Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Afyonkarahisar Otelleri

Afyonkarahisar için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Afyonkarahisar Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Gizemli mağaraları, şifalı kaplıcaları, tarihi mekanları ve antik kentleri ile Afyonkarahisar, ülkemizin görülmeye değer yerlerinden…

Her yıl yerli ve yabancı pek çok turist ağırlayan Afyonkarahisar adeta bir tarihi cennet. Geçmişten bugüne dimdik ayakta kalmayı başarmış kaleleri, tarihi camileri, kiliseleri ve manastırlarıyla muhteşem bir atmosferi var buranın. Hele o antik kentlerde geçmişe yolculuğa çıkmak, sizi alıp bambaşka diyarlara götürebilir. Mağara keşifleri ise ayrı bir macera Afyonkarahisar'da. Keşfedilmeyi bekleyen pek çok hazinesiyle Afyonkarahisar, ülkemizin mutlaka görülmesi gereken yerlerinden biri.

Tüm bu yönleriyle bir hayli misafir ağırlıyor Afyonkarahisar otelleri. Siz de bu güzide şehre geldiğiniz zaman bütçenize ve beklentilerinize uygun birçok konaklama alternatifi bulabilirsiniz. Dilerseniz termal otellerde üzerinizde biriken yorgunluğu atabilir ve şifa bulabilir, dilerseniz de 5 yıldızlı otellerde lüksün ve konforun eşsiz uyumunu yakalayabilirsiniz. Tüm bunlar Afyonkarahisar otellerinde sizleri bekliyor. Turistik bir gezi için oldukça uygun bir konaklama alternatifi olan Afyonkarahisar otellerinde yerinizi çok geçmeden ayırtın ve bu tarihi bölgeyi keşfetmekte geç kalmayın deriz.

Siz de, yakın bir zaman içerisinde Afyonkarahisar'a tarihi bir gezi yapmayı planlıyorsanız eğer, Afyonkarahisar otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Afyonkarahisar otellerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Tarihi atmosferiyle insanı sarıp sarmalayan Afyonkarahisar, sahip olduğu zenginlikleriyle görenleri kendine hayran bırakıyor…

Geçmişten günümüze miras kalan tarihi mekanlarıyla gezginlerin uğrak noktalarından biri Afyonkarahisar. Birçok kale, tarihi cami, kilise ve manastır yer alıyor Afyonkarahisar'da. Tüm bu değerleriyle her yıl birçok turist misafir eden Afyonkarahisar, ülkemizin görülmesi gereken yerlerinden biri. Bölgede bulunan mağaralar ise ayrı bir macera konusu. Şifalı kaplıcalarıyla da ünlü olan Afyonkarahisar, hem doğaseverlerin hem de tatilcilerin sıklıkla ziyaret ettiği bir adres.

Afyonkarahisar'a turistik bir gezi ya da termal tatil için geldiğinizde, Afyonkarahisar otellerinde gönül rahatlığı ile konaklama yapabilirsiniz. Üstelik Afyonkarahisar otel fiyatları fazlasıyla uygun rakamlarda. Kaplıca sezonunun yoğun olduğu sonbahar aylarında Afyonkarahisar otel fiyatlarında biraz artış gözlemlenebiliyor ancak her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Afyonkarahisar'da. Afyonkarahisar otel fiyatları, otelin hizmet kalitesine ve sağladığı olanaklara göre değişkenlik gösteriyor. Fiyatlar kimi otelde kişi başı, kimi otelde ise oda fiyatı bazında ücretlendiriliyor. Genel olarak 2017 Afyonkarahisar otel fiyatlarının ortalama 95-100 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de, yakın bir zaman içerisinde herhangi bir sebepten dolayı Afyonkarahisar'a gelmeyi planlıyorsanız eğer, bütçenize uygun olan bir Afyonkarahisar otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hatta erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Afyonkarahisar otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanabilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Afyonkarahisar otellerini ve Afyonkarahisar otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Afyonkarahisar Hakkında

Kaplıcaları, mağaraları, camileri, tarihi ile Afyonkarahisar her yıl yerli, yabancı birçok turist ağırlamaya devam ediyor...

M.Ö. 4000 yıllarına dayanan tarihinde bir çok medeniyetin hakimiyeti altına girmiştir. Hattiler ve Hititlerin egemenliği altında bulunan Afyonkarahisar, M.Ö. 1200 yıllarında Friglerin, M.Ö. 500'lü yıllarda Pers'lerin, M.Ö. 300'lü yılarda Büyük İskender ile Makedonya egemenliği altına girmiştir. Büyük İskender'in ölümü ile Mısır, Babil ve Makedonya komutanları arasında başlayan mücadelede galip gelen Babil hakimiyetine giren bölge, M.Ö. 100'lü yıllarda Roma'nın Afyonkarahisar ve çevresinde, Anadolu'da bir Asya Devleti kurmak istemesi ile kurulan devlet ile M.S. 400 yıllarına kadar Roma'nın egemenliği altında kalmıştır. 11. yüzyıl sonlarında Selçukluların Anadolu'yu fethetmeye başlayınca Afyonkarahisar Süleyman Şah yönetimine girmiştir. Daha sonrasında Germiyan Bey'in sahip olduğu bölge II. Yakup Sami'nin vasiyeti üzerine Osmanlı hükümdarı II. Murat'a bırakılmıştır. İşgalci devletler Osmanlı Devletinin gücünü yitirmesini fırsat bilerek bölgeye saldırmışlardır. 1922 yılında Afyonkarahisar ve çevresine yapılan saldırılar ile bölge tekrar Türk egemenliği altına girmiştir.

Afyonkarahisar ve diğer kaleleri ziyaret edebileceğiniz gibi, tarihi camileri, kiliseleri ve manastırıda görebilirsiniz. Birçok Antik kenti de sınırlarında barındıran Afyonkarahisar'da geçmişe yolculuk sizleri bekliyor. Mağaralarda yapacağınız gezintiler ile daha önce keşfedilmemiş olanları keşfedebilirsiniz.

Özel kuş gözetleme evlerine gidebilir, yeşil alanlarında huzurlu bir yürüyüşe çıkabilirsiniz. Zevkinize hitap edecek olan müzik seçenekleri ile canlı müzik dinleyebileceğiniz cafelerinde keyifli saatler geçirebilirsiniz. Yöreye has olan lezzetleri seçeceğiniz bir restaurantta tatlarına bakabilirsiniz.

İstanbul'a 461km, İzmir'e 328km, Ankara'ya 257km mesafede bulunan Afyon'a rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Afyonkarahisar otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Söztürk Otel
Söztürk Otel

-

Kahvaltı güzeldi

Otel çok temiz ve yeni odalar geniş ferah. Sadece benim kaldığım odanın penceresi ve sinekliği tam kapanmıyordu. Sinek olmadığı için çok problem olmadı. Kahvaltı güzeldi. Otel personeli de güler yüzlü fiyat ta uygun. Ben memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)