Suhan İskender & Kebap, Kozyatağı

Suhan İskender & Kebap

  • İstanbul / Kadıköy / Kozyatağı
  • 19 Mayıs Mah. İnönü Cad. No:72

Suhan İskender & Kebap

Güler yüzlü hizmet anlayışı ve birbirinden lezzetli yemekleriyle müşterilerinin memnuniyetini kendine ilke edinmiş son derece kaliteli ve samimi bir mekan olarak karşımıza çıkıyor.

Kebabın ustası Suhan İskender & Kebap'tan enfes lezzetler sizi bekliyor. Sevdiklerinizle birlikte keyifli vakitler geçirebileceğiniz ve usta ellerden çıkan yiyeceklere doyabileceğiniz harika bir mekan.

Lezzetlerin müdavimi, mekanın tutkunu olacaksınız ve daha oradan ayrılmadan sevdiklerinizle tekrar bu harika mekanda buluşmanın planını yapmaya başlayacaksınız.

7 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
7
Telafi ederler diye düşünmüştüm
2

-

8 Haziran 2014 günü büyük bir iştahla gittiğimiz bu mekândan sinir küpü içinde ayrıldık. Döner porsiyon siparişim pembe pembe pişmemiş olarak geldi ve tekrar pişirilmesini rica ettim. Tekrar geldi ve etler yine aynı pembe... İnsanı enayi yerine koyar gibi... Üstelik bir parça etin arasında simsiyah bir de kıl vardı bu defa... Tekrar yolladım ve çok sinirlendim. Ne iştah kaldı ne de keyif! Dayanamayıp yetkili ile gör.. Devamını Göster

7
Güler yüzleri yeter
10

-

Özellikle yemekleri çok güzel. Kozyatağı'ndaki herkesi beklerim. Şahsen ben çok memnun kaldım.

7
Siparişler gecikmiyor
8

-

Sürekli olarak sipariş verdiğim bir mekan. Siparişler şimdiye kadar hiç gecikmedi. Kebap çeşitleri gerçekten çok lezzetli.

7
Hizmet kalitesi
8

-

Restoranların, güler yüzlü hizmet diye bahsettiği sıfatı tam anlamıyla sergiliyorlar.

7
Suhan
10

-

Fındık lahmacunda bir numara.

7
Lahmacunu mükemmel
10

-

Lahmacunu ve çiğ köftesi çok çok lezzetli, İstanbul'da yediğim en iyi lahmacun desem yalan olmaz. Kozyatağı civarinda olanlar muhakkak uğrasın.

7
Favorim tavuk şiş menü
10

-

Mekan temiz, garsonlar ilgilenen ve güler yüzlü insanlar. Tavuk şiş menü favorimdir.

Yakınındaki Oteller