Ortam Restaurant

  • Muğla / Datça / Hayıtbükü
  • Mesudiye Köyü

Ortam Restaurant

Ortam Restaurant, Hayıtbükü'nde lezzeti arayan herkesin gelip görmesi gereken bir köşedir. İlk gelen müşterilerimizin lezzet etkisi 2 hafta üzerinden geçmiş olmalarına rağmen halen devam ettirebilen bir mekandır.

Sizi, Ortam Restaurant'ta Süleyman Bey'in ellerinden çıkan kalamar dolması karşılıyor. Kalamar içerisine konulan deniz garnitürleri ile mangal üzerindeki görsel şölen, tarator sosla midenizde son buluyor.

Geniş tabağa serili çoban salatası, manzara eşliğinde sınıf atlıyor. Sunuma eşlik edebilecek ufak bir rakı gecenizde sukunetinize destek olabilir.

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
Çocuklu tatil için ideal
10

-

Sadece denize girmek ve kahve içmek için gittiğimiz Hayıtbükü sahilinde Ortam Restaurant ve pansiyonun güler yüzlü ve sıcak personeliyle karşılaşıp tatilimizi 4 gün uzattık. Yemekleri, mezeleri tek kelime ile muhteşemdi. Çocuklu tatil için ideal bir yer ki bu sene de aynı yere rezervasyonumuzu yaptırdık.

2
Eğitim her şey
2

-

Dün akşam yemeğe gittiğimiz Datça, Ortam Restaurant'ta masadan müşterilerin çabuk kalkması ve böylece yeni müşteri almak için daha soğuk mezelere yeni başlamışken sofraya balık gönderildi. Daha ara sıcak sipariş verecektik dediğimizde, ee 15 dakika bekledik sipariş vermeyince balığınızı pişirip gönderdik dediler. Ellerinde istediğimiz türden başka balık da olmadığından iptal ettirsek gece bir daha balık yiyemeyeceği.. Devamını Göster

Yakınındaki Oteller