Niğde Otelleri

Kapadokya bölgesinin en güzel parçalarından biri olan Niğde, yılın her mevsimi turistler tarafından ziyaret edilmektedir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Niğde Otelleri

Toplam 6 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Yemekler güzel"

"Giriş, karşılama, yemekler"

7.4

Misafir yorumu

10 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 35 60

"Güzelmiş"

"İdeal bir yer"

8.7

Misafir yorumu

3 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Çiftehan Termal Otel
Çiftehan Termal Otel

Çiftehan Termal Otel

Tatil.com çağrı merkezi 0 850 600 50 50

Tatil.com

En uygun oda fiyatı

256 TL

En Uygun Fiyata Git
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Niğde Otelleri ve Niğde Otel Fiyatları

Kapadokya bölgesinin en güzel parçalarından biri olan Niğde, yılın her mevsimi turistler tarafından ziyaret edilmektedir.

Tarihiyle, doğal güzellikleriyle, kültürüyle göz dolduran Niğde, eski dönemlerde birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Hititler, Asurlar, Frigler, Romalılar, Bizanslar, Selçuklu ve Osmanlılar…

Her medeniyetten taşıdığı izlerini günümüze kadar getirebilmeyi de başarmıştır Niğde. Zengin kalıntılarından dolayı merak edilen bir şehir olmuş ve yerli turistlerin yanı sıra yabancı turistlerin de ilgisini ve beğenisini kazanmıştır.

Niğde'nin tarih turizmde önemli bir nokta olması, şehirde otellerin açılmasını sağlamıştır. Niğde'de oteller, butik oteller ve pansiyonların yanı sıra termal oteller de bulunmaktadır. Çünkü Niğde, antik çağlardan bu yana termal su kaynaklarına sahiptir. Sağlık turizminde önemli bir yere sahip olması da termal otellerin şehirde yoğun olmasını sağlamıştır. Niğde'deki otellerin odalarında her detay düşünülmüştür. Aynı zamanda Niğde otelleri dostlarınızla veya ailenizle birlikte rahatlıkla konaklayabileceğiniz tesislerdir.

Niğde gezinizde hem tarihi bir yolculuk yapmak hem de kaplıca sularında dinlenmek istiyorsanız Niğde otellerinin birinde konaklayabilirsiniz.

Dilerseniz 3 ve 4 yıldızlı kent otellerinde, dilerseniz butik otel ve pansiyon gibi bütçeye daha fazla hitap eden konaklama tesislerini tercih edebilirsiniz.

Niğde otellerinin birçoğu merkezi yerlerde konuşlanmıştır. Bazı oteller ise şehrin gezilecek tarihi mekanlarına daha yakındır. İnternet üzerinden yapacağınız araştırmayla Niğde otellerinin konumlarını gezilecek mekanlarına ne kadar uzaklıkta olduklarını ve hizmetleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Her ilçesinde konaklama imkanı bulabileceğiniz Niğde, otelleri ve diğer konaklama tesisleriyle keyifli bir tatil sunacak sizler için.

İç Anadolu bölgesinin turizm bakımından canlı şehirlerinden biri olan Niğde, özellikle Kapadokya bölgesinin bir parçası olması bakımından her yıl pek çok ziyaretçiyi ağırlıyor.

İç Anadolu bölgesinin turizm bakımından canlı şehirlerinden biri olan Niğde, özellikle Kapadokya bölgesinin bir parçası olması bakımından her yıl pek çok ziyaretçiyi ağırlıyor. Niğde'ye gelen gezginler ise hem şehir merkezinde hem de çevre ilçelerde yer alan otellerde konaklıyor.

Niğde otellerinin bir kısmı şehir merkezinde yer alırken bir kısmı da termal kaynakları ile ünlü Çiftehan ve diğer çevre ilçelerde bulunuyor. Gezginler yapmak istedikleri konaklama biçimine göre bu Niğde otelleri arasından kendilerine uygun olanları seçiyor.

Niğde otel fiyatları, tesislerin bulundukları konumlara göre değişebildiği gibi tesisin kategorisine, sezona ve talebe göre de değişiyor. Yıldan yıla fazla değişiklik göstermyene Niğde otel fiyatları genellikle sezona göre farklı seçenekler sunuyor misafirlerine.

Bahar ve yaz aylarında Niğde otel fiyatları diğer sezonlara göre daha yüksek bir seyir izliyor. Yükse sezonda gecelik ortalama 100-150 TL'den başlayan Niğde otel fiyatları kış aylarında daha uygun ücretlerle konaklama fırsatı sunuyor konuklarına.

2017 yılı Niğde otel fiyatları baha aylarına doğru tesisler tarafından güncellenecek ve yine bu sezon da gezginler için uygun konaklama fiyatları sunmaya devam edecek Niğde otelleri.

Siz de İç Anadolu'nun bu güzel şehrinde keyifli ve bütçenize uygun bir konaklama yapmayı düşünüyorsanız hemen Niğde otelleri ve Niğde otel fiyatlları sayfamızı inceleyerek dilediğiniz otelde rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın