Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Bingöl Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Bingöl Otelleri

Bingöl için {{ (filteredHotels).length}} / 7 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Bingöl Otelleri - En Uygun Bingöl Otel Fiyatları

Doğal zenginlikleriyle ziyaretçilerine unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatan Bingöl'de, konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatif bulunuyor…
Bingöl, ülkemizin Doğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan güzel şehirlerimizden biri. Doğal güzellikleri ile hatırı sayılır ölçüde yerli turist ağırlayan Bingöl, bu yönüyle Türkiye'nin mutlaka görülmesi gereken şehirlerinden biri olma özelliği taşıyor. Tarihte birçok kavime beşiklik eden Bingöl, bu kavimler tarafından daha çok otlak ve yayla olarak kullanılmış. Bu nedenle de, her ne kadar köklü bir geçmişe sahip olsa da, tarihi zenginliğinin pek fazla olmadığını söyleyebiliriz Bingöl için. Kültür turizmi açısından yeterli gelişimi gösteremeyen Bingöl, sahip olduğu doğal zenginlikleriyle, bu açığını fazlasıyla kapatmayı başarıyor.

Bingöl'ün doğal güzelliklerini Ünlü Türk yazarı ve gezgini Evliya Çelebi, meşhur Seyahatname eserinde bolca anlatmış. Ülkemizdeki yaylaların neredeyse hepsinin sıralandığı Seyahatname'de, bu yaylalar arasından en güzel olanın ise Bingöl Yaylası olduğuna değinilmiş hatta.

Yaylaları, doğal gölleri, göletleri, ormanları, mesire yerleri, soğuk suları, termal su kaynakları, içmeleri, güneşin doğuşu, Bingöl Yüzen Ada'sı, av ve kış turizmine uygun alanları ile Bingöl, doğa turizmi açısından ülkemizin en iyi yerlerinden biri olarak görülüyor. Az sayıdaki tarihi eserleri ise, Bingöl'e gelindiğinde mutlaka görülmeli; Sentairus Kalesi, Kral Kız Kalesi (Dano-Hini), Kiğı Kalesi ve Kiğı Camii gibi.

Tüm bunları doyasıya yaşamak, Bingöl'ün doğasında adrenalin ve huzuru bulmak, tarihi eserleri yerinde görmek için, şehirde biraz zaman harcamanız şart. Bu da Bingöl'de nerede kalacağınız sorusunu gündeme getiriyor. Bu anlamda Bingöl otelleri, her konaklama anlayışına uygun hizmetleriyle ön plana çıkıyor. Misafirlerin rahat bir konaklama gerçekleştirmelerine olanak tanıyan Bingöl otelleri, konukların her türlü ihtiyacına cevap verecek düzeyde donanıma sahipler. Farklı bir tatil anlayışı beklentisi içerisinde olan misafirleri ağırlayan Bingöl otellerinde, Türk ve dünya mutfağından özenle seçilmiş lezzetleri de tatma imkanına sahip olacaksınız.

Siz de yakın bir zaman içerisinde, özellikle turistik gezi amacıyla Bingöl'e gelmeyi planlıyorsanız eğer, Bingöl otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Türkiye'nin en güzel yaylalarından birine sahip olan Bingöl, doğal güzellikleri ile ülkemizin görülmesi gereken şehirlerinden biri…
Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan Bingöl, doğal güzellikleri ile turizm potansiyelinin oldukça yüksek olduğu şehirlerimizden biri. Bingöl, geçmişte pek çok kavime ev sahipliği yapmış, ancak daha çok otlak ve yayla olarak kullanılmasından dolayı, tarihi bir zenginlik kazanamamış maalesef. Bu nedenle de Bingöl, kültür turizmi açısından fazla gelişim gösteremese de, doğasının zenginliği ve güzelliği ile bu açığı fazlasıyla kapatabiliyor.

Ünlü Türk yazarı ve gezgini Evliya Çelebi'nin Seyahatname'sinde Bingöl'ün doğal güzelliklerine uzun uzun yer verilmiş. Hatta ülkemizdeki tüm yaylaların isimlerini listeleyen Evliya Çelebi, bu yayların içinde en güzel olanın Bingöl Yaylası olduğunu belirtmiş.

Bingöl, yaylaları, doğal gölleri, göletleri, ormanları, mesire yerleri, soğuk suları, termal su kaynakları, içmeleri, güneşin doğuşu, Bingöl Yüzen Ada'sı, av ve kış turizmine uygun alanları ile özellikle yerli turistin ilgisini çekmeyi başarıyor. Az sayıdaki tarihi eserleri de görülmeye değer Bingöl'ün. Sentairus Kalesi, Kral Kızı Kalesi (Dano-Hini), Kiğı Kalesi ve Kiğı Camii şehre geldiğinizde mutlaka görmeniz gereken eserler arasında bulunuyor.

Tüm bu yönleriyle Bingöl otelleri, her yıl hatırı sayılır ölçüde misafir ağırlıyor. Bingöl otel fiyatları da bu duruma göre belirleniyor. Hem iş, hem de turistik amaçlı olarak şehre geldiğinizde, bütçenize uygun bir otel bulabilirsiniz Bingöl'de. Daha çok büyük ve 5 yıldızlı otellerin yer aldığı Bingöl'de, Bingöl otel fiyatlarının çok da pahalı olmadığını söyleyebiliriz. Her gelir düzeyine hitap eden Bingöl otel fiyatları, otelin bulunduğu konuma, sağladığı olanaklara ve hizmet kalitesine göre değişkenlik gösteriyor.

Siz de, herhangi bir sebepten dolayı şehri ziyaret etmeyi planlıyorsanız eğer, bütçenize uygun olan bir Bingöl otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hatta erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Bingöl otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanma şansı elde edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Bingöl Hakkında
Bingöl; doğal güzellikleri, ev sahipliği yaptığı Yolçatı kayak merkezi ile her mevsim ziyaret edilmektedir.
Bingöl, Türkiye Cumhuriyeti'nin Doğu Anadolu Bölgesi'nin Yukarı Fırat bölümünde yer alan Bingöl, doğuda Muş, kuzeyde Erzincan ve Erzurum, batıda Tunceli ve Elazığ, güneyde ise Diyarbakır illeri ile komşudur.

Doğal güzellikleri ile hatırı sayılır ölçüde yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği Bingöl, bu yönüyle Türkiye'nin mutlaka görülmesi gereken şehirlerinden biri olma özelliği göstermektedir. Tarihte birçok kavimin hayat bulduğu ya da bir süre yaşayıp gelip geçtiği Bingöl, bu kavimler tarafından daha çok otlak ve yayla olarak kullanılmış. Bu nedenle de, her ne kadar köklü bir geçmişe sahip olsa da, çok fazla yerleşik bir hayatın olmamasından ötürü tarihi zenginliğinin pek fazla olmadığını söyleyebiliriz. Kültür turizmi açısından yeterli gelişimi gösteremeyen Bingöl, sahip olduğu doğal zenginlikleriyle, bu açığını fazlasıyla kapatmaktadır.

Bingöl'ün doğal güzelliklerini ünlü kaşif, coğrafyacı ve gezgin Evliya Çelebi, meşhur Seyahatname eserinde bolca anlatmış ve Bingöl'ün üzerinde durmuştur. Ülkemizdeki yaylaların neredeyse hepsini sıralandığı Evliya Çelebi Seyahatname'si nde, bu yaylalar arasından en güzel olanın ise Bingöl Yaylası olduğuna değinilmiştir.

Yaylaları, kayak merkezi, doğal gölleri, göletleri, ormanları, mesire yerleri, soğuk suları, termal su kaynakları, içmeleri, Bingöl Yüzen Ada'sı, av ve kış turizmine uygun alanları ile Bingöl, doğa turizmi açısından ülkemizin en iyi ve en değerli yerlerinden biri olarak görülüyor.

Az sayıdaki tarihi eserlerle bezeli, Bingöl'e geldiğinizde Sentairus Kalesi, Kral Kız Kalesi (Dano-Hini), Kiğı Kalesi ve Kiğı Camii gibi tarihi dokuya sahip eserleri ziyaret etmeden Bingöl'den ayrılmamanızı tavsiye ederiz.

2 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
2
7
0 (850) 602 44 07
Binkap Termal Hotel
Binkap Termal Hotel
Kamışlı Mah. Erzurum Bingöl Yolu, Ilıcalar Belediyesi
Bingöl Merkez / Bingöl
Türkiye

-

Burası dinlenmek için çok güzel bir otel.Tam karşısında etlerinin lezzeti çok başarılı olan bir restaurant var.eğer Bingöl'e gidiyorsanız bence buraya uğramadan kesinlikle geçmemelisiniz.Aynı zamanda sauna ve hamam hizmeti istiyorsanız tam da size göre bir yer.Yolum düşerse kesinlikle geleceğim.Teşekkürler.,

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
2
9
0 (850) 602 44 07
Binkap Termal Hotel
Binkap Termal Hotel
Kamışlı Mah. Erzurum Bingöl Yolu, Ilıcalar Belediyesi
Bingöl Merkez / Bingöl
Türkiye

-

Otel ahşap ve ahşap olmasına rağmen çok temiz.Konforlu odalara sahip.İçerisinde termal bir kaplıca var ,sıcak su sorunsuz ve su gayet temiz.Çok iyi bir yer bence,tavsiye ederim.Kahvaltıyı da burada yapmanız iyi olacaktır.Solhan ile Bingöl arasında konumlanmış bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)

Bingöl Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Bingöl için ₺ den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat 0 ₺ dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Bingöl otellerinde ₺ ile ₺ fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Bingöl otellerinde ₺ den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺ den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Solhan, Bingöl Merkez semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.