Oda Cafe & Bar

  • Çanakkale / Bozcaada
  • Alaybey Mah. Kurtuluş Cad.

Oda Cafe & Bar

Oda Cafe & Bar, zengin içki menüsünde margarita, caipirinhia ve mohito gibi kokteylleri mevcuttur. Servisi sabahın ilk saatlerine kadar devam eden kahve çeşitleri tadabileceğiniz neredeyse tüm Bozcaada şarapları, buzlu meyve ve kahve frappeleri, adanın ünlü yabanmersini, gelincik ve üzüm likörleri bulunuyor.

Bar öğle saatlerinden itibaren sürpriz tatlar hazırlıyor. Atıştırmalık diye nitelendirilebilecek özel oda tabağında sunulanlar bar'ın günlük kararıyla verilen deniz mahsulleri ve ada otlarından hazırlanan etli veya peynirli sıcak soğuk mezelerden oluşuyor.

Hazırlanan tabağın keyfini limandaki balıkçı tekneleri, kalenin güzelliği ve adanın otantik şarapları eşlinde ister masalarda isterseniz de barda oturarak çıkartıyorsunuz.

Oda Cafe & Bar, kaliteli ve zengin müzik arşiviyle de dikkat çekiyor. Saat 22:00’den sonra farklı bir atmosfere kayan mekanda artık etrafta pek duyamadığımız klasik 70'lerden soft rock parçalar, latin, jazz ve barın o geceki atmosferine göre çalınan nostaljik türkçe şarkılarla karşılaşabilirsiniz.

Küçük limana, feribot iskelesine ve balık restoranlarına hafifçe yukarıdan bakan bir konumda olan Oda Cafe & Bar’nın sokaktaki masalarında, bar'ında veya ufak balkonunda manzaraya karşı geçireceğiniz bir akşam adadaki unutamayacağınız akşamlarınızdan biri olabilir.
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Yakınındaki Oteller