Peranostra Tünel Bar

  • İstanbul / Beyoğlu / Asmalımescit
  • Tünel Meydanı No:4A - Beyoğlu

Peranostra Tünel Bar

Tünel Meydanı'ndaki en bilindik mağazalarından biri olan Lay Lay Lom’un yerine açılan Peranostra Tünel Bar, minimal dekorasyonu, menüsü ve DJ performasları ile oldukça iddalı bir mekan.

Her gün için ayrı ayrı düzenlenmiş Peranostalgica geceleri bunlardan biri. Peranostalgica gecelerinde her salı 60’lardan 90’lara yabancı şarkılarla alla franca geceleri düzenleniyor.

Çarşambaları aynı dönemlerin yerli şarkılarını dinleyebileceğiniz alla turca geceleri, perşembeleri ise international gecesinde her telden, her kültürden müzikler çalıyor mekânda.

Menüde ise Wasa’lı kanepe, yengeç bacaklı bruschetta, tahıllı salata, körpe ıspanak ve Akdeniz yeşillikleriyle servis edilen somon ızgara, ızgara antrikot, tavuk ve mantarlı dürüm, hellimli kalamar, paellanostra, risotto, gibi birbirinden lezzetli alternatif yemekler var.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Tünel'in yeni gözde mekanlarından
6

-

Asmalımescit Tünel'in en popüler mekanlarından biridir Peranostra Tünel Bar. Minimal dekorasyonu, zengin menüsü ve DJ performasları ile oldukça iddalı bir mekan. Şarapları, kokteylleri ve salata çeşitleri ile Tünel'deki uğrak mekanlarımdan biridir. Tek dezavantajı fiyatları biraz pahalı.

Yakınındaki Oteller