz.

Çamlıhemşin otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Tabiat Bungalows
Tabiat Bungalows

-

Nezih doğa evleri

Ailemle çıktığım 1 haftalık Karadeniz turunun 5. gününde şans eseri buldum bu güzel, nezih doğa evlerini. Şans eseri diyorum çünkü çay tarlasının arasında ve ağaçların arkasına saklanmış bu güzelliği yoldan geçerken görmek neredeyse imkansız. Bungalov evlere karşı önceden hep ön yargılıydım, ta ki burada konaklayana kadar. Öncelikle içeriye kesinlikle ayakkabıyla girmek yasak ve tertemiz halılar döşenmiş, iki katlı, tertemiz banyosu olan, ev rahatlığından ödün vermeyen bir yer. Sabah Yıldız ablanın kahvaltısıyla güne başladınız mı keyfiniz bir kat daha katlanıyor. Bu arada Yıldız ablanın yaptığı kuymaktan ekstra olarak kahvaltınıza istemenizi mutlaka tavsiye ederim. Kahvaltıdan sonra ırmağa doğru salıncakla sallanabilir ya da ırmak kenarındaki hamakta su sesiyle uykuya dalabilirsiniz. İşletmenin sahibi Osman ve Yıldız abla, kardeşler ve sizin rahat edebilmeniz için ellerinden gelenin fazlasını yapıp, size hiç yabancılık hissettirmiyorlar. Ben şahsım adına güzel insanlar tanıyıp, dost edindiğim düşüncesindeyim. Bir daha ne zaman Karadeniz turu yaparız bilmem ama Çamlıhemşin'de bir evimiz olduğu kesin. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yeşil Doğa Apart
Yeşil Doğa Apart

-

Tam bir doğa tablosu

Doğa içinde muhteşem manzaralı, şirin ve çok konforlu müstakil bir apart ev. Oda, pencere manzarası tıpkı bir tablo gibi. Keza balkonun da öyle. Tam bir doğa tablosu. Balkonda ve bahçede yemek yemek, kahvaltı yapmak muhteşemdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yeşil Doğa Apart
Yeşil Doğa Apart

-

Odaların ve terasın manzarası

Doğa içinde müstakil bir apart ev, derenin şırıltısı ve yeşilin kokusu muhteşem. Odaların ve terasın manzarası bir tabloyu andırıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tabiat Bungalows
Tabiat Bungalows

-

Huzur dolu yer

Her gittiğimde kendimi evimde hissettiğim, her fırsatta gitmek istediğim huzur dolu yer. ❤

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tabiat Bungalows
Tabiat Bungalows

-

Görülmesi gereken yerlerden

Kesinlikle gidilmesi, görülmesi gereken yerlerden biri. İşletmecileri harika. Size olan ilgileri ile kendinizi evde hissettiren samimi bir ortam. Ağustosta tekrar oradayım. Karadeniz'de görmeniz gereken bir yer. Burası bir harika dostum. =)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tabiat Bungalows
Tabiat Bungalows

-

Çok temiz ve güzel

Gördüğüm en huzurlu yerlerden biriydi. Kendi evim gibi rahat ettim. Çok temiz ve güzel bir ortam, kafa rahatlatmak isteyenlerin gidebileceği en güzel yer diyebilirim. En kısa sürede tekrar gideceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tabiat Bungalows
Tabiat Bungalows

-

Doğayla iç içe bungalovlar

Geçen seneki Karadeniz turumuzda Trabzonlu arkadaşımın tavsiyesi ile salıncağa binmek için gittiğimiz bir tesis. Geçen yıl kalamadık ama bu yıl amcamlar ile acısını çıkardık. Osman Bey'in ilgi, alakası, elleriyle yaptığı doğayla iç içe bungalovlar ile mükemmel bir gün geçirdik. Çocuklar hiç dönmek istemediler. Karadeniz turumuzun en güzel, en eğlenceli yeriydi. Kesinlikle gidilip görülmeli ve kalınmalı. ❤

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkürler Zeynep Hanım, seneye görüşmek üzere. :)

17 Temmuz 2017, Pazartesi 18:32
Ladin Dağ Evi
Ladin Dağ Evi

-

Konum olarak merkezi

Burası kesinlikle kalmanız gereken bir yer. Konum olarak merkezi ve her yere kolayca gidebiliyorsunuz. Ama en önemlisi Fırtına Deresi'nin sesi eşliğinde uykuya dalıyorsunuz, otel dereye çok yakın mesafede. Otelde kendi evindeymişsiniz gibi hissediyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Samimi duygularınızı bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz, sizlerle tanışmak bizim için bir onurdu. Ladin Dağ Evi ailesi olarak sağlık ve esenlikler dileriz, sevgiyle kalın.

