Palma d'Oro

  • İstanbul / Kadıköy / Suadiye
  • Kazım Özalp Sok. No.50

Palma d'Oro

Davet & Organizasyon
Sirket yemekleri, nişan yemekleri, nikah davetleri, kına gecesi organizasyonları, doğum günleri, ve benzeri davet ve organizasyonlarınızda sizleri davet salonlarımızda ağırlıya biliriz.

Davetlerinize özel menü seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz canlı müzik gruplarımız veya size özel DJ performansla unutulmaz anlar keyifli dakikalar yasayabilirsiniz. Salonlarımız. 1. Kat sömineli salon 90 kişilik & 2.kat 60 kişilik bahçe katı size özel salonumuz 40 kisilik.


Romantik Gün
Bugün misafirinizin doğum günü veya yıldönümünüz , yoğunluktan hiçbir hazırlığınız yok keyifli ve suprizlerle dolu bir yemek yemek istiyorsunuz, öyleyse bizi arayın biz sizin için herşeyi düşünelim. Bizi aramanızı bekliyoruz 0216 363 21 10 (Yıldıray Yurtseven, Selçuk Durak, Osman Kuyumcu, Ozan Yurtseven, Derya Yazci)

Brunch
Her pazar saat 10-30 --14-30 arası giriş katımızda (225 kişilik) pazar için ev sahipliği yapıyoruz . Ürünlerimizi açık büfe olarak servis ediyoruz.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Servis iyi değil
2

-

Sevgililer Günü'nde gittik. Pişman olduk. Servis iyi değil, bir masa vermişler, duvara baktık. İdareten masa koymuşlar. 2 hafta önce rezervasyon yaptırmıştık. Tuzluk kirli, altında ve masada makarna artığı. Bir daha kesinlikle gitmem. Kapısının önünden bile geçmem.

Yakınındaki Oteller