Olimpia Event Hall

  • İstanbul / Beyoğlu / Taksim
  • İstiklal Cad. Acara Sk. No:2 (Y.K.K.M. Yanı) Galatasaray

Olimpia Event Hall

Adından da anlaşılacağı üzere bir etkinlik & performans mekanı olan Olimpia, Beyoğlu nun yaşayan efsanelerinden biri olarak dikkatleri çekiyor. Tarihi Mısır Apartmanına dahil olan Olimpia, İstiklal Caddesi Üzerinde Acara Sokak girişinde yer alıyor (Galatasaray Lisesi ve Yapı Kredi Kültür Merkezini geçtikten hemen sonra)

Basın ve Eğlence Koordinatörlüğünü Özellikle Nostaljik Partileriyle tanınan Hakan Küfündür'ün yaptığı mekan Retro bir klüp olarak hizmet versede canlı performanslarada yer veriyor. 1000 Kişi kapasiteli olan, 70'li ve 80'li yılların bir çok Türk filmine ev sahipliği yapmış, zamanının en popüler gece kulüplerinden biri olan "Olimpia", özellikle nostaljik geceleriyle dikkatleri çekiyor. Eski 45'likler, 70'ler, 80'ler, 90'lar, Oldies, Sezeninciler, 90'lar Türkçe Pop gibi gecelerin yanısıra Canlı Performanslarlada karşımıza çıkacak olan "Olimpia"'da, hafta içi Karaoke, Latin Geceleri gibi etkinlikler yer alacak.

Hedef kitlesi 18-45 arasında olan Olimpia'da kimi zaman kurumların çok özel geceleri kimi zamanda üniversite partilerine şahit olabilirsiniz.

İstiklal Caddesi Üzerinde Yapı Kredi Kültür Merkezinin hemen yanında bulunan, yeni adıyla Tom Tom sokakta bulunan mekan 2010 - 2011 sezonun en eğlenceli mekan alternatifleri arasında.

4 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
4
Garsonlar cana yakın
10

-

Mekan çok iyi... Garsonlar cana yakın ve Taksim gibi bir yerde tercih edilecek tek mekan diyebilirim. Başkası için bilemem ama benim için mekanın müşteri potansiyeli önemlidir. Sevgilimle gidip rahatsız olmadığım tek mekan diyebilirim.

4
Bir çok problem yaşatıyor
2

-

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Özellikle kız arkadaşınız ile gittiğinizde hem insanları, hem çalışanları olsun bir çok problem yaşatıyor. Taksim'de gidilecek en son yer. Birçok yer gibi hesap tutarından fazla geliyor. Banko 100-150 TL fazladan alıyorlar. İtiraz etme hakkınız yok 18-24 yaş arasında iseniz.

4
Çok kötü
2

-

Mekanda içilen her şeyi fazla fazla yazdılar. Bunu kendilerine iletip kameradan bakabileceğimizi söylediğimizde ise tehdit edip "Bizden daha iyi bilemezsiniz, buradan çıkamazsınız akıllı olun" dediler. Zorla 150 lira fazla parayı aldılar. (Ayrıca kız arkadaşınızla gidecekseniz dikkat, mekanda damsız girme sorunu yok. 5'li erkek grubunun ortasında bulabilirsiniz kendinizi)

4
Şikayetçiyim
2

-

Dün gece mekana gittik, ilk olarak iki adet enerji içeceği içtik. Daha sonra garson gelip hesap istedi. Ben size güvenemem belki kaçar gidersiniz dedi, şok olduk. Böyle bir şey ömrümde görmedim. Şikayetçiyim.

Yakınındaki Oteller