No Seven Steak House Kasap

  • İstanbul / Beşiktaş / Etiler
  • Akatlar Mah. Haydar Aliyev Cad. Yeşim Sok. No:7

No Seven Steak House Kasap

Kalitesini vazgeçilmez kılan Dry Age ürünlerini Türk damak tadına uygun şekilde marine ederek bir ilke imza atıyor ve misafirlerinin beğenisine sunuyor.

Lezzeti yaşam biçimi haline getirenler için ilk şubesinin kapılarını Etiler'de hizmete açan No Seven Steak House Kasap farklı tatlar, zengin ve seçkin mönülerle kendini vazgeçilmez kılıyor.

Mekan, misafirlerini 90 kişilik villa, 30 kişilik VIP salon ve 36 kişilik bahçesiyle ağırlayabilme ayrıcalığı ile ön plana çıkıyor. İş toplantıları, öğlen ve akşam yemekleriniz için mekanın müdavimi olacaksınız.

“'Marine”' Steak ile İstanbul'daki diğer Steak House'lardan ayrılan No Seven, kaliteli etlerini beğeninize sunuyor, size de afiyetle yemek düşüyor. Bu en iyi ve kaliteli et çeşitlerini kasap reyonunda bulunduran işletme, 28 ila 90 gün arasında dinlendirdiği Dry Age ürünleri ile mükemmeliyeti damak tadında da yakalıyor.

Mekana girdiğinizde sizi güleryüzlü, misafirperver ve işinin uzmanı personel karşılıyor. No Seven Steak House Kasap hayatınızda yalnızca size ait anlar sunuyor.

Ayrıca arzu edilen tüm kaliteli et ürünleri seçkin kasap reyonunda hazırlanarak adresinize teslim ediliyor.
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Yakınındaki Oteller