17 Temmuz 2017, Pazartesi 06:08
Ladin Dağ Evi
Ladin Dağ Evi

-

Tam bir masal diyarı

Anlatacak çok şey var, tam bir masal diyarı. Samimiyet ve içtenlik dolu bir yer. Gönül rahatlığı ile o güzelliği yaşayabilirsiniz. Tavsiye edilir. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Mine Hanım, değer verip değerlendirdiğiniz için ve duygularınızı paylaştığınız için, teşekkür eder yine bekleriz.

6 Haziran 2017, Salı 15:32
Dere Otel
Dere Otel

-

Çalışanlar güler yüzlü

Gerçekten çok çok temiz. Çalışanlar güler yüzlü, otelin yeri çok güzel. Ve yemekler ev yemeği tadında. Her şey için teşekkürler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ladin Dağ Evi
Ladin Dağ Evi

-

Otantik Karadeniz kahvaltısı

Curcunadan uzak kalmak, kafa dinlemek isteyenler için bir yer. Tesis hemen vadide, nehrin kenarında, su sesi sizi dinlendirecek, kahvaltı otel kahvaltısı değil, otantik Karadeniz kahvaltısı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Erdal Bey çok teşekkür ediyoruz, güzel yorumunuz için. Ladin Dağ Evi'ni tercih ederken doğallığı köy hayatını yeşili ve bol oksijeni de tercih ediyor insan. Sizleri misafir etmek bizim için çok keyifliydi.

29 Mayıs 2017, Pazartesi 11:05
Ekodanitap Natural Life
Ekodanitap Natural Life

-

Doğa ile iç içe

Adımımı attığımda cennete geldiğimi zannettim. Sessizlikler, yeşillikler içinde mükemmel bir yer. Bungalovunuzda hiç rahatsız edilmeden doğanın tadını çıkarıyorsunuz. Ailenin güler yüzü ve enfes yemeklerini ise kendiniz yaşamalısınız... Doğa ile iç içe, doğaya saygılı, ayrılırken çok zorlandığım, tekrar tekrar gitmek isteyeceğim bir yer... Her şey için çok teşekkürler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ekodanitap Natural Life
Ekodanitap Natural Life

-

Odalar temiz ve ferah

Doğasıyla, güzel yemekleri ve tatlı sohbetleriyle nefis bir mekan. Etrafta gezebileceğiniz çok güzel rotalar var. Odalar temiz ve ferah.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaptan Alabalık Konaklama Tesisleri
Kaptan Alabalık Konaklama Tesisleri

-

Kahvaltıyı beğenmedik

Ben hayatımda böyle bir işletme görmedim. Gece 3'te gelip sabah 7'de çıktık otelden. Fiyat kahvaltı dahildi. Biz de kahvaltıyı beğenmedik. 5 kişilik tereyağlı yumurta yedik ve 50 TL fiyat söylediler. Gece konaklama ücreti 80 TL olan otel, 5 tane yumurtaya 50 TL dedi ve itiraz ettiğimiz için de resmen kavga edeceklerdi. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Resmen adam soyuyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zirve Ahşap Pansiyon
Zirve Ahşap Pansiyon

-

Güler yüz, hizmet, temiz

Muhteşem, mükemmel, her şeyiyle çok güzel. Güler yüz, hizmet, temiz, konforlu, doğa içinde.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ada Bungalov
Ada Bungalov

-

Konumu, sakinliği

Çamlıhemşin'de kalınabilecek cennet kösesi! Sabah uyandığınızda Fırtına Deresi'nin deli sesi, konumu, sakinliği, istediğinizde deliliği. Burası harika! Tunç, Tayfun, Hido ve Ceyda'ya çok teşekkürler. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Goboca Dağ Evi
Goboca Dağ Evi

-

Yenilendik resmen

O kadar temiz hava var ki, ilk günlerde zorlandım resmen, büyükşehirlerde kirli havaya alışmışız. Burada yenilendik resmen, işletmeciler bizi iyi besledi. :)))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ada Bungalov
Ada Bungalov

-

Odaların ve tesisin formatı

Odaların ve tesisin formatı çok güzel. İskandinav ülkelerdeki formatta dizayn edilmiş. Tertemiz ve ağaç kokusu ile burada kalacaksınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Goboca Dağ Evi
Goboca Dağ Evi

-

Doğanın içinde enfes bir yer

Doğanın içinde enfes bir yer burası, klasik Karadeniz yemeklerini tatmak için birebir. Outdoor faaliyetler konusunda iyi yönlendirmeler yaptılar sağ olsunlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Goboca Dağ Evi
Goboca Dağ Evi

-

Çok otantik

Yöresel bir gezi rehberi olan bir dergide çalışıyorum. Bölge ile ilgili çalışma yapmak için buraya geldim. Aslında Ayder'deki bir otelde kalıyordum. Günübirlik bölge ziyaretleri ile fotoğraf çekerken burayı gördüm ve aşık oldum. Eve yaklaşınca hemen çay ikram ettiler, müthiş sıcakkanlı insanlar. Fotoğraflarını çektikten sonra otelime, Ayder'e dönecekken burada kalmaya karar verdim. :))) Çok otantik ve Ayder'deki fabrikasyon otelcilik burada yok, gerçek kültürel bir deneyim yaşıyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Goboca Dağ Evi
Goboca Dağ Evi

-

Otantik ve tertemiz

Doğa turizmi modasına biz de uyduk, hadi gidelim dedik. Sonra otel aramaya başladık. Ayder'dekilere baktık, sonra burası denk geldi. Tripadvisor'da çok güzel yorumlar vardı, gidince yorumların ne kadar doğru olduğunu anladık. Otantik ve tertemiz bir yer. Ev sahipleri inanılmaz sıcak ve samimi. Hakiki, organik kahvaltı hazırlıyorlar. Teşekkür ederim, tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Goboca Dağ Evi
Goboca Dağ Evi

-

5 yıldızlı otel de neymiş

Fatma teyzenin muhlaması diyorum başka bir şey demiyorum. :)))) 5 yıldızlı otel de neymiş, burada bir kalın, görün.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Goboca Dağ Evi
Goboca Dağ Evi

-

Kalitesi var

2 gece için gittim, 4 gece kaldım. Bölgedeki tesislerin çok üstünde bir kalitesi var. Gezi yönlendirmeleri konusunda İbrahim Bey'e teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Goboca Dağ Evi
Goboca Dağ Evi

-

Deliksiz uyku çektik

İbrahim amca bizi çok iyi karşıladı, tertemiz havası ile bu yerde deliksiz uyku çektik. Fatma teyzenin yemekleri çok lezzetliydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Goboca Dağ Evi
Goboca Dağ Evi

-

Otantiklik kavramı budur

Süper bir yerdi, doğa ile iç içe. Otantiklik kavramı budur işte. Diğer yerlerde fabrikasyona dönmüş tesisler gibi değildi. Ayrıca yöresel yemeklere bayıldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ada Bungalov
Ada Bungalov

-

Güler yüzlü hizmet

Rize'de gidilebilecek en güzel pansiyon. :) Temiz, güler yüzlü hizmet, sıcaklık, her şey var burada. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çamlıhemşin Taşmektep Otel
Çamlıhemşin Taşmektep Otel

-

Fiyatları ve standartları

Genelde iş için bölgede olduğumda burada kalırım, bu sefer ailemi getirdim. Ayder yerine burada kaldık, oralardaki otel fiyatları ve standartlarından daha iyi burası.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çamlıhemşin Taşmektep Otel
Çamlıhemşin Taşmektep Otel

-

Personel çok cana yakın

Otelin otantik yapısı zaten enfesti, ayrıca personel çok cana yakındı. Fırtına Deresi'nin yanında kahvaltı yapmak zaten apayrı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ada Bungalov
Ada Bungalov

-

Buraya bağlanıyorsunuz

1 puanı kırdım çünkü buranın en kötü yanı, buraya geldikten sonra İstanbul'a dönmenin zor olması. :( Fena derecede buraya bağlanıyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ada Bungalov
Ada Bungalov

-

Finlandiya’daki ev formatı

Finlandiya'daki ev formatı burada yapılmış, şu dejenere otantik evlerden değil. :))) Tayfun Bey inanılmaz bilgili ve donanımlı. Bizi çok iyi yönlendirdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çamlıhemşin Taşmektep Otel
Çamlıhemşin Taşmektep Otel

-

Konum olarak merkezi

Burası kesinlikle kalmanız gereken bir yer. Konum olarak merkezi ve her yere kolayca gidebiliyorsunuz. Ama en önemlisi Fırtına Deresi'nin sesi eşliğinde uykuya dalıyorsunuz, otel dereye çok yakın mesafede. Otelde kendi evindeymişsiniz gibi hissediyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çamlıhemşin Taşmektep Otel
Çamlıhemşin Taşmektep Otel

-

Derenin sesi eşliğinde uykuya dalıyorsunuz

Fırtına Deresi'nin yanında hemen, derenin sesi eşliğinde uykuya dalıyorsunuz. Resmen ninni gibiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çamlıhemşin Taşmektep Otel
Çamlıhemşin Taşmektep Otel

-

Her şeyiyle süperdi

Her şeyiyle süperdi ama keşke kahvaltı daha otantik olsaydı. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çamlıhemşin Taşmektep Otel
Çamlıhemşin Taşmektep Otel

-

Temizlik, güler yüzlülük, doğası

Temizlik, güler yüzlülük, doğası, merkezilik, her bakımdan enfesti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ada Bungalov
Ada Bungalov

-

Gördüğüm en huzurlu yer

Bugüne kadar 5 yıldızlı otellerden pansiyonlara kadar çok yerde konakladım ama gördüğüm en huzurlu yer burasıydı. 5 yıldızla sınırlı kalmayıp milyonlarca yıldızın altında uyumak istiyorum diyorsanız başka yer aramayın gerçekten. :) Karşılaştığınız sıcak aile ortamını görünce ne kadar doğru bir seçim yaptığınızı daha iyi anlayacaksınız. :) Hele benim gibi adaya gece varıp, etrafta ne olduğunu anlamadan uyuyup sabah o mükemmel manzaraya uyanırsanız inanın cennette miyim diye sormadan edemeyeceksiniz. :))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ada Bungalov
Ada Bungalov

-

Tam olarak cennete uyanıyorsunuz

Cennete uyanmak mı? Evet, burada tam olarak cennete uyanıyorsunuz. :) Ateş başında muhabbeti, dere sesi, tulum sesi daha birçok şey demek Ada Pansiyon Rize demek.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ada Bungalov
Ada Bungalov

-

Tam bir masal diyarı

Anlatacak çok şey var, tam bir masal diyarı. Samimiyet ve içtenlik dolu bir yer. Gönül rahatlığı ile o güzelliği yaşayabilirsiniz. Tavsiye edilir. :)

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ada Bungalov
Ada Bungalov

-

Harika bir ortam

Karadeniz gezginleri için harika bir ortam. İlgilerinden dolayı Tayfun Güneri, Caner Yücel' e teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ada Bungalov
Ada Bungalov

-

Anlatılmaz yaşanır

Anlatılmaz yaşanır derler bazı konular için. Ada Pansiyon Rize için ne desem az. Fotoğraflar ve yazılanlar bu muhteşem yeri tasvir etmekte yalnız kalır. Müptelası olacağınızı şimdiden iletebilirim. Orada yediğim yemeğin, suyun tadı, soluduğum hava ve oradaki dostluklar, her şey bambaşka. Sadece konaklayacak bir mekan değil, aynı zamanda yeni kazanacağınız dostluklar için de şahane bir mekan. Her daim planlı olmayın, seçin bir günü, arayın ve orada olun. Gerisi size kalmış. :)

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ada Bungalov
Ada Bungalov

-

Odalar temiz ve sıcak

Ada bir masal diyarı gibi... Odalar temiz ve sıcak. Yemekler yöresel ve lezzetli. Asla unutamayacağınız bir tatil için mutlaka adayı tercih etmelisiniz. Yüzde yüz memnuniyet garanti!

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ada Bungalov
Ada Bungalov

-

Ev sıcaklığını hissetmek

Kendine hayran bırakan bir coğrafyada, müthiş bir doğada uyuyup uyanmak, gerçekliğine inanamadığınız masalsı ahşap odalarda ev sıcaklığını hissetmek, huzur bulmak... Her köşesinde emek yatan salonda misafirperverliği, güler yüzleri ve hoş sohbetleriyle sanki yıllardır tanıdığınız hissini uyandıran ev sahipleri güzel insanlar Ceyda, Serkan, Tayfun ve ortamın maskotu doymak bilmez Puzzle. :) Bu içten ortamda geçen her dakika için Ada Pansiyon Rize ailesine teşekkürler. Ayrılmak zor oldu, yeniden görüşeceğiz.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ada Bungalov
Ada Bungalov

-

Güler yüzlü hizmet

Karadeniz'e gitmek isterseniz doğru adres Ada Pansiyon Rize'dir. Neden mi? Güler yüzlü hizmet, konforlu konaklama, zengin organik mutfak, profesyonel rehberlik hizmeti, hepsini bulabileceğiniz keyifli bir işletme. Tunç Güneri, Tayfun Güneri, Ceyda Erener sizin rahatınız için özveriyle çalışıyorlar. Ada Pansiyon Rize'de kalıyorsunuz, aileden oluyorsunuz. :) Sonra bizim gibi sürekli gidiyorsunuz, bağımlılık yapıyor tabi. :))

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ada Bungalov
Ada Bungalov

-

Ayrılmak istemeyeceğiniz bir yer

Çamlıhemşin'de keyifli ve huzurlu zaman geçirebileceğiniz harika bir yer. Burada ne gözünüz ne gönlünüz yoruluyor. Karadeniz'in ormanları, yaylaları, akarsuları için günlük yürüyüşler yapmayı düşünürseniz bilgi ve destek alabiliyorsunuz. Buraya giderken bir program yapmanıza gerek yok, çantanızı hazırlamanız ve yola çıkmanız yeterli. Masallar gibi evleri, samimi ilişkileri ve atmosferi... Ada Pansiyon Rize ayrılmak istemeyeceğiniz bir yer.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ada Bungalov
Ada Bungalov

-

Kendinizi evinizde hissediyorsunuz

Muhteşem bir yer. Çinçiva Köyü de gidilecek yerlerden bir tanesi. Temiz, kendinizi evinizde hissediyorsunuz, çok samimi bir yer. Özellikle Tunç Bey'in hoş sohbeti ve yemekleri.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ada Bungalov
Ada Bungalov

-

Kaliteli ortam

Çamlıhemşin'e yolunuz düşerse ki henüz düşmediyse çok şey kaçırmışsınızdır, muhakkak Ada Pansiyon Rize'de kalmalısınız. Doğanın içinde, güler yüzlü sahipleri ile kaliteli ortamından pişman olmazsınız.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ada Bungalov
Ada Bungalov

-

Büyüleyiciydi

Nereden başlasam bilemiyorum. Çünkü evim dışında hiçbir kapalı mekan, ikametgah yahut korunak beni bu denli mutlu etmemişti. ‘Fırtına Vadisi''nin eşsiz güzelliği için söylenecek çok fazla şey yok. Büyüleyiciydi... Ama fiziksel dış dünya haricinde bir konaklama mekanının bu denli şahane anılara ev sahipliği yapabileceğini doğrusu düşünmemiştim. 'Ada' ismi gibi bir anlamı ve imkanı barındırıyor. Herkesten, her şeyden uzak olma halini yani. Ruhu 'sıfırlamak', kafayı 'resetlemek' için inşa edilmiş gibi. Ama insanoğlu bu. Yeterince sessizliğin ve huzurun ardından başka insan sesleri, gülüşleri, sohbetleri de arıyor haliyle. O arayışın da dünyanın muhtemelen en tatlı arızalarından oluşan bir 'kadro' ile ödüllendirilişini coşkuyla karşılıyorsunuz. Vadinin insanları, tabiat ile erken yaşta kurduğu sağlıklı iletişim nedeniyle bir parça 'şekerli', bir parça 'Radagast' zaten. Ada; bununla yetinmiyor, birkaç basamak sonrasını vaat ediyor ve yerine getiriyor. Binlerce yıllık ormanların arasında, hayatımın en çene ağrılı kahkahalarını, en oyuncaklı insanlarını, en şahane gürültülerini; medeniyetten geri dönülemez uzaklıkta olma hissiyle bir arada deneyimlemek hakikaten paha biçilemez bir şeydi. Kısacası çok özel bir coğrafyanın, çok özel bir sürprizi Ada. Biraz; Alice'in, 'Harikalar Diyarı''ndaki maceralarını başlatan o büyülü delik, biraz Bilbo Baggins'in kulübesi, biraz 'How I Met Your Mother'daki bar, biraz Büyük Budapeşte Oteli... Son not, bu fantastik köşkün iki efendisi için. Öz kardeş olduğu halde (en azından bize söyledikleri buydu) birbirinden bu denli farklı iki karakter, herhalde ancak bu havası, suyu acayip memlekette karşınıza çıkabilir! Tıpkı fantastik başyapıtlardaki gibi birbirlerini tamamlayan, kötüleri bu dayanışma sayesinde alt eden esas oğlanlara benziyorlar. Olgun, ölçülü, zarif, bilge Tunç ile (evet sen!) uçarı, havai, serseri, öngörülemez, sevimli Tayfun. Onlarınki deyim yerindeyse, Büyücü Gendalf ile Ninja kaplumbağa Michelangelo'nun kurduğu bir yüzük kardeşliği... Harika adamlar, harika insanlar, harika bir mekan velhasıl... Son sözüm şudur sevgili gezginler; Fırtına'ya tutulan, bir yolunu bulup kendini 'Ada'ya atmaya baksın...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ada Bungalov
Ada Bungalov

-

Konumu, kalitesi, doğası

Hafta sonu tatilinde fotoğraflarını ve konumunu çok beğenerek oldukça yüksek beklentilerle gittiğim fevkalade güzel bir yer. Mekan hem coğrafya hem tesis başka yerlerle kıyaslanmayacak kadar farklı, güzel ve özel, konum olarak çok çok iyi bir yerde, pansiyondan dışarı ayağınızı attığınız ilk andan itibaren büyüleyici doğa ile baş başasınız. Pansiyon hizmetleri o kadar kaliteli ve iyi ki, yazmakla bitmez, farklı bir deneyim ya da değişik tipte bir gezi, seyahat planlıyorsanız Ada Pansiyon Rize'yi çok seveceksiniz. Şansınız varsa şayet gece şömine etrafında canlı müzik keyfine varacaksınız. Tavsiyem özel bir an yaşamak, hafızalarda kusursuz bir iz bırakmak istiyorsanız Ada Pansiyon Rize tercihiniz konumu, kalitesi, doğası ve personeli ile kesinlikle yüzünüzü kara çıkarmayacaktır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ada Bungalov
Ada Bungalov

-

Huzur ve keyfin birleştiği yer

Evimde gibi hissettiğim tek mekan. Huzur ve keyfin birleştiği yer. :) Odaları birbirinden bağımsız olduğu için daha rahat ediliyor. Akşamları şömine başında edilen sohbetler ve yemeklerin tadı başka yerde yok. Sahipleri çok ilgili ve her konuda yardımcı oluyorlar. Çamlıhemşin'de tercih edeceğim tek yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ada Bungalov
Ada Bungalov

-

Misafirperverliği ve konumu

Ada Pansiyon Rize misafirperverliği ve konumu ile bence huzurun tek adresi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ada Bungalov
Ada Bungalov

-

Konumu muazzam

Konumu muazzam bir mekan. Ada Pansiyon Rize'yi tercih sebebi yapan diğer unsurlar ise muhteşem kahvaltısı ve akşam yemekleri... İlgi, alaka ve servis mükemmel. Ayrılırken tekrar geliş tarihimi düşündüğüm nadir işletmelerden. Tunç ve Tayfun Güneri kardeşlere bir kez daha teşekkürler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)