Niğde Merkez Otelleri

Niğde, tarihi dönemlerdeki adı ile Nahita ya da Nakita. Niğde Gazoz'unun ana vatanı. Tarihi ve turistlik değere sahip yapıları ile hem tatil hem de kaplıca turizmine sahip yerdir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Niğde Merkez Otelleri

Toplam 4 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Lüks değil ancak güler yüz var"

"Eviniz kadar rahat"

10

Misafir yorumu

3 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Güzelmiş"

"İdeal bir yer"

8.7

Misafir yorumu

3 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Niğde Merkez Otelleri ve Niğde Merkez Otel Fiyatları

Niğde, tarihi dönemlerdeki adı ile Nahita ya da Nakita. Niğde Gazoz'unun ana vatanı. Tarihi ve turistlik değere sahip yapıları ile hem tatil hem de kaplıca turizmine sahip yerdir.

Niğde, İç Anadolu Bölgesi'nin güneydoğusunda ve Kapadokya bölgesinde yer almaktadır. Niğde, termal ve kaplıca su kaynakları, tarihi ören yerleri, zengin tarihi dokusu, doğal güzellikleri, dağ ve kış turizmi ile yıl boyunca yerli ve yabancı turistlerin ilgi gösterdiği bir ilimizdir.

Tarihi, doğası ve yakın mesafede bulunan Kapadokya bölgesi ile Niğde'ye hem turistlik gezi hem de iş amacıyla yıl içerisinde yerli ve yabancı pek çok kişi ziyaret etmektedir. Niğde'ye gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok otel hizmet vermektedir. Tüm yıl açık olup hizmet veren Niğde Merkez otelleri kategorisinde kent otelleri, termal oteller ve yıldızlı oteller listelenmektedir.

Niğde Merkez otelleri, şehrin merkezinde yer almasının da etkisiyle kamu binalarına, iş merkezlerine, bankalara, restoranlara, alışveriş noktalarına yakın mesafede yer almaktadır. Niğde Merkez otelleri, şehrin merkezinde olduğundan dolayı iş veya turistlik gezi için gelenlerin oldukça rahat edebileceği bir konumda olup kusursuz bir hizmet vermektedir.

Niğde Merkez otelleri dört mevsim hizmet vermekte ve gelen misafirlerini ağırlamaktadır. Niğde Merkez otelleri kategorisinde yer alan otel kategorileri özellikle yaz, sömestr ve bayram tatillerinde talep görmektedir. Tüm yıl yaşanılan bu hareketlilikten dolayı tatil zamanlarında Niğde Merkez otelleri kategorisinde yer alan otel kategorilerinden birinde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmaları yönünde olmaktadır.

Niğde Merkez otelleri, otel fiyatları, fotoğrafları, otellerin konumları ve tüm özellikleri bu sayfada bulunmaktadır. Bu sayfada listelenen tüm Niğde Merkez otellerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Niğde Merkez oteli ile iletişime geçerek de ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Niğde Gazozu, höyükleri, dağları, ovaları ve doğal güzellikleri ile Niğde hem kış turizminde hem de yaz turizminde oldukça ilgi gören illerimizdendir.

Niğde, İç Anadolu Bölgesi'nin güney doğusundadır. Üç tarafı Toroslarla çevrilidir ve Kapadokya bölgesinde yer almaktadır. Bölgenin milattan önce 2000'li yıllara dayanan tarihi ve Çiftehan beldesinin kaplıcaları ile de oldukça yoğun bir ilgi görmektedir.

Niğde'ye yıl içerisinde iş için, sağlık için ya da turistlik gezi için pek çok kişi gelmektedir. Niğde'ye gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde oteller tüm yıl açık olup misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Niğde Merkez'de hizmet veren bu konaklama otelleri şehrin merkezinde olduğundan dolayı kamu binalarına, iş merkezlerine, bankalara, alışveriş mekanlarına ve restoranlara da oldukça yakındır.

Niğde Merkez otel fiyatları ise otellerin bulunduğu konuma göre farklılık gösterirken bu farklılığa, misafirlerinin rahatı ve huzuru için tesis genelinde ve konaklama yapılan odalarında sunduğu hizmete ve sağladığı olanaklar da etki etmektedir.

Niğde Merkez otel fiyatları ve otelleri bu sayfada fotoğrafları, konumları ve ayrıntılı özellikleri ile listelenmektedir. Bu sayfada bulunan listeden beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz oteline mesaj atabilir ya da 0850'li numarasını arayarak iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli, sağlıklı ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın