Polonez Barbekü

  • İstanbul / Kadıköy / Caddebostan
  • Bağdat Caddesi No:291/C

Polonez Barbekü

Dünyanın, kendi konseptinde en ünlü caddelerinden biri olan Bağdat Caddesi'nde 2002 yılında açılan Polonez Barbekü; 200 kişilik açık, 150 kişilik kapalı alanda, işin ustalarınca her şeyin en iyisi kullanılarak özenle hazırlanan nefis yiyecekleri ve 35 kişilik uzman personeli ile Cadde'ye renk katmaya devam ediyor.

Polonez Barbekü'yü tercih etmeniz için birçok sebep var aslında... Yoğun bir iş günü sonunda rahatlamak, mutlu bir olayı kutlamak, zengin mutfağımızdan muhteşem lezzetler tatmak, buz gibi bira eşliğinde bahçemizdeki dev ekrandan ve her alana yerleştirilmiş LCD ekranlardan futbol keyfini coşkuyla yaşamak bunlardan yalnızca bir kaçı...

Fazla söze gerek yok, sizi Bağdat Caddesi'nde sıcak ve huzurlu bir ortamda Polonez Barbekü lezzetlerini keşfetmeye davet ediyoruz.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Et yemekleri çok lezzetli
8

-

Brasserie Polonez yediğim en lezzetli et yemeklerine sahip diyebilirim. Bağdat Caddesi'nin kalabalık kısmından uzakta olması da ayrı bir güzel. Dekorasyon olarak çok çekici bir yanı yok. Servisini beğendim, tavsiye ederim.

Yakınındaki Oteller