Niğde Merkez Otelleri

Niğde, tarihi dönemlerdeki adı ile Nahita ya da Nakita. Niğde Gazoz'unun ana vatanı. Tarihi ve turistlik değere sahip yapıları ile hem tatil hem de kaplıca turizmine sahip yerdir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Niğde Merkez Otelleri

Toplam 4 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Niğde Merkez Otelleri ve Niğde Merkez Otel Fiyatları

Niğde, tarihi dönemlerdeki adı ile Nahita ya da Nakita. Niğde Gazoz'unun ana vatanı. Tarihi ve turistlik değere sahip yapıları ile hem tatil hem de kaplıca turizmine sahip yerdir.

Niğde, İç Anadolu Bölgesi'nin güneydoğusunda ve Kapadokya bölgesinde yer almaktadır. Niğde, termal ve kaplıca su kaynakları, tarihi ören yerleri, zengin tarihi dokusu, doğal güzellikleri, dağ ve kış turizmi ile yıl boyunca yerli ve yabancı turistlerin ilgi gösterdiği bir ilimizdir.

Tarihi, doğası ve yakın mesafede bulunan Kapadokya bölgesi ile Niğde'ye hem turistlik gezi hem de iş amacıyla yıl içerisinde yerli ve yabancı pek çok kişi ziyaret etmektedir. Niğde'ye gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok otel hizmet vermektedir. Tüm yıl açık olup hizmet veren Niğde Merkez otelleri kategorisinde kent otelleri, termal oteller ve yıldızlı oteller listelenmektedir.

Niğde Merkez otelleri, şehrin merkezinde yer almasının da etkisiyle kamu binalarına, iş merkezlerine, bankalara, restoranlara, alışveriş noktalarına yakın mesafede yer almaktadır. Niğde Merkez otelleri, şehrin merkezinde olduğundan dolayı iş veya turistlik gezi için gelenlerin oldukça rahat edebileceği bir konumda olup kusursuz bir hizmet vermektedir.

Niğde Merkez otelleri dört mevsim hizmet vermekte ve gelen misafirlerini ağırlamaktadır. Niğde Merkez otelleri kategorisinde yer alan otel kategorileri özellikle yaz, sömestr ve bayram tatillerinde talep görmektedir. Tüm yıl yaşanılan bu hareketlilikten dolayı tatil zamanlarında Niğde Merkez otelleri kategorisinde yer alan otel kategorilerinden birinde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmaları yönünde olmaktadır.

Niğde Merkez otelleri, otel fiyatları, fotoğrafları, otellerin konumları ve tüm özellikleri bu sayfada bulunmaktadır. Bu sayfada listelenen tüm Niğde Merkez otellerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Niğde Merkez oteli ile iletişime geçerek de ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Niğde Gazozu, höyükleri, dağları, ovaları ve doğal güzellikleri ile Niğde hem kış turizminde hem de yaz turizminde oldukça ilgi gören illerimizdendir.

Niğde, İç Anadolu Bölgesi'nin güney doğusundadır. Üç tarafı Toroslarla çevrilidir ve Kapadokya bölgesinde yer almaktadır. Bölgenin milattan önce 2000'li yıllara dayanan tarihi ve Çiftehan beldesinin kaplıcaları ile de oldukça yoğun bir ilgi görmektedir.

Niğde'ye yıl içerisinde iş için, sağlık için ya da turistlik gezi için pek çok kişi gelmektedir. Niğde'ye gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde oteller tüm yıl açık olup misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Niğde Merkez'de hizmet veren bu konaklama otelleri şehrin merkezinde olduğundan dolayı kamu binalarına, iş merkezlerine, bankalara, alışveriş mekanlarına ve restoranlara da oldukça yakındır.

Niğde Merkez otel fiyatları ise otellerin bulunduğu konuma göre farklılık gösterirken bu farklılığa, misafirlerinin rahatı ve huzuru için tesis genelinde ve konaklama yapılan odalarında sunduğu hizmete ve sağladığı olanaklar da etki etmektedir.

Niğde Merkez otel fiyatları ve otelleri bu sayfada fotoğrafları, konumları ve ayrıntılı özellikleri ile listelenmektedir. Bu sayfada bulunan listeden beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz oteline mesaj atabilir ya da 0850'li numarasını arayarak iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli, sağlıklı ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Niğde Merkez otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Hotel Osmanbey
Hotel Osmanbey

-

Güzelmiş

Çok güzelmiş.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Hotel Niğde
Grand Hotel Niğde

-

İyi bir otel değil

Bir otel bu kadar hayal kırıklığı yaratabilir, verilen paraya değmez. Hizmet yetersiz, çalışanlar ilgisiz. Odalar temiz değil. Dekorasyonu da hiç beğenmedim. Yemekler lezzetli değil. Peynir - ekmek yiyin daha iyi, onu da zamanında getirebilirlerse zaten. İnternet çekmiyor bile.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Osmanbey
Hotel Osmanbey

-

İdeal bir yer

İdeal bir yer dinlenmek için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Osmanbey
Hotel Osmanbey

-

İdare eder

Otelin lobisi yok. Otel güzel ama ne küllük var ne de yatağa yakın yerde priz. Ama yinede iyi yani.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Şahiner Niğde
Hotel Şahiner Niğde

-

Lüks değil ancak güler yüz var

Paranızın karşılığını bu otelde alabilirsiniz. Çok lüks bir yer değil. Güler yüzlü personeli var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Şahiner Niğde
Hotel Şahiner Niğde

-

Eviniz kadar rahat

Eviniz kadar rahat bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Şahiner Niğde
Hotel Şahiner Niğde

-

Niğde'nin Hilton'u

Çok nezih ve temiz bir ortam. Kalmaya değer. Niğde'nin Hilton'u bence.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)