Ora Bar

  • Muğla / Bodrum
  • Çarşı Mh., Doktor Alim Bey Caddesi, 48400

Ora Bar

Ora Bar, pek çoğumuzun hayatında yeri olan bir mekândır. Bugün Bodrum'un en tanınan, en sevilen eğlence mekânı sahiplerinin çoğu Ora Bar'ın tezgâhından geçmiştir.

Bu yıl Ora Bar on sekizinci yaşını kutluyor ve şimdi yine emin ellerde. Yeni sahipleri Ümit Tan ve Ömer Cağaloğlu günün trendlerine uygun, yeni bir anlayışla Ora Bar'ı Ora Bar yapan değerleri koruyarak geleneği sürdürüyorlar. Ümit Tan Turgutreisli bir işadamı, Ömer Cağaloğlu ise Ora Bar'lı bir DJ ve işte karşımızda Ora Bar: yine yeni yeniden!


Başka bir tadı var Ora Bar'da eğlenmenin, belki biz yıllardır süren alışkanlığımızdan dolayı böyle hissediyoruz, belki de barlar caddesinin en bilinen ve en çok gidilen tarafı Ora Bar taraflarına düşen kısım olduğu için, Ora Bar'ın kapısının önünde durup içerden gelen müziği dinlemek dahi güzel geliyor bize. Böyle bildik bir atmosferi var Ora'nın.

İlk kez gidenin bile kendini yabancı hissetmeyeceği, sıcak bir ortam. Günün trendy müzikleri ve çok iyi bir ses düzeniyle Bodrum gece hayatının tam ortasında olduğunuzu biliyorsunuz.

Ora'dasınız işte!

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Barlar Sokağı'nın gediklisi
8

-

Yıllardır Bodrum'un ve Bodrum Barlar Sokağı'nın eğlence adresi. Biraz basık olmasının dışında keyif aldığım bir mekan. Umarım hediyelik eşyacılar sokağı olmaya doğru giden sokağın mahkus kaderine kurban gitmez